Cameron Shyann Connor
„Last time you sent me into a dark place, I brought something back.“


Věk: 37 let
Rasa: Vlkodlak
Bydliště: Opuštěný dům v Hell's Kitchen Zaměstnání: Bezdomovec (Veterán)
Výška: 180 cm
Váha: 80 kg

Výcvik: Dokončen

Úrověn: 8

Zbraně/Schopnosti/Zvláštnosti:

  • Rychlý a mrštný
  • Silné drápy a stisk čelisti
  • Velká síla a vynikající smysly
  • Rychlá regenerace
  • Vynikající střelecké schopnosti
  • Baseballová pálka
  • Velice dobře šplhá po zdech domů pomocí jeho drápů
  • Také si nechal svou odstřelovací pušku (SVD Dragunov)
  • V jeho blízkosti uvidíte vždy několik psů (hlavně Anglického buldoka a Německého ovčáka)
  • Vytetovaný kruh na zádech 

Charakter:

Cameron je podivín už sám o sobě. Neustále se toulá ulicemi a sbírá věci do svého vozíku. Dokonce i krade psí žrádlo. Odhání lidi od sebe a nechodí do útulků pro bezdomovce. Ne že by měl nějakou svou hrdost, ale má strach. Dokonce všechno jeho podivné chování se dá vysvětlit. Cameron u sebe schovává toulavé psy, o něž se stará a z věcí, co najde, jim vyrábí hračky. Takže z toho plyne, že není sobecký a miluje psy. Přesto ho pronásleduje strach a to z toho čím je. Proto je velice opatrný a schovává se.
Kromě této hlavní a pro něj důležité části jeho osobnosti je zde i zbytek jeho charakteru. Cameron je velice odvážný a věrný. Přesto se mu velice obtížně začleňuje do společnosti. Dost často ho totiž vyleká hlasitý zvuk a neví proč. Párkrát se mu stalo, že skočil po nějakém člověkovi a zmlátil do bezvědomí. Neví, že jde o doznívání války, v níž byl a mozek podle toho jedná. Přesto se ve své vlčí podobě velice dobře ovládá. Při úplňku se promění a je ve společnosti svých psů, kteří jsou pro něj smečkou.
Špatně snáší jiné vlkodlaky, ale je schopný si zvyknout, avšak mnohem víc se nesnese s Lovci. Je schopný napadnout Lovce na ulici a nedělá rozdíly mezi dobrými a zlými. Právě jim totiž dává za vinu, čím se stal. Přesto je schopný zachovat jakýsi klid a jen tiše vrčet na ostatní kolem. Někdy na Lovce však neútočí, ale spíše před nimi utíká a to je schopný pomocí dlouhých a tvrdých nehtů vyšplhat po stěně budovy daleko od nich. Právě na střechách budov se cítí nejlíp. Občas na některou dojde i se svou puškou a jen tak sleduje lidi na ulici pod sebou. Do pušky totiž nemá náboje.
Cameron se občas chová velice vážně a tehdy je nejnebezpečnější. Jeho vážnost znamená, že se soustředí. Velice dobře dokáže odhadnout situaci a snadno z ní vyjít bez zranění na rozdíl od ostatních. Do tohoto soustředěného stavu se dostane v různých situacích a spouštěčem může být vlastně cokoliv. Ve chvíli kdy je v takovém rozpoložení, tak trochu zapomíná kde je a myslí si, že je v Afghánistánu. Proto když cítí, že se tento jeho záchvat blíží, tak se stáhne z ulic, aby nikomu neublížil.

Minulost:

Narodil se v Kalifornii a žil ve vojenské rodině. Má sestru, která se jmenuje Lilith Mazekeen Connor, ta je nyní právničkou ve Washingtonu. Cameron se v sedmnácti přidal k armádě a v osmnácti už byl poslán do Afganistánu. Byl tam jen do počtu, ale na jejich tábor zaútočili a jeho zajali. Drželi do dlouho, ale pak se objevil muž se zvláštními runovými značkami vytetovanými na těle. Koupil ho a odvezl někam jinam. Tam ho zavřeli do cely. Vedle něj byl starší muž, který dost ošklivě kašlal a tělo měl samí šrám a zahnisanou ránu na boku. Cameron se bál, že ho budou mučit, ale čekalo ho něco horšího. Během úplňku ho odvedli do velké klece, která sloužila k soubojům. Měl se utkat s nejlepším bojovníkem. Dostal stříbrnou dýku na obranu a pak do klece pustili vlka. Cameron netušil, co dělat, a tak se bránil, ale vlk na něj agresivně útočil. Nakonec ho i párkrát pokousal, ale Cameron ho při jednom jeho zakousnutí do ruky, bodl dýkou do břicha. Pak jen bodal a doufal, že ho pustí. Pustil ho, ale jen proto, že zemřel. Tehdy se dostal do světa, o kterém netušil, že vůbec existuje. Jenže s první proměnou přišlo i první pochopení a to takové, že nikdy už nebude stejný. Začali mu něčím mazat paměť a neustále mu dávali úkoly. Začal zabíjet lidi, které mu řekli. Netušil, že jde o Podsvěťany. Nakonec se však dostal zpátky k těm, co ho unesli poprvé. Několik dní mezi nimi byl, ale při úplňku se zavřel do cely. Druhý den došlo k útoku. Americká armáda ho osvobodila a odvezla do Ameriky. Sice o záchranu nestál, ale to říct nemohl. Dostal medaili a kvalifikovali ho na veterána, neboť jeho duševní stav na tom podle lékařů nebyl nejlépe.
Pár dní byl v nemocnici, kde za ním přišla sestra. Cameron si jí však nepamatoval. Nepamatoval si nic. Jediná připomínka toho všeho je jen vytetovaný kruh na jeho zádech. Z dob, kdy byl uvězněn, se mu občas něco vybavilo. Lilith si ho vzala k sobě do Washingtonu, ale s blížícím se úplňkem se snažil dostat z její blízkosti. Ona však netušila, o co jde, a tak ho držela v domě. Při úplňku se Cameron proměnil a pokusil se svou sestru zabít. Podařilo se jí zabarikádovat se v jednom pokoji, ale už bylo pozdě, neboť Cameron jí už pokousal. Druhý den se jí snažil pomoct, ale ona se na něj ani nepodívala a řekla mu, aby vypadnul. Cameron jí poslechl, vzal si své věci a odešel z jejího domu. Jenže se stále zdržoval v její blízkosti, aby jí za úplňku mohl pomoci. Když ten den přišel, tak se přemáhal a nakonec se mu podařilo zůstat člověkem dost dlouho, aby svou sestru dostal dál od lidí. Proměnili se společně a druhý den jí Cameron řekl o vlkodlacích a pár těch vzpomínek, které mu zůstaly. Lilith se ho snažila přesvědčit, aby se společně přidali ke smečce. Jenže on to odmítal. Lilith se ho snažila obměkčit i tím, že mu koupila anglického buldoka. Nakonec se jednou v noci sebral a odešel. Vzal si všechny své věci a nechal sestru, ať vstoupí do smečky sama a žije život, který by jí vyhovoval.
Cameron vyrazil pěšky do New Yorku. Cestou se několikrát musel schovat a přeměnit kvůli úplňku. Dokonce ukradl i dalšího psa. Šlo o štěně černého německého ovčáka. Toho jeho majitel týral, a tak mu ho vzal. Během své cesty se dostal do Levittownu, kde se usídlil v opuštěné budově. Jenže se dostal do problému se zákonem a byl poslán do Trenton Psychiatric Hospital. Strávil tam několik dní, ale s blížícím se úplňkem se pokoušel dostat ven, až se mu to podařilo. Na nic nečekal a spolu se psi zmizel do New Yorku.
Cestou do New Yorku se proměnil a do města se dostal v podobě vlka. Po proměně zpátky na člověka ukradl několika bezdomovcům jejich oblečení, ale některé vyhrabal i v popelnici. Cameron i se psi si začal hledat nový domov a ten našel v opuštěné budově v Hell's Kitchen u 12th Avenue. Během dvou dnů se tam zabydlel a už tam má spoustu opuštěných psů a štěňat. Ta se rozhodl nabízet lidem za jídlo nebo peníze.