New York
          Lovci stínů musí nahlásit svůj příjezd Institutu. Upíři a vlkodlaci se mohou připojit k místním klanům a smečkám.                        Víly se shromažďují u rybníka v Central Parku a čarodějové prostě dělají cokoliv divného, co dělají.                  Civilové? Doporučujeme vám, abyste zůstali daleko od podsvěťanů a nedostali se do potíží.             

Režim: Host

Tato stránka slouží jako náhled pro neregistrované.

Institut je útočištěm pro Lovce stínů a v některých případech Podsvěťanů a civilů pod jejich ochranou. Institut náleží Radě. Jeho strážci, jmenovaní Spolkem, mohou zde žít, ale není ve skutečnosti jejich. 

Hotel Dumort, původně nazývaný Hotel Dumont, je opuštěný hotel obýván upírským klanem, který vede mocná upírka Aella Bloodworth, první z upírů. Je umístěn ve východním Harlemu. 

Tato stanice slouží jako hlavní sídlo vlkodlaků v New Yorku. Nachází se v čínské čvrti a civilům je skryta jako čínská restaurace, ale bez sezení. Prodává jídlo pouze sebou.


Všechny byty vašich postav, ať už z předměstí či jiných částech New Yorku, naleznete právě zde. 


New York Times

připravujeme

Akce

Kecálek                               chatování zde NonRPG chat                        Hlídky


Pandemonium
Pandemonium
5th Avenue
5th Avenue
Kavárna
Kavárna
Central Park
Central Park
Times Square
Times Square
Brooklyn Bridge
Brooklyn Bridge
Metro
Metro
U Měsíce v úplňku
U Měsíce v úplňku
Ulice NYC
Ulice NYC
Hřbitov
Hřbitov
Beth Israel Hospital
Beth Israel Hospital
Restaurace Cheri
Restaurace Cheri
New York Public Library
New York Public Library
Guggenheim museum
Guggenheim museum
Policejní stanice Manhattan
Policejní stanice Manhattan
East River
East River
Doky a molo
Doky a molo
Opuštěné skladiště
Opuštěné skladiště
Zimní dvůr
Zimní dvůr
Sluneční dvůr
Sluneční dvůr
Skleněný dvůr
Skleněný dvůr

Noční klub, kde se Podsvěťané a civilové často setkávají a lovci stínů přicházejí chytat démony. Přes vyhazovače se jako obyčejný civil dostanete jen zřídka.
PLUG  HLEDÁ SE DJ!

Fifth Avenue je hlavní ulice v centru Manhattanu v New Yorku. Táhne se od jižního konce Manhattanu do jeho severního konce a díky výhledu na park a historickým objektům v okolí je symbolem bohatství New Yorku 

Zapadlá kavárna uprostřed Manhattanu vítá svým všedním vzhledem stálé zákazníky od 7:00 do 18:00. Někdy se stává, že se v případě různých akcí zavíračka protáhne. Konají se zde různé besedy, přednášky a občas i koncerty.

V městké části Manhattan se nachází velkolepý veřejný  park s rozlohou 3,41 km². Východně je napojen na 5th Avenue. Obsahuje několik umělých jezer, chodníky, dva bruslařské stadiony a travnaté plochy pro sportovní akce.

Times Square, hlavní křižovatka a dopravní uzel mezi ulicemi Broadway a 7th Avenue Je to nejvíce rušné náměstí v NY, které je známé pro velké množství divadel, kin, restaurací, hotelů, obchodů a obrovských billboardů. 

Brooklynský most je jeden z nejstarších visutých mostů ve Spojených státech amerických. Šestiproudová vozovka, cyklisti, chodci. Má délku 486,3 metrů a vede přes řeku East River. Spojuje dvě části New Yorku - Manhattan a Brooklyn.

Páteř městské hromadné dopravy.
Jedná se o nejrozšířenější síť metra na světě, s 468 stanicemi na 26 linkách. Jako jeden z mála systémů slouží cestujícím bez přestávky, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.  

Otevírací doba je 18:00 - 5:00.
Jak už název napovídá, tento bar či restaurace nacházící se v severní části Manhattanu je pod vládou vlkodlaků. Nicméně návštěva upíra či civila konflikt přímo nevyvolá.

Rušné ulice New Yorku se nachází ve velkém množství smogu. Přes den se spousta lidí honí za prací a večer vyrážejí do osvělených (i neosvětlených) ulic velkoměsta za zábavou a povyražením. Buďte opatrní.

Tento hřbitov už sice nepohřbívá, ale nachází se zde mnoho pomníků a památek. A hlavně se v podzemí budovy tajně nachází vchod do Města kostí, kde přebývají Mlčenliví bratři - archiváři a zdravotníci bojovníků nefilim.

Beth Isral Hospital - velká nemocnice nacházející se v části Brooklynu, která je přístupná všem. Ošetřuje nonstop všechny zraněné. Někteří upíři se zde tajně vkrádají, aby si uzurpovali zásoby do svých mrazáků.  

Restaurace Cheri představuje jakési malé francouzské bistro v Harlemu. Atmosféra je tu příjemná a největší dominantou je zimní zahrada plná zeleně s podtónem francouzské rafinovanosti. 8:00 - 22:00

New Yorská veřejná knihovna je přímo obrovská. Přístupná je všem, ale zároveň je pojištěna ochrankou. Naleznete v ní vše. Od prvních záznamů města po Shakespearovy sonety. Dostupné jsou  i počítače k snazšímu vyhledávání.

Jedna z nejznámějších galerií moderního umění. Uvnitř je vybudovaná do spirály. Jediným zdrojem světla je kopule, odkud je vidět celý prostor galerie. Nachází se zde i restaurace The Wright.
K dispozici je i výtah.

Sídlo newyorské policie je tato prosklená budova. Vstupní hala, kanceláře, výslechové místnosti, zadržovací cely, zbrojnice a depozitář s důkazy. Přijďte oznámit bezpráví konané na vás nebo vašich blízkých.

Podél East River, která je dlouhá 26 kilometrů a odděluje Long Island (Queens a Brooklyn) od Manhattanu, se můžete procházet, pozorovat výletní lodě, nebo se zdržet u nějakého místního stánku s občerstvením.

Z druhé strany na řece Hudson, která rozděluje státy New York a New Jersey, sídlí městské doky s loděmi. Mimoto zde naleznete i opuštěná a nevyužitá mola u pobřeží, která jsou jako stvořená pro milovníky procházek u vody.

Na okraji města se nachází jedno opuštěné  a pečlivě skryté skladiště továrny. Nyní už není přístupné žádným očím. Jeho vchody byly zatarasené několika cedulemi o výskytu nebezpečných a škodlivých látek.

Varování: Vstupujete na území víl.
Vstup do ukrutného a chladného
Zimního dvoru vede přes největší dub v celém Central parku. Vstoupit mohou pouze oprávnění, dvořané, víly a očekávání návštěvníci.

Varování: Vstupujete na území víl.
Na území Slunečního dvoru se dostanete u skalnatých prostor.
Sluneční dvůr je jeden z proslulých.
Vstoupit mohou pouze oprávnění, dvořané, víly a očekávání návštěvníci.

Varování: Vstupujete na území víl.
Cesta do Skleněného dvoru vede přes Central Park a jeho jezero.
Dejte však pozor, vstoupit mohou pouze oprávnění. Dvořané, víly a očekávaní návštěvníci.