Idris

Rodná země nefilim

Idris se nachází mezi hranicemi Německa a Francie. Hlavním městem mu je Alicante, také známé jako Skleněné město nebo Město ze skla.
Zde sídlí Rada a několik rodin lovců stínů zde přebývá. Město se nachází v mělkém údolí, které rozděluje řeka. Alicante se tyčí na jedné straně prudkého kopce a rezidence na vrcholu druhého. Od řeky byly vykopány kanály, z nichž největší je Princewater Canal. 
Podle tradice, Podsvěťanům je dovoleno vstoupit do města pouze skrz jeho severní bránu.

Gard

Gard je oficiální místo setkání Spolku. Místo, kde je zákon utvářen a projednáván. Má-li Spolek zasedání, pouze dospělí Lovci stínů se mohou pohybovat v areálu. Jediný portál v Alicante se nachází v Gard.

Alicante Academy

Alicante Academy

Velká a mohutná budova akademie se nachází na jednom z kopcům a tím může působit dojmem, že sahá svou velikostí až k nebesům. Akademie je nejhlavnější v systému vzdělávání lovců.

Síň Dohod

Síň Dohod

Síň dohod je známá jako místo pro historické podepsání první dohody. V ostatních případech je sál je místem oslav, obřadů, svateb a festivalů. Budova je neorenesanční, s dlouhým vykládaným stropem.

Adamantová citadela

Adamantová citadela

Kamenná tvrz na východní straně Alicante, část skladu, muzea, výzkumného centra. Poskytuje zbraně lovcům, na jižním křídle naleznete historické zbraně. Železné sestry v podlažích, vytvářejí zbraně z adamasu.

Andělské náměstí

Andělské náměstí

Andělské náměstí je považováno za jedno nejmalebnější a historicky nejvýznamnější místo Alicante. Známé také velkolepou bronzovou sochou anděla Raziela, která stojí v srdci náměstí.

Jezero Lyn

Jezero Lyn

Zrcadlo smrti je ve skutečnosti jezero Lyn v Idris. Je třetím z Nástrojů smrti daných andělem Razielem. Voda může být po požití k nefilim jedovatá (způsobuje halucinace), ale nemá žádný vliv na podsvěťany.

Broceliádská pláň

Broceliádská pláň

Pláň je terén vysokých trav, který spojuje břehy jezera Lynn a Broceliádského lesa a Alicante. Během jara se mění v prokvetlou krajinu, která je chloubou Idrisu a lovci si při slově Idris vybaví Broceliádskou pláň.

Broceliádský les

Broceliádský les

Broceliadský les spolu s plání zabírá velké území. Je známo, že je hustý a neoznačený. Lesy bývaly větší, později však byly vykáceny, aby se postavily rezidence. Les je cvičiště pro mise lovců v oblasti vzdělávání.

Rezidence

Sídla rodů

Free

...

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Sending

© 2016 - 2018 | Shadowhunters RPG 

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account