Idris
Rodná země nefilim

Idris se nachází mezi hranicemi Německa a Francie. Hlavním městem mu je Alicante, také známé jako Skleněné město nebo Město ze skla. Zde sídlí Rada a několik rodin lovců stínů zde přebývá.
Město se nachází v mělkém údolí, které rozděluje řeka. Alicante se tyčí na jedné straně prudkého kopce a rezidence na vrcholu druhého. Od řeky byly vykopány kanály, z nichž největší je Princewater Canal. Podle tradice, PodsvěŤanům je dovoleno vstoupit do města pouze skrz jeho severní bránou.


Gard
Gard
Síň dohod
Síň dohod
Náměstí
Náměstí
Adamantová citadela
Adamantová citadela
Princewater's Bridge
Princewater's Bridge
Broceliádská pláň
Broceliádská pláň
Broceliádský les
Broceliádský les
Jezero Lyn
Jezero Lyn

Gard je oficiální místo setkání Spolku. Také domov konzula a inkvizitora a jejich rodin. Místo, kde je zákon utvářen a projednáván.
Má-li Spolek zasedání, pouze dospělí Lovci stínů se mohou pohybovat v areálu. Jediný portál v Alicante se nachází v Gard.

Velká a mohutná budova akademie se nachází na jednom z kopcům a tím může působit dojmem, že sahá svou velikostí až k nebesům.
Byla vystavěna z bílého kamene a tím se trochu odlišuje od ostatních rezidencí. Akademie je nejhlavnější v systému vzdělávání lovců.

Síň dohod je známá jako místo pro historické podepsání první dohody. V ostatních případech je sál je místem oslav, obřadů, svateb a festivalů. Budova je neoklasicistní, s dlouhým mramorovým schodištěm. Stěny jsou bledé a strop vysoký, s velkým střešním oknem.

Andělské náměstí je náměstí nacházící se v centru města. Je považováno za jedno nejmalebnější a historicky nejvýznamnější místo Alicante. Známé také velkolepou bronzovou sochou anděla Raziela, která stojí v srdci náměstí. Na severním konci sídlí Síń dohod.

Kamenná tvrz na východní straně Alicante, část skladu, muzea, výzkumného centra. Poskytuje zbraně lovcům stínů, na jižním křídle naleznete historické zbraně. Železné sestry někde v podzemních podlažích, kam se vám nepodaří dostat, vytvářejí zbraně z adamasu.

Přes nejznámější kanál - Pricewater's Canal, který rozděluje Broceliádskou pláň, byl postaven kamenný most Pricewater's Bridge. Nachází se pod městem Alicante. Jako jediný v bitvách, které se odehrály na Broceliádské pláni, zůstal zázrakem neporušený.

Pláň je plochý terén vysokých trav, který spojuje břehy jezera Lynn a Brocéliádského lesa a Alicante. Během jara se mění v prokvetlou krajinu, která je chloubou celého Idrisu a spousta lovců si při slově Idris - domov, vybaví zrovna Broceliádskou pláň.

Broceliadský les spolu s plání zabírá velké území Idrisu. Je známo, že je hustý a neoznačený. Lesy bývaly větší, později však byly části vykáceny, aby se postavily sídla a rezidence. Les je jako cvičiště pro mise lovců v oblasti vzdělávání, zejména těch na akademii.

Zrcadlo smrti, Sklo smrti, je ve skutečnosti jezero Lyn v Idris. Je to třetí z Nástrojů smrti daných andělem Razielem Jonathanu.(To nevíte.) Voda v jezeře může být po požití k Nephilim jedovatá (způsobuje halucinace a může dokonce řídit je k šílenství), ale nemá žádný vliv na Podsvěťany.