Gabriel Zurr
„Non timebo mala.“


Věk: 127 let
Rasa: Čaroděj
Bydliště: Byt ve středu města
Zaměstnání: Forenzní chemik, příležitostně DJ
Výška: 186 cm
Váha: 78 kg

Úrověn: 2

Zbraně/Schopnosti/Zvláštnosti:

  • Katana, dýky a kuše
  • Vyžívá se v ohnivé magii a léčivé magii (magie je převážně rudá)
  • Zvládne umíchat smrtící lektvary, ale i životu prospěšné.
  • Znak čaroděje jsou pro něj safírově modré dračí oči.
  • Nosí sluchátka na krku 

Charakter:

Gabriel i přes své obtížné dětství je milá duše, ale dokáže zavařit jiným, když se mu znelíbí. Jeho znamení dobře skrývá a ukazuje ho pouze těm kterým věří, proto často navštěvuje velké akce, ale zvládá bojovat i sám za sebe. Jeho magie je ohnivá a přesně popisuje jeho duši. Když je potřeba přepne na svou léčivou magii a je schopen zachránit i životy. Ten kdo Gabriela lépe pozná zjistí, že není takový jako se na první pohled zdá. V hloubi duše je Gabe upřímný realista a těžké časy přežívá úplně v pohodě. V "normálním" životě se živí jako forenzní chemik, neboť v Americe je vražd až, až. Příležitostně zahraje na hudebních akcích jako DJ Dragon. Rád mixuje i své písně, které kombinují pop/rock s trochou techna. Dnes Gabriel žije ve středu města ve větším bytě, ze kterého je dost často slyšet hudba. Někdy pořádá i své párty pro blízké a přátele. Proto je Gabe jedinečný, žije jako by byl obyčejný člověk.

Minulost:

Gabe se narodil jako syn bohaté švadleny z Anglie a neznámého otce. Jeho dětství bylo klidné do té doby než musel do školy. Zde zažíval teror, děti ho nemuseli a navíc ho ponižovali, proto utekl. Jeho cesta směřovala na sever, do Skotska.
Zde strávil své dětství u milých lidí, kteří ho přijali mezi své, i když byl jiný. Po čase zjistil, že to byli dva vlkodlaci. Naučil se od nich vše o podsvětí a jeho obyvatelích, a začal objevovat i své magické nadání a zálibu v chemii. Byly to pro něj nejlepší chvíle života v Anglii než tito vlkodlaci byli zabiti, při bombardování Anglie za 2.sv. války.
Po druhé světové válce emigroval do Ameriky, kde začal žít pravý život.