Evelyn Olivia Harper
„You only live once, but if you do it right, once is enough.“


Věk: 19 let
Rasa: Civil
Bydliště: Dům v Harlemu
Zaměstnání: Studentka, obsluha v kavárně
Výška: 160 cm
Váha: 50kg 

Zbraně/Schopnosti/Zvláštnosti:

  • Britský přízvuk 
  • Dobrá paměť
  • Zpěv, tanec a kreslení
  • Velká představivost
  • Charisma
  • Přezdívky "Ev" a "Lyn" a domácí přezdívka "Liv" 

Charakter:

Evelyn je dlouhovlasé blonďaté děvče s loknami a oříškovýma očima. Postavu má štíhlou, svému malému vzrůstu se často snaží pomáhat podpatky. Nejčastější slovo padající při jejím vystihování je roztomilá.
Evelyn je velmi usměvavá slečna, která vidí všechno pozitivně a málo kdy ji přepadá špatná nálada. Když zrovna nestuduje nebo neobsluhuje v práci, jde ven, sedne si na lavičku a klidně i hodiny čte. Je přesně to děvče které jako malé věřilo na víly, zlé sudičky a pohádkové kmotřičky a kdyby mohla, věřila by dodnes, i tomu, že z ní jednou bude princezna. Přesto je ambiciózní a dost svéhlavá. Jen těžko bude někoho nenávidět, spíše si všechny hned zamiluje, stejně jako oni ji. Charakteristickým znakem jsou nejrůznější nápadité účesy vytvářené na jejích dlouhých loknách a britský přízvuk.

Minulost:

Evelyn původně pochází z Británie, ale když se narodila její o sedm let mladší sestra Dominic, přestěhovali se do NewYorku. Její táta je dětský lékař a maminka dětská psycholožka. Nejsou nijak extrémně bohatá rodina, ale vystačí si. Ona sama směřuje jiným směrem, studuje moderní umění a design na vysoké škole a k tomu si přivydělává jako číšnice v kavárně. Velmi se zajímá o umění, od zpěvu, přes divadlo až po módu a architekturu. Ještě neví, jak si představuje samu sebe za pár let, ale kde, to ví jistě. V jednom z luxusních loftových bytů, i když doma by to asi nepřiznala, jelikož ji vždy vedli k vítězství morality nad materialismem. Posledním obyvatelem jejich milující domácnosti je líný kocour Oliver rasy britská modrá kočka. Jejich domácnost je také jediné místo, kde uslyšíte jméno Olivia nebo přezdívku Liv.