Kodex

Nečetli jste knihy nebo si chcete osvěžit paměť? 
Část Kodexu lovců stínů byla přeložena administrátory, abyste z ní mohli čerpat.

Rasy

Wanted

Postavy hledají hráče!

Nathan

Víla | 224 let
Dvojče Jacqueline Rowaris mac Alfryd. Narodil se bez modré krve a byl svou rodinou prodán do otroctví ve 12 letech. Dostal se až na Zimní dvůr.

Mulan

Víla | 113 let
Mulan je velitelkou Olweniných vojsk, narodila se v Číně a je skutečnou Mulan o které vyprávěli legendy, dříve než se narodila. Je napůl druh Kitsune - Youkai.

Culhwch

Víla | 545 let
Culhwch, bývalý lovec z Divokého honu se oženil s Olwen před mnoha staletími. Mají poklidné manželství. Culhwch je spíš diplomatem mezi jednotlivými stranami.Původem je z části meluzína.

Maxwell Hawkstone

Lovec stínů | 15 let
Nejmladší bratr Sebastiana a Caleba. Nějakou chvíli již v Institutu byl se svou matkou, ale s válkou se vrátil na Akademii. Nyní se k bratrům vrací. Charakter je již sepsán.
Profil

Cador/Caden Lengthorn

Lovec stínů | 20 let
Mladší bratr Casworana Lengthorn a 3. bratranec Grace Lengthorn. Nyní žije v Austrálii, odmítl se s Casworanem vydat do New York. Nyní otcův zákaz poruší a vydá se za bratrem.

Corbin Truelove

Lovec stínů | 22 let
Corbin Truelove je údajně nemanželský syn Arthura Lengthorn a Bianci Truelove. Ve skutečnosti je ale synem Laury Foster a Noaha Tremayne. Je tedy bastardem Lengthornů, ovšem jeho poloviční bratři ho berou mezi sebe jako rovného.

Pokud Vás nějaká z uvedených postav zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@rpg-shadowhunters.cz

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Sending
X
Podzimní slavnost!

© 2016 - 2018 | Shadowhunters RPG 

X
Podzimní slavnost!

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account