Institut

Brána Institutu

Brána Institutu

Před Institutem se tyčí ohromná gotická brána, která Institut skrývá před civily. Sem se ještě dostane kdokoliv, včetně podsvěťanů a civilů, kteří však bez Zraku vidí starou budovu. Otevřít dveře může pouze nefilim.

Chodby a hala

Hala a chodby

Hala je první místnost, na kterou narazíte, když projdete hlavním vchodem. Uprostřed se nachází kvalitní perský koberec, který hraje barvami a končí v místě, kde hala přechází v dlouhou chodbu lemovanou pokoji nefilim.

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyň se nachází za chodbou lemovanou ložnicemi v prvním patře. Také se jedná o velmi moderní místnost s policemi se stohy nádobí, litinovým sporákem a mnoha dalšího. Lovci stínů si vaří sami a také po sobě UKLÍZÍ!

Poschodí

Poschodí

Toto poschodí je na rozdíl od zbytku budovy modernější, a to z toho důvodu, že bylo renovováno po útoku. Zdi jsou obložené v teplejších tónech. Kamennou podlahu zdobí pravidelný vzor kostek.

Společenská místnost

Společenská místnost

V prvním patře patří mezi nejudržovanější pokoje, kde mají lovci schůze. Nachází se zde starý krb, televize, konferenční stolek, pár knih, společenské hry a spousta pohodlných zastaralých pohovek k lenošení.

Knihovna

Knihovna

Vysoký strop, polodlouhá a štíhlá okna, která poskytují místnosti světla a samozřejmě nespočet knih v policích po zdech knihovny. U oken stojí socha patrona Raziela a přímo uprostřed pracovní stůl z tmavého dřeva.

Salon

Salon

Před knihovnou můžete narazit na jedinou místnost se klavírem. Po stranách jsou čalouněná křesla a pohovky v jednotné barvě. Uprostřed místnosti se nachází malý konferenční stolek se starou čajovou soupravou.

Zbrojírna

Zbrojírna

Místnost plná nejrůznějších druhů mečů, dýk, bodců, kopí, pík, bajonetů, bičů, palcátů, háků a luků s toulci. Ve zbrojírně všude leží chrániče, rukavice, náhradní andělská ostří, čarodějná světla, senzory a mnoho dalšího.

Ošetřovna

Ošetřovna

Ošetřovna se nachází v části, která byla útokem nedotčená. Tím se také zachoval její starý vzhled. Skříňky s obvazy, různými léky a homeopatiky. O nemocné se stará buď mentor a v horších případech Mlčenliví bratři.

Výcvikový sál

Výcvikový sál

Výcvikový sál se nachází v podzemních prostorech. Tudíž žádná okna a pouze umělé světlo. Je opravdu obrovský a plný různého načiní. Od žíněnek ke kladinám, boxovacímu pytli až k terčům a dalším užitečným věcem k výcviku.

Svatyně

Svatyně

Ve středu Institutu se nachází otevřený a chráněný dvůr prorostlý keři a rostlinami se svatyní a sochou patrona. Je shledávána jako klidné místo pro rozjímání a zvuky velkoměsta jsou nějakým zázrakem pouhou ozvěnou.

Skleník

Skleník

Na nejvyšším místě Institutu se nachází skleník, ke kterému vede točité železné schodiště. Střecha je tvořená ze skla a poskytuje rostlinám dostatečnou dávku světla. O půlnoci ozáří skleník světlo a probouzí k životu květiny.

Pokoje

Caleb Hawkstone

Sebastian H.

Caroline R.

Casworan Lengthorn

Noah Rougerenard

Grace Lengthorn

Merisa Dovered

Alexander N.

Enid Tremayne

Tabitha Tsai

Maxwell Hawkstone

© 2016 – 2018 | Shadowhunters RPG 

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Odesílám

Přihlásit se

nebo    

Zapomenuté heslo?

Vytvořit postavu