The Alicante Academy

Schedule
PO: 20:00 - Výcvik, praktická - Výcvikový sál
ÚT: 20:00 - Historie Nephilim - Malý sál
ST: 19:00 - Podsvěťané - Knihovna
ČT: 19:00 - Nauka o magii - Knihovna
PÁ:
SO: 20:00 - Démonologie - Knihovna
NE: 18:00 - Zákony světa stínů - Vestibul
      20:00 - Výcvik, teoretická - Výcvikový sál

Akademie pro Lovce stínů byla založena v dávných dobách, dnes už nikdo nezná konkrétní datum. Okolo roku 1984 se na akademii utvořil Kruh Valentina Morgensterna a jeho přívrženců. Přestože akademie fungovala bez problémů několik století, tak byla roku 1990 zavřena z neznámých důvodů. Poté byly nuceny rodiny lovců trénovat své děti samotní, ať už v domovech v Alicante, Idris či v Institutech.
Po Temné válce v roce 2008 se Spolek rozhodl akademii znovu otevřít, nejen pro lovce stínů, ale i pro nadějně vyhlížející civily, kteří by se jimi mohli stát. Zatímco budova byla ve špatném stavu a dodnes se opravuje, otevření pokračovalo podle plánu a ubytovala se zde první várka asi dvou set studentů - lovců stínů i civilů. Dnes už je výuka na akademii samozřejmostí a nephilim z celého světa, nejčastěji okolo věku 12 let, sem přicházejí podstoupit výcvik.

První místnost, na kterou narazíte při vstupu do akademie.  Může se pyšnit nejvyšším stropem celé budovy a také výhledem na krajinu Idrisu. Místnost jako taková zůstala útokem poměrně zachovalá. Někdy zde probíhá i výuka Lovců stínů či srazy a veřejná oznámení studentům. 

Malý sál se nachází téměř hned vedle vestibulu po levé straně. Je to nejvíce poničené místo útokem a zatím se mu nedostalo řádné opravy. I zde někdy probíhá výuka, ale také prospěšné práce formou úklidu a obnovení jako tresty za nekázeň.

V nejvyšším patře s prosklenou střechou bylo vybudovno sídlo. Nejvíce střežená místnost a dostanou se sem pouze zaběhlí studenti akademie pouze pod vedením kantora. Velký globus umístěný ve středu je senzorem démonické aktivity po celém světě. Podobných glóbů je na světě jen pár. 

Knihovna akademie je velmi tiché místo pro rozjímání a studia. Nachází se zde spoustu knih, které můžete využít při samostudiu. Přes runy, herbáře, grimoáry až po latinu a indexy démonů. Někdy se zde vede výuka, kvůli materiálům a samozřejmě také z důvodu příjemné atmosféry. 

Velký sál s klenutým stropem se nachází po pravé straně vestibulu a ačkoli to byla místnost, která byla zrenovovaná jako první, nyní se nachází úplně bez užitku. Dříve se v tomto sále konaly plesy a oslavy akademie. Bez lidí a zájmu něco takového pořádat upadla do stínu. 

Východní odpočívadlo je dlouhou chodbou se zdobenými okenicemi a otomany u jejich zdí spolu se sloupy, které podpírají její strop. Spousta studentů se zde zdržuje na pokec s ostatními anebo jen na chvilku klidu s knihou, když je knihovna plná.  

Umývárny jsou rozdělené na pánské a dámské. Jsou dlažděné obložením připomínající kámen a mají několik sprchových koutů se závěsy. Naproti nim lze vidět umyvadla se zrcadly. Stejně tak v druhé časti místnosti jsou toalety oddělené jako v jiné veřejné budově. 

Obytné křídlo bylo částečně také napadeno a z poloviny poničeno. Avšak stále dokáže poskytnout ubytování studentům a postupně se s akademií opravuje. Do obytného křídla vedou točité schody. Ložnice mají vždy postel o dvou lůžkách a také komodu či skříň a jiné úložné prostory.  

Chodby akademie jsou jedny z nejdochovalejších a nejstarších prostor celé budovy. Byly vystavěny z plochého kamene a tím stále drží pohromadě přes všechny bitvy a údalosti, které otřásly zemí. Je celkem lehké v nich zabloudit, ale po nějaké době to pro Lovce stínů není problémem. 

Malá kuchyňka je zcela novou místností. Po útoku, kde byla původní jídelna v malém sále zničena na popel, nebylo místo, kde by se studenti stravovali. Akademie se nachází v začátcích a proto se studenti musí stravovat sami prostřednictvím potravin, které se v kuchyňce nachází.

Odpočívadlo na západním křídlé se pyšní výhledem na město Alicante, které je oproti New Yorku skromně osvětlené. I zde se nachází otomany pro posezení. V jedné části je opočívadlo bez střechy, čímž dělá výhled na noční oblohu nezapomenutelným zážitekem. Je zde i napojený balkon. 

Výcvikový sál se nachází v podzemních prostorech. Tudíž žádná okna a pouze umělé světlo. Je opravdu obrovský a plný různého načiní. Od žíněnek ke kladinám, boxovacímu pytli až k terčům a dalším užitečným věcem k výcviku.Samozřejmostí je i pár zbraní. Některé jsou pouze cvičné a jiné zase opravdové.