Idris

Idris se nachází mezi hranicemi Německa a Francie. Hlavním městem mu je Alicante, také známé jako Skleněné město nebo Město ze skla. Zde sídlí Rada a několik rodin lovců stínů zde přebývá. Město se nachází v mělkém údolí, které rozděluje řeka. Alicante se tyčí na jedné straně prudkého kopce a rezidence na vrcholu druhého. Od řeky byly vykopány kanály, z nichž největší je Princewater Canal. Podle tradice, Podsvěťanům je dovoleno vstoupit do města pouze skrz jeho severní bránu.

Gard

Gard je oficiální místo setkání Spolku. Místo, kde je zákon utvářen a projednáván. Má-li Spolek zasedání, pouze dospělí Lovci stínů se mohou pohybovat v areálu. Jediný portál v Alicante se nachází v Gard.

The+painted+Hall+2

Síň dohod je známá jako místo pro historické podepsání první dohody. V ostatních případech je sál je místem oslav, obřadů, svateb a festivalů. Budova je neorenesanční, s dlouhým vykládaným stropem.

329662

Andělské náměstí je považováno za jedno nejmalebnější a historicky nejvýznamnější místo Alicante. Známé také velkolepou bronzovou sochou anděla Raziela, která stojí v srdci náměstí.

Adamantová citadela

Kamenná tvrz na východní straně Alicante, část skladu, muzea, výzkumného centra. Poskytuje zbraně lovcům, na jižním křídle naleznete historické zbraně. Železné sestry v podlažích, vytvářejí zbraně z adamasu. 

Jezero Lyn

Zrcadlo smrti je ve skutečnosti jezero Lyn v Idris. Je třetím z Nástrojů smrti daných andělem Razielem. Voda může být po požití k nefilim jedovatá (způsobuje halucinace), ale nemá žádný vliv na podsvěťany.

Broceliádská pláň

Pláň je terén vysokých trav, který spojuje břehy jezera Lynn a Broceliádského lesa a Alicante. Během jara se mění v prokvetlou krajinu, která je chloubou Idrisu a lovci si při slově Idris vybaví Broceliádskou pláň.

Broceliádský les

Broceliadský les spolu s plání zabírá velké území. Je známo, že je hustý a neoznačený. Lesy bývaly větší, později však byly vykáceny, aby se postavily rezidence. Les je cvičiště pro mise lovců v oblasti vzdělávání.

Rezidence

Sídla rodů

Lengthorn Manor

064daf4056efde94e41af2b922983c31

Tsai Manor

Hawkstone Manor

2016 - 2020 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu