Dumort

RC_Santiago2

Vestibul je jediné místo, kam mohou bytosti vstoupit, aniž by nedovoleně narušili teritorium. Po renovaci z roku 2019 prostředí hraje v tmavém mahagonu, v kontrastu se světlou, mramorovou dlažbou a velkolepým lustrem. Posedět zde můžete v kožených pohovkách.

theritz-carlton-santiago20_108_67

I salonek je místem zrenovovaným, ovšem zachoval si více prvků neogotiky. Stěny jsou v tradiční tmavě rudé, obložené mahagonovým dřevem, zlatem, svícny a knihami. Pod majestátním lustrem je umístěn stůl a kolem něj  vícero židlí čalouněných tmavým sametem. 

1488992100_58c0376401679

V  srdci Dumortu se nachází jeho největší místnost, kde se pořádají společenské plesy a rokování. Stěny této místnosti, včetně balkonů a soukromých lóží, jsou celé vytesané z parského mramoru a doplněny zlatým rytím. Přízemí je vyplněné kulatými stoly v tmavém mahagonu.

e2f928b91321861f2191415bddfe1af8

Bazén, který byl vybudován až po renovaci na místo bývalých balkónů, se pyšní hlavně výhledem na New York. Tato možnost je pro upíry i za dne, díky oknům s filtrací UV. Místnost je vybavena lehátky a minibarem, ve kterém lze najít jak zásoby krve, tak alkohol. 

Sídlo neopeřených

Sídlo neopeřených jsou vznešeně nazvané betonové místnosti, které slouží k udržení velmi mladých a neposlušných upírů. Záleží na chování neopeřeného, jak dlouho tu bude a jakým praktikám bude vystaven. Někdy jsou mučeni svěcenou vodou a slunečním zářením.

Blood storage (1)

Obrovská místnost s hromadou mrazniček. Krev upíři kradou z nemocnic a krevních bank po celém městě. Do této podzemní místnosti má přístup téměř každý upír, vchod je však střežen a neopeření mohou vstoupit pouze s doprovodem oprávněných starších.

image

Místnosti v podzemí, které dřív fungovaly jako krypty. Nyní jsou plné prachu a nánosy suti a ruin, ovšem zdi zůstávají stále pevné, proto je toto místo shledáváno vhodným pro tréninky soubojů. Rovněž se lze bezpečně ukrýt před vyššími autoritami vyjma upírského klanu.

Gorgeous Dark Bedroom Designs With Minimalist and Playful Approach Themes Decor To Inspire Sweet Dreams

10 Exclusive Bedside Tables for your Master Bedroom Decor

5e680076-f188-423f-b11b-67eff817ded7

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu