Peter McCormack

Věk: 49 let
Popis: Peter se narodil 5.6.1970 a šlo o prostřední dítě v rodině McCormack. Tehdy už měl dva bratry. Nejstarší byl James a hned po něm byl Lucas. Petera od Jamese oddělovalo deset let a od Lucase jen pět. Přesto nikdy nenašel ani k jednomu z bratrů nějaký silnější pouto. Když se z nich stali vlkodlaci, tak na ně dokonce žárlil a chtěl taky, ale rodiče, kteří je proměnili, to odmítli. Peter měl budoucnost na univerzitě, a ne ve smečce. Mohl dosáhnout na stipendium. Když se jeho bratrovi Jamesovi narodil s jeho přítelkyní syn, tak to byla velká věc a zároveň ostuda, neboť nebyli sezdáni. Peterovii tehdy bylo šestnáct. Když Sakari o syna přišla, tak uplynulo pár měsíců a Peter se zrovna vracel z doučování, když ho napadl vlkodlak. Pokousal ho a Peter se při úplňku proměnil. Šel za Sakari, ke které měl docela blízko a vycházeli spolu, aby mu pomohla. Jenže se to zvrtlo a skončilo to v posteli a několik následujících týdnů to pokračovalo, než ho jednou prostě vykopla. Kolem Petera se začali objevovat mrtvoly a jako mladý a nezkušený vlkodlak měl problém. Tak radši vypadl z města a dostudoval jinde. Jenže problémy ho pronásledovali všude.
Když se doslechl od příbuzných, že Sakari porodila další dítě, tak si to spočítal a došlo mu, že otcem nebude James, ale on. Tehdy začal mít na Sakari vztek a chtěl jí zničit život, ale ona byla rychlejší a Peter se dostal do hledáčku policie za vraždy, krádeže, napadení a další věci, které mu znemožňovaly normálně žít. Nikdy ani svého syna neviděl jinak než na fotkách z rodinných srazů, na které nešel. Až na Jamesově pohřbu viděl poprvé svého syna, který byl voják. Už tehdy mu došlo, že Sakari z něj udělala vojáku už jako dítě. Což ho ještě víc rozzuřilo a donutilo k činu. Zničí její výtvor a vezme si syna, kterého dosadí na místo, které ona bojem nezískala nikdy. Tak hledal způsob, jak to udělat a Darius mu ho poskytl. Jeho cesty po smečkách a jejich nápravy mu dali příležitost. Hlavně když se v New Yorku jedna smečka rozpadala. Shromáždil vlky, měnil civily, poskytl zbraně a základní výcvik. Měnil všechny, co se mu hodili. Občas odchytil pár vlků ze smečky a postavil je proti svým. Pak zaútočil na Jade Wolf, a to v době, kdy tam byl i jeho syn. Dal však vlkům jasný úkol, že on musí přežít. I když tato akce měla ztráty, tak dostala Dariuse na post, který chtěl a do pozice, kde ho potřebuje. Nyní může zničit Sakařin výtvor a dát mu svou vizi a cíle.

Z toho si snad dokážete představit jeho povahu.

FC: zatím JR Bourne, ale pokud se najde lepší, tak se může změnit, jen musí být o minimálně sedmnáct let starší jak Darius (32 let)

Co se povahy týče, tak je snad jasné, že nejde o milou a příjemnou postavu.

2016 - 2020 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu