Policejní stanice
Sídlo vlkodlaků

Režim: Host

Tato stránka slouží jako náhled pro neregistrované.

Recepce
Recepce
Ústředna
Ústředna
Vězeňské cely
Vězeňské cely
Kuchyň
Kuchyň
Ošetřovna/Noclehárna
Ošetřovna/Noclehárna

Chcete-li čínské jídlo, toto je jediné místo, kde se vám ho i opravdu dostane. Dále se ale nedostane. Recepce je slabomodré barvy, obložená tmavým dřevem a hnědými dlaždicemi na zemi. Může působit mírně zanedbaným dojmem, ale o to však i jde.

Setkání smečky, plánování akcí či jen přátelský pokec ale i jiné na vás může čekat ve staré policejní ústředně. Vysoké stropy s velkými okny, jednoduchými neonovými světly a dřevěným nábytkem se zde zachovaly z dob největší slávy. 

Vězeňské cely jsou snad tou nejdůležitější součástí stanice. Jednoduchá nepohodlná postel a zničená omítka jsou snad to jediné, co zde naleznete. Tyto cely byly upraveny tak, aby odolaly síle vlkodlaka. Mříže jsou jsou provedeny ze směsi oceli a trochy stříbra. 

Místo přípravy Číny a místo kde snad každý vlkodlak ukojí svůj hlad. Nerez převládá v celé místnosti a najdete zde snad vše co potřebujete. Máte chuť na čínu? Ta nejlepší je zde. Toto je snad jediné místo, které není poničené proměněnými vlkodlaky.

Bolest a nevolnost vyvolaná přeměnou, zranění ziskáné v boji či jiné nepříjemnost, i to je součást života vlkodlaka. I přes rychlé hojení je občas nutné nějak zakročit. Nicméně, když vlkodlak nemá žádné útočiště, tak svůj nocleh může najít i zde na volné posteli.