Twinbrook
Obytné

Režim: Host

Tato stránka slouží jako náhled pro neregistrované.

Domy a byty u pobřeží
Domy a byty u pobřeží
Domy
Domy
Řadové domy
Řadové domy
Byty; podnájem
Byty; podnájem
Domy u lesa
Domy u lesa
Domy
Domy
Chaty
Chaty

Okolo pobřeží bylo vystavěno hned několik domů, ale převažují spíše bytové jednotky jako levná alternativa pro lidi, kteří se v Twinbrooku nechtějí usadit nebo nemají prostředky na koupi domu.

Vysoké a rozlehlé domy, které se dají přirovnat k sídlům rodu, patří převážně rodinám, které už v Twinbrooku bydlí po několikátou generaci. Některé jsou velmi staré, ale zachovalé.

Řadové domky se vyskytují spíše blízko centra města a poskytují pohodlné bydlení nenáročným obyvatelům Twinbrooku, kterým nevadí různorodí sousedé a hlavně se zde všichni znají.

Ve městě převažují domy a usedlíci. Podnájmy v Twinbrooku se tak hledají hůře, ale přeci jich tu pár je. Jsou využity minimálně, a kvůli tomu nejsou zrovna levnou variantou.

Tyto dvoupatrové domy podobající se chatkám s verandami jsou poměrně nově vystaveny a nachází se na samém okraji Twinbrooku. Jsou shledávány jako vhodným místem pro samotáře.

Další alternativou bydlení v Twinbrooku jsou domky se zahradou, které se nacházejí spíše na okraji města daleko od pláží. Jsou pýchou starších lidí, kteří si na své zahrádky zrovna potrpí.

V lese se nachází několik vizuálně podobných a na pohled temných chat, které jsou zřídka kdy obydlené. Mohou působit temně a strašidelně, ale jejich úkolem je splynout s okolním lesem.