Institut
Vstup povolen pouze lovcům stínů.

Režim: Host

Tato stránka slouží jako náhled pro neregistrované.

Hala
Hala
Poschodí
Poschodí
Kuchyně
Kuchyně
Zbrojírna
Zbrojírna
Výcvikový sál
Výcvikový sál
Salon
Salon
Chodby
Chodby
Ošetřovna
Ošetřovna
Knihovna
Knihovna
Společenská místnost
Společenská místnost
Svatyně
Svatyně
Skleník
Skleník

Hala je první místnost, na kterou narazíte, když projdete hlavním vchodem. Je spíše zděným vestibulem s vysokými sloupy. Uprostřed se nachází kvalitní perský koberec, který hraje barvami a končí v místě, kde hala přechází v dlouhou chodbu. Z levé části od dveří vede schodiště do prvního patra. 

Toto poschodí je na rozdíl od zbytku budovy modernější, a to z toho důvodu, že bylo renovováno po útoku. Zdi jsou obložené v teplejších tónech, stejně tak je to i s volbou dřeva a koberce. Kamennou podlahu zdobí pravidelný vzor kostek a pod poschodím se nachází posezení ve formě bonbonku. 

Kuchyň se nachází za chodbou lemovanou ložnicemi v prvním patře. Také se jedná o velmi moderní místnost s policemi se stohy nádobí, litinovým sporákem a mnoha dalšího. Zdi jsou obložené kuchyňskými pulty s mramorovými deskami. Uprostřed je stůl. Lovcí stínů si vaří sami a také po sobě UKLÍZÍ! 

Zbrojírna je přesně taková, jakou byste asi čekali. Místnost plná nejrůznějších druhů mečů, dýk, bodců, kopí, pík, bajonetů, bičů, palcátů, háků a luků s toulci. Ve zbrojírně všude leží chrániče, rukavice a jiná výzbroj. Také tu naleznete náhradní andělská ostří, čarodějná světla, senzory a mnoho dalšího.

Výcvikový sál se nachází v podzemních prostorech. Tudíž žádná okna a pouze umělé světlo. Je opravdu obrovský a plný různého načiní. Od žíněnek ke kladinám, boxovacímu pytli až k terčům a dalším užitečným věcem k výcviku. Samozřejmostí je i pár zbraní.
Načíní UKLÍZÍME po tréninku na místo!  

Před knihovnou můžete narazit na jedinou místnost s klavírem. Salonek není místností pouze pro umělce, ale slouží také jako společenská místnost. Po stranách jsou čalouněná křesla a pohovky v jednotné barvě. Uprostřed místnosti je malý konfereční stolek se starou čajovou soupravou.  

Není těžké se vyznat v chodbách Institutu, ačkoli vypadají skoro všechny stejně. Vysoký gotický strop a oblouky, ale největší chloubou bude studená mramorová dlažba, která se táhne po všech délkách chodeb. V místech můžete zaznamenat malinké trhlinky, ovšem toto oko fascinovaného neodradí. 

Ošetřovna se nachází v části, která byla útokem nedotčená. Tím se také zachoval její starý vzhled, který podtrhávají starší lůžka, která vyplňují místnost. Zbytek je pár křesel k posezení a skříňky s obvazy, různými léky a homeopatiky. O nemocné se stará buď mentor a v horších případech se volají Mlčenliví bratři. 

V knihovně najdeme nejvíce prvků gotiky. Vysoký strop, polodlouhá a štíhlá okna, která poskytují místnosti světla New Yorku a samozřejmě nespočet knih vyskládaných v policích po zdech knihovny. U oken stojí socha patrona Raziela a přímo uprostřed pracovní stůl z tmavého dřeva. 

V prvním poschodí patří mezi nejudržovanější pokoje společenská místnost, kde mají lovci schůze. V popředí vidíte dlouhý stůl obklopený jídelními židlemi, ale zároveň se zde nachází televize, pár knih, společenské hry a spousta pohodlných zastaralých pohovek a gaučů na lenošení a odpočinek.

Ve středu Institutu se nachází otevřené a chráněné místo. Jedná se o dvůr prorostlý keři a rostlinami, které šplhají jako opora budovy. Uprostřed se nachází svatyně se sochou patrona. Je shledávána jako klidné místno pro rozjímání a zvuky velkoměsta jsou nějakým zázrakem pouhou ozvěnou.

Na nejvyšším místě Institutu se nachází skleník, ke kterému vede točité železné schodiště. Střecha je tvořená ze skla a poskytuje rostlinám dostatečnou dávku světla. Rostliny jsou různorodé a většinu z nich nepoznáte. O půlnoci ozáří skleník světlo a  probouzí k životu květiny.

/div>

Pokoje

1. - Ava Greenhawk

2. 

3. - Sebastian Hawkstone

4. - Caleb Hawkstone

5. - Caroline Glanester

6. - Elisabeth Greenhawk

7. - Maxwell Hawkstone

8. - Jesse Woodwinter

9. - Theodor Bluebow

10. 

11. - Reece Nightingale

12. - Grace Lengthorn

13. - Jamie Shadeland

14. - Troy Shadeland

15. - Michael Ravenchild

16. - 

17. - 

18. - Ian Rougerenard

19. -

20. -

21. -