New York
Obytné

Režim: Host

Tato stránka slouží jako náhled pro neregistrované.

Luxusní lofty
Luxusní lofty
Činžáky na Manhattanu
Činžáky na Manhattanu
Apartmány
Apartmány
Harlem
Harlem
Park Slope
Park Slope
8th Avenue
8th Avenue
12th Avenue
12th Avenue

Luxus, peníze a moc. Toto reprezentují lofty, které si může dovolit jen pár vyvolených. Výškové budovy a čím vyšší výhled, tím vyšší cena. Čerstvého vzduchu se můžete nadýchat na balkoně. Pokud vlastníte jeden z apartmánů jste opravdu někdo, jehož jméno už něco znamená.

Činžák možná nezní jako drahá alternativa, ale opak je pravdou. Pokud nejste nadšenci vysokých budov, v rušných částech města ale i tak si potrpíte na dražší kvalitě: Toto je pravé místo pro vás. Jde o dvoupatrové či maximálně třípatrové budovy, které většinou fungují jako menší dům. . 

Apartmány jsou zkrátka jednou z nejlevnějších form bydlení hlavně pro studenty. Místnosti jsou malé a účelem těcho domů je nacpat co nejvíce lidí do menšího prostoru za menší peníze. Některé bytové jednotky mají větší místnosti a jiné zase menší. To záleží na financích.

V Harlemu se nacházejí všechny možné společenské vrstvy obyvatelstva a také několik kulturních a historických památek. Množství lidí stěhuje, je zde mnoho příležitostí k pronájmu bytu a pokud máte štěstí tak i domu. Kriminalita je tu docela vysoká a nedaleko se nachází hotel Dumort.

Park Slope je levnější obdoba činžáků. Slouží jako průměrně velké nebo menší bytové jednotky. Také se nacházejí v klidnější části NY. Budovy, které nebyly podrobené žádné větší rekonstrukcí, jsou mírně omšelé. Ale za tu částku, kterou do tohoto bytu vrazíte, se vám to skutečně vyplatí.

Větší byty na 8th Avenue mají tenké stěny a jsou celkem bez problémů, kromě rušné ulice. Pod nimi se hned nachází restaurace pronajímatele,  jinak jsou shledávány jako příjemné prostředí pro život, ale nejspíše ne pro výchovu dětí. Sice to nevypadá nijak extra vábně, ale má to své kouzlo.

Byty na perifériích města se mohou pyšnit tak maximálně kriminalitou v okolí, a tím, že ještě stojí. Jde o malé jednopokojové byty. Kde tu něco spadne či odpadne. Pokud jste jedním z nájemců, tak tento byt vám zřejmě slouží jako sklad věcí a místo, kde můžete sklonit hlavu.