Jesse Woodwinter
„Cum spiro spero.“


Věk: 21 let
Rasa: Lovec Stínů
Bydliště: Institut, NY
Zaměstnání: /
Výška: 185 cm
Váha: 83 kg

Výcvik: Dokončen

Úrověn: 6

Zbraně/Schopnosti/Znamení:

  • Andělské ostří
  • Luk a šípy
  • Dlouhá tenká dýka jejich rodu 

Charakter:

Jesse je neskutečně složitá osobnost. Jeho chování se většinou odráží na jeho náladě a nebo na tom s jakou osobou se baví. V jednu chvíli dokáže být neskutečně sarkastický a ironický a hned na to neskutečně milý a přátelský. Také hodně často střídá názory z hodiny na hodinu. I přes to se snaží, co nejvíc pečovat a starat se o lidi, které má rád. Mnoho lidem dost dlouho trvá jeho osobost pochopit. Ale po delším poznávání vám dojde, že Jesse je i celkem fajn. Je s ním sranda, dokáže vás pobavit a v nejhorších chvílích i uklidnit a nebo vás zbavit přebytečných obav. Po svém otci zdědil rodový prsten, na kterém je rodový znak, a dlouhou tenkou dýku, která je zdobená a opatřená runami a taktéž se znakem rodu.
V boji nejvíce využívá luku, popřápadě házení nožů. Mluví plyně španělsky a latinsky, při velké snaze by dokozal sesmolit i nějakou větu německy či portugalsky. Celkem rád čte, píše básně. (které stejně nikdy nezveřejní) Rád se vydává na neohlášené akce, ze kterých přijde občasně zraněný nebo opilý.

Minulost:

Jesse se narodil jako první a také jediné dítě, tedy myslel si že jediné, Williama a Eloise Woodwinterových. Byl vychován s láskou v rodinném sídlu v Idris. Otec ho učil bojovat a matka ho učila taktiku, historii a démonské jazyky. Vždycky byl rád, když viděl rodiče, jak jsou na něho pyšní. Proto se vždy snažil je potěšit. V Temné válce přišel o rodiče a od té doby je "rodina" pro něj celkem choulostivé téma, nerad se o tom baví. Do do opatrovnictví si ho vzali známí Jesseho rodičů, u nich, ale nebyl ani tak dlouho. Po dvou letech nastoupil do akademie. Tam se snažil být nejlepší a z větší části se mu do dařilo, ikdyž byl věčně na ošetřovně. Po dosáhnutí svý osmnáci let byl poslán do New Yorku. Z prvu to tam neměl moc v lásce, ale teď se mu to tam celkem zamlouvá a neměnil by. Nedávno se také dozvěděl, že má ještě od dva roky mladšího bratra jménem Theodor Bluebow.