Twinbrook
.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Režim: Host

Tato stránka slouží jako náhled pro neregistrované.

Městečko Twinbrook se nachází ve státě Connecticut, leží 62 mil severně od New Yorku a obývá ho 7 tisíc obyvatel. Převahu mezi Podsvěťany tvoří jednoznačně někoho smečka. Potuluje se tu i pár upírů, ale bez klanu. Mezi zástupci lovců stínů jsou jen dva rody. 

 Kecálek

Akce


Autoservis - Sídlo vlkodlaků
Autoservis - Sídlo vlkodlaků
Tom's Bistro Club
Tom's Bistro Club
Radnice a knihovna
Radnice a knihovna
Ulice
Ulice
Park
Park
Thornton's restaurant
Thornton's restaurant
Kavárna - Diner
Kavárna - Diner
Nemocnice
Nemocnice
Molo
Molo
Pobřeží
Pobřeží
Les
Les
Dům Rianny Blacksnare - Ateliéry
Dům Rianny Blacksnare - Ateliéry

Dům Lucase Mergue. Zároveň je také útočištěm pro smečku a autoservisem,
který společně založil s Alfou Carterem.
V horním patře i přízemí se nachází obytné místnosti, přičemž garáže fungují jako servis a skladiště zboží, se kterým se kšeftuje.

Tento klub nabízí širokou škálu zábavy a pohoštění. Pizzerie, bowling, karaoke party, diskotéky a také venkovní posezení. Zavírací doba není určená, záleží na počtu zákazníků.

Městská knihovna nabízí mnoho novodobých knih. Recepční a úředníci oceňují ticho a klid. Knihovna je propojena s radnicí, kde se setkávají jeho obyvatelé a konají různé oslavy.

Twinbrooské ulice jsou povětšinou klidné. Sem tam uvidíte projet nějaké auto a minete se s pár lidmi, které znáte nejméně od viděné a možná natrefíte na nějaký obchod.

Kousek od centra se nachází velmi malý park. Skrz něj vede jedna cesta, kterou lemuje pár udržovaných laviček. Výborné místo pro ty, kteří chtějí vidět více zeleně, ale do lesa se bojí.

Dalším luxusem, který si tohle město mohlo dopřát, je městské kino. Je poměrně malé, ale stále moderní. V nabídce je občerstvění ve formě popcornu, coca-coly a mnoha dalšího.

Na rozdíl od bistra, které je spíš takovým klubem pro mladé, je tato restaurace mnohem více na úrovni. Podávají se tu tradiční pokrmy, ale takové suši zde najdete také.

Profláknutý diner, neboli kavárna, se nachází v centru města a nabízí dokonce i levné ubytování. Kvalitní a levné snídaně obědy a i večeře. Často se zde pořádají i oslavy a kolaudace.

Městká nemocnice nenabízí zrovna rozsáhle služby, od toho je Bridgeportská nemocnice, ale funguje spíše na bázi těch nejzákladnějších.
Je zde i pohotovost.

Na pobřeží se nachází samozřejmě molo s několika loděmi, které se vydávají na rybolov, nebo jen na projížďky okolo zátoky. Pro návštěvníky wellness je toto příjemný zážitek.

Rozlehlé pobřeží hraničící s lesem je tím nejklidnějším místem ve městě. Slyšíte pouze vlny moře narážet do kamenů, zvuky lesu, zvířat a přeci je tu klid. Pláže jsou z drobných kamínků.

Les, který ohraničuje část Twinbrooku, je pouze pro odvážlivce. Není tomu tak dávno, kdy se proslýchalo, že tam žijí medvědi, kteří člověka nadobro rozsápou. Bylo zde i několik případů.

Dům Rianny se nachází blízko lesa. V podzemí má mnoho místností, kde se mohou konat výstavy. Pod jejím dohledem jsou veřejnosti otevřeny podzemní místnosti pro umělce.