Hotel Dumort

Vestibul

Vestibul 

První, co uvidíte, pokud se vám podaří dostat až dovnitř hotelu. Kdysi sloužil jako recepce.  Levá hlavní chodba je zcela rozpadlá a zábradlí je také vratké, Mramorová dlažba již pomalu zapadá prachem. Vestibul je jediné místo, kam mohou bytosti vstoupit, aniž by nedovoleně narušili teritorium

Chodby

Chodby

Jedno z rozpadlých schodišť vede k obytným jednotkám, druhé zase do podzemí hotelu a třetí zase do vestibulu. Schodiště jsou v různém stavu, některé vcelku dobré, jiné zase zcela nepoužitelné. Přes den jsou většinou tiché a v noci mohou nahánět strach. Všechny jsou však stejně lemované a zdobené.

Salonek

Salonek

Slouží pro volný čas, jak během dne tak i noci. Nachází se zde hromada starožitných kusů nábytku, dekorací a polic s knihami a i dokonce i televizi. Upír si sem může přinést svou lidskou oběť, ale musí snést fakt, že zde asi nebude sám, a proto se doporučuje, aby se upír i s jídlem přesunuli někam, kde je větší klid.  

Sídlo neopeřených

Sídlo neopeřených

Sídlo neopeřených jsou vznešeně nazvané betonové místnosti, které slouží k udržení velmi mladých a neposlušných upírů. Záleží na chování neopeřeného, jak dlouho tu bude a jakým praktikám bude vystaven. Při těžkých stavech jsou připoutáni železnými pouty, odloučení od pravidelného přísunu krve a jiné.

Sklad s krví

Sklad s krví

Obrovská místnost s hromadou mrazniček. Tuto krev upíři kradou z nemocnic a krevních bank po celém městě, a to velmi často kvůli potřebám celého klanu. Do této podzemní místnosti má přístup každý upír, ale vchod je permamentně střežen a neopeření upíři mohou vstoupit pouze s doprovodem staršího upíra. 

Pokoje

Každý upír dostává svůj pokoj, se kterým může dělat, co chce a vodit si do něj koho chce.
Pokud si tam však vede někoho jiného, než je civil, měl by o tom informovat vůdce klanu, nebo jeho zástupce kvůli případným konfliktům. 

 

Lucrentia Mirela Sybilla

Ložnice

36. patro

Ložnice

35.patro

Ložnice

41. patro

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Sending
X
Podzimní slavnost!

© 2016 - 2018 | Shadowhunters RPG 

X
Podzimní slavnost!

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account