Hotel Dumort

RC_Santiago2

Vestibul je jediné místo, kam mohou bytosti vstoupit, aniž by nedovoleně narušili teritorium upírů. Po renovaci z roku 2019 prostředí hraje v barvě tmavého mahagonu, který je v kontrastu se světlou, mramorovou dlažbou a velkolepým lustrem. Posedět můžete v kožených pohovkách.

8de8f28c0eac9589d10ed7ed45dbf087

I salonek je místem zrenovovaným, ovšem zachoval si více prvků gotiky, i když zmodernizované. Stěny jsou v tradiční tmavě rudé, obložené mahagonovým dřevem, zlatem, svícny a knihami. Pod majestátním lustrem ze skla je umístěn větší stůl a kolem něj  vícero židlí čalouněných tmavým sametem. 

1488992100_58c0376401679

V samotném srdci Dumortu se nachází jeho největší místnost, kde se pořádají společenské plesy a rokování. Stěny této místnosti, včetně balkonků a soukromých lóží, jsou celé vytesané z parského mramoru a doplněny zlatým rytím. Přízemí je vyplněné kulatými stoly v tmavém mahagonu.

e2f928b91321861f2191415bddfe1af8

Sídlo neopeřených

Sídlo neopeřených jsou vznešeně nazvané betonové místnosti, které slouží k udržení velmi mladých a neposlušných upírů. Záleží na chování neopeřeného, jak dlouho tu bude a jakým praktikám bude vystaven. Při těžkých stavech jsou mučeni svěcenou vodou a slunečním zářením.

Blood storage (1)

Obrovská místnost s hromadou mrazniček. Tuto krev upíři kradou z nemocnic a krevních bank po celém městě. Do této podzemní místnosti má přístup téměř každý upír, ale vchod je permanentně střežen a neopeření upíři mohou vstoupit pouze s doprovodem oprávněných starších.

image

Místnosti v podzemí, které dřív fungovaly jako krypty. Nyní jsou plné prachu a nánosy suti a ruin, ovšem zdi zůstávají stále pevné, proto je toto místo upíry shledáváno vhodným pro tréninky soubojů. Rovněž se zde lze bezpečně ukrýt před vyššími autoritami vyjma autorit upírského klanu.

Pokoje

Ložnice

Ložnice

Ložnice

Ložnice

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, obtěžování, návrhy k dějové lince, převzetí postav, žádosti o vytvoření nových místností...

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account