Jessica Cromwell
„Always make new mistakes.“


Věk: 18 let
Rasa: Lovec stínů
Bydliště: Institut, NY
Výška: 165 cm
Váha: 58 kg

Výcvik: Dokončen

Úrověn: 4

Zbraně/Schopnosti/Zvláštnosti:

  • Andělské ostří
  • Dýka

Charakter:

Jessica, Jess na první pohled vypadá jako milá holka, která se baví úplně s každým, ale tak to rozhodně není. Je celkem dost vybíravá, obzvlášť v tom ohledu, s kým se bude bavit. Je celkem i dost vybíravá v tom, co si kdy vezme na sebe, jaké si koupí šminky a tak dále. S největší pravděpodobností jí často uvidíte s mobilem v ruce, jak si projíždí sociální sítě, bez mobilu by prostě nedokázala žít. Je celkem dost arogantní, což způsobuje to, že se k ní ostatní zrovna nehrnou, spíš se od ní drží většinou dál.
Arogantní a vždy si stojí za svým. Přímo nenávidí to, když nemůže mít poslední slovo ona, ale když na ni někdo zařve, tak se dokáže krotit, protože se začne bát. Rozhodně se s ní nechcete dostat do hádky, protože to se pak můžete hádat klidně i donekonečna.
Co se jejího vzhledu týče, tak jako první vás s největší pravděpodobností zaujmou její modré oči. Její tmavě hnědé vlasy, které jí sahají až do půli zad, jí hezky lemují obličej. Určitě vás okouzlí její úsměv, který dokážou vykouzlit plné rty. 

Minulost:

Narodila se jako třetí dítě do rodiny, která patří k rodu Cromwellových. Tento menší rod pochází z jižního Wallesu a sídlí v Idris. Nemá rozsáhlou historii ani větvení, proto se také vyhl dění okolo Temné války a neutrpěl žádné ztráty. Jessica se odmalička věnovala spíše jízdě na koni a zpěvu namísto technik boje a tréninků, což se i podepisuje na jejím výkon a úrovni. Jako lovkyně stínů nepatří mezi nejlepší, ale všechno dohání svou arogancí a egoismem. 
Ve dvanácti letech dostala první znamení, což znamenalo mnoho nových povinností a studium na akademii, kde odpočítávala skoro každý den do své dospělosti, aby si konečně mohla dělat, co se ji zlíbí. Sice nebyla oblíbená, ale uměla se prosadit a všechny uzemnit, když se ji zachtělo. Často pak trávila dny a noci osamnělá a stýskalo se ji po domově. Všechen smutek promítala někam mezi povýšenost nad ostatní a marnivost. Její otec se zaměřil raději na výchovu jejích dvou bratrů, kteří jevili o boj a zbraně větší zájem. Stejně tak i její matka, která se ji sice snažila být nakloněná, ale sama je rozenou bojovnicí a tak se nemálokrát stalo, že se s dcerou nepohodla a Jessica zůstala nepochopená a ve světě stínů osamocená a ztracená.