Institut

Brána Institutu

Brána Institutu

Před Institutem se tyčí ohromná gotická brána, která Institut skrývá před očima civilů. Sem se ještě dostane kdokoliv, včetně podsvěťanů a civilů, kteří však bez Zraku vidí starou budovu. Otevřít dveře Institutu a vkročit může pouze nefilim.

Chodby a hala

Hala a chodby

Hala je první místnost, na kterou narazíte, když projdete hlavním vchodem. Uprostřed se nachází kvalitní perský koberec, který hraje barvami a končí v místě, kde hala přechází v dlouhou chodbu lemovanou pokoji nefilim.

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyň se nachází za chodbou lemovanou ložnicemi v prvním patře. Také se jedná o velmi moderní místnost s policemi se stohy nádobí, litinovým sporákem a mnoha dalšího. Lovci stínů si vaří sami a také po sobě UKLÍZÍ!

Poschodí

Poschodí

Toto poschodí je na rozdíl od zbytku budovy modernější, a to z toho důvodu, že bylo renovováno po útoku. Zdi jsou obložené v teplejších tónech. Kamennou podlahu zdobí pravidelný vzor kostek.

Společenská místnost

Společenská místnost

V prvním patře patří mezi nejudržovanější pokoje společenská místnost, kde mají lovci schůze. Nachází se zde starý krb, televize, konferenční stolek, pár knih, společenské hry a spousta pohodlných zastaralých pohovek k lenošení.

Knihovna

Knihovna

Vysoký strop, polodlouhá a štíhlá okna, která poskytují místnosti světla a samozřejmě nespočet knih vyskládaných v policích po zdech knihovny. U oken stojí socha patrona Raziela a přímo uprostřed pracovní stůl z tmavého dřeva.

Salon

Salon

Před knihovnou můžete narazit na jedinou místnost se zachovalým klavírem. Po stranách jsou čalouněná křesla a pohovky v jednotné barvě. Uprostřed místnosti se nachází malý konferenční stolek se starou čajovou soupravou.

Zbrojírna

Zbrojírna

Místnost plná nejrůznějších druhů mečů, dýk, bodců, kopí, pík, bajonetů, bičů, palcátů, háků a luků s toulci. Ve zbrojírně všude leží chrániče, rukavice, náhradní andělská ostří, čarodějná světla, senzory a mnoho dalšího.

Ošetřovna

Ošetřovna

Ošetřovna se nachází v části, která byla útokem nedotčená. Tím se také zachoval její starý vzhled. Skříňky s obvazy, různými léky a homeopatiky. O nemocné se stará buď mentor a v horších případech se volají Mlčenliví bratři.

Výcvikový sál

Výcvikový sál

Výcvikový sál se nachází v podzemních prostorech. Tudíž žádná okna a pouze umělé světlo. Je opravdu obrovský a plný různého načiní. Od žíněnek ke kladinám, boxovacímu pytli až k terčům a dalším užitečným věcem k výcviku.

Svatyně

Svatyně

Ve středu Institutu se nachází otevřený a chráněný dvůr prorostlý keři a rostlinami se svatyní a sochou patrona. Je shledávána jako klidné místo pro rozjímání a zvuky velkoměsta jsou nějakým zázrakem pouhou ozvěnou.

Skleník

Skleník

Na nejvyšším místě Institutu se nachází skleník, ke kterému vede točité železné schodiště. Střecha je tvořená ze skla a poskytuje rostlinám dostatečnou dávku světla. O půlnoci ozáří skleník světlo a probouzí k životu květiny.

Pokoje

Caleb Hawkstone

Sebastian H.

Caroline Glanester

Casworan Lengthorn

Jesse Woodwinter

Noah Rougerenard

Grace Lengthorn

Enid Tremayne

Ian Rougerenard

Tara Darksoul

Tabitha Tsai

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Sending
X
Podzimní slavnost!

© 2016 - 2018 | Shadowhunters RPG 

X
Podzimní slavnost!

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account