Listopad 2016

30.11.2016

Upozornění:

Tato stránka se může průběžně aktualizovat.

Shodneme se na tom, že tento měsíc byl pro většinu takový unavený. Proběhlo sice hned několik zásadních změn ve formě zrušení Idrisu a jeho nahrazení Twinbrookem, ale dějová linka se v rámci nějakého vývoje posunula pouze ohledně vztahů a zásadních zvratů tolik neproběhlo.
Přesto ale vidíme velký skok od našich začátků. Začaly se vám více zamlouvat nástěnky, což nám dělá radost, máme mezi vámi oblíbené autory. 

Připravili jsme si pro vás základní shrnutí prokládané vašimi fanmade, spolu s FAQ, zprávami z administrace, stavem skladu a černé listiny.

New York

Začneme u mentorů. Thomas Markwell se poslední dobou vůbec neukazoval a veškerou práci musela spíše odřít Ava a zbytek Institutu. Ava Greenhawk se ze všech sil snažila řešit všechny situace včetně záhadných nemocích Troye Shadelanda a Jesse Woodwintera, u kterých selhávala i čarodějka Ameis Nox. Dokonce si Ava domluvila i schůzku s nejvyšším čarodějem Ismaelem Koivu, která kvůli její aroganci dopadla jako naprosté fiasko a smrti unikla sotva o vlásek.
Jesse se nám ke konci měsíce zdá zamilovaný.

Do Institutu zavítala nová lovkyně Merisa Dovered, neteř Avy, a zařadila se hned do skupinky obdivovatelek Caleba Hawkstonea. Zleva: Grace, upírka Adeline, vlkodlačice Cordelia a Merisa.
A vy máte svou favoritku?

Caleb se poté sám ocitá v těžké situaci, kdy zjišťuje, že je jeho matka nemocná, a chce se vrátit za ní do Idris. Situaci komplikuje upírka Delaney, která mu předhodí únos své kamarádky Adeline, ten ale vypadá vymyšleně, a ona odchází bez dalších informací, přičemž mu moc na výběr nedává.

A jeho bratr Sebastian? Zdá se, že si opět hází klacky pod nohy. Ačkoli s Calebem a Troyem mají mezi sebou plány ohledně vzkazu nefilim, který neplánují prozradit zbytku Institutu, stejně se drží v ústranní jako samotář.
Oba dva nakonec odcestují na několik dní do Idris za svou rodinou.

Teprve měsíční výročí jsme postřehli u vlkodlačice Leslie Malwin a lovce Troye Shadelanda. Dokonce došlo i na zásnuby? Jak tohle bude chlapec vysvětlovat doma? A jak se na to budou dívat jeho čerstvě objevená upíří sestra Eleanor a bratr Jamie?

Další lovec, který si začíná s Podsvěťany je William Blackstair! Jako první si troufl rovnou na čarodějku Rianny Blacksnare, ta ale jeho city neopětovala a uchýlila se k profesionálnímu gigolovi Rhageovi Jarlgesherovi. A tak našemu Williamovi nezbývalo, než zkusit její kamarádku vlkodlačici Jodi Lavender, která se sice tváří jako miloučká tvářička, ale ví William, že Jodi flirtuje s Blakem?
Williamova sestra Alexandra, která se objevila v Institutu jako nová posila, nevypadá zrovna nadšeně. Vlastně je ******** naštvaná.

Pokud jste si mysleli, že Caleb je hotový Don Juan, vyvedeme vás z omylu. Lze ho spíše označit jako loveného lovce. Zato Blake Harvey si užívá společnost Matthiase a Izayi a jak jsme zmínili, flirtuje s Jodi. Mimoto, kdyby se snažil, zjevně by se mu podvolila i Leslie, snoubenka Troye.


Velmi podivný vztah mezi sebou mají Caleb a Grace. Tito dva spolu mohou strávit noc, poté ho ona skoro pobodá nožem a nechá si ráno vyfénovat vlasy, ale jsou jen kamarádi. Nicméně, konečně se nám tu vyvíjí vztah - lovec a lovec.
Amen.

Než nám Caleb odjíždí do Idris, bere sebou Grace na hlídku, kde zjišťuje zvláštním způsobem, že ji pokousal upír. Pár dní nato slyší křik před Institutem a nachází pobodanou Cordeliu a Grace s nožem v ruce, která se mu hroutí k zemi nacucaná upíří krví. Cordelie krátce na to odchází, aby neviděla, jak Caleb bude z Grace krev dostávat. Ta zůstává pod dohledem dalších lovců.

Reece a Zaira zrušili domluvené zasnoubení.
Není divu, jediné na čem se ti dva kdy shodli byla sociální situace želv. Přišlo jim, že i oni by měli mít na výběr s kým budou trávit čas. A tak to Reece se Zairou probrali, stejně jako chtěla původně ona. Ujasnili si, že on to zkusí s Aellou a ona s Damianem, s nimiž jim předtím navázali jakýsi vztah. Přičemž nezapomínejme na fakt, že Damian a Aella jsou odvěcí přátelé. Před nedávnem si Reece s Aellou konečně pořádně promluvil, takže se hodně věcí také vyřešilo a ujasnilo. Nechce jí ublížit, ale i tak popírá, že se jedná o něco víc, než jen o slova ,,Mám tě rád.'' Vážně si ji oblíbil, takže to bere jako samozřejmost. Mezi Zairou a Damianem nastává období klidu, přesto se ale nezdá, že by si ti tvrdohlavci doopravdy přiznali, co cítí. 

          Reecella

Atmosféra medzi Aellou a Reecom je oveľa uvoľnenejšia ako na začiatku, aj keď to stále rovnako iskrý. Moc si nepripúšťajú, že ide o niečo viac ako kamarátstvo s výhodami aj keď je to očividné. Začínajú sa medzi sebou zverovať o minulosti a citoch, vyhľadávajú spoločnosť toho druhého a do toho sa mieša aj menšia závislosť, ktorú si obaja od kŕmenia krvou vybudoval.

            Klan

Do New Yorku po několika letech zavítala Lucile Charmichael, stará známá naší vůdkyně klanu. Jako terč si zvolila slaboduchou vlkodlačici Cordeliu Smith, kterou velmi ráda provokuje. No nejraději by ji stáhla z kůže. Ale který upír se k vlkodlakovi chová přátelsky?
Není to však její jediný styl zábavy. Ráda se šťourá v cizích vztazích a záležitostech. Oblíbila si manipulaci Encantem, avšak někdy ji postačí její svůdná postava a šarm, jak se stalo u krále Zimního dvoru, Elijaha Irons.

Ze světa víl

Elijah pobehuje po meste a hľadá Juliette, aby si jasne vysvetlili, ako to dopadne, ak ešte raz bude klamať o tom, že Zimný dvor bol na strane Sebastiana vo vojne. Pomedzi to si užíva mesto a spoločnosť žien. 
Jeho žena Carmina má plány mnohem pestřejší. Poslední dobou potají testuje své nové subjekty, kterým podává démonní krev s příměsí různých bylinek, aby byly mnohem silnější. Proč? Přestává ji bavit nechávat se omezovat nefilim, mít striktně určená pravidla, co ona smí a co ne, přitom je její rod mnohem starší, než nějaký Spolek.
Domnívá se, že vládnout svému dvoru a především sobě by měla ona sama bez dohledu zákonů, které většinu jejích experimentů a stylů mučení zakazují. Co to znamená? Zbrojí se? Chystá se zaútočit? To se teprve dozvíme.

Upírí v klane a aj mimo klanu by mal byť na pozore, nakoľko stretnutím niekoľko týždňov dozadu sa oficiálne začala čistka. Jej vznik bol podnietený nerozvážnym správaním upírov ako v klane, tak aj mimo neho. Aella to celé nechala ustáť, nakoľko čaká na správny čas na útok. Riadi sa heslom: Nečakaný útok - najlepší útok. Preto by sa mal mať každý na pozore, lebo je všeobecne známe, že ma rada mučenie a ak ho má ešte niekto radšej, tak je to Lucile, ktorá jej potvrdila svoju pomoc pri čistke. Situáciu komplikuje aj fakt, že po meste behá MUDr. Gabrielle Corwin, ktorá surovo vraždi ľudí. Na vraždách je divné, že časy smrti odpovedajú skorým, denným, hodinách. Nikdo ji nespozoroval a predstavuje veľké nebezpečenstvo. Je veľmi ťažké ji vystopovať, ale už jej sú na stope. Zatiaľ nie je isté, či bude potrestaná za svoje skutky smrťou alebo podstúpi výcvik. 

Do mesta prichádza veľa nezaradených upírov, ktorý sa nechcú nijako spájať s klanom ani ho kontaktovať, aby ohlásili svoj výskyt v meste, a hádajte komu to ide napriek? Cink-Cink! Aelle! A viete, kto to tak nenechá? Asi viete. Aella kvôli svojmu labilnému psychickému stavu rozmýšľa, že čoskoro prenechá klan niektorému zo svojich zástupcov a bude sa venovať sebe a svojim osobným veciam. Roky ktoré venovala klanu sú už pre ňu síce nepodstatné, má pocit, že ak sa upírí okolo nej nespamätajú, nechá ich napospas Spolku, o ktorom vie, že majú veľmi rýchlu taktiku v riešení problémových upírov. A samozrejme, najradšej by vykuchala Cordeliu a Delaney z kože.

Jako další pikantnost je vztah vílí královny Juliette a lovce Andrewa Bloodycrow. Setkali se několikrát, ale lásku si vyznali až na Podzimní slavnosti Skleněného dvoru. Jakmile se zjistilo, že tito dva porušují Studený mír, Andrew Juliette zazdil. Je tahle romance dočista ztracená?

Sourozenci Shadelandovi objevili svou upíří sestru Eleanor, která byla prohlášena za mrtvou. Vztahy mezi nimi opravdu skřípou. Eleanor ale nezahálí. Nejenže napravuje vztahy s bratry, ale dokonce pomahá civilce Maye Ledwine s otcem, který se ji mstí a chce ji donutit k přeměně. A dokonce uchránila Beatrice Gilham před upírkou Lucile.
Občas ale u Eleanor vidíme černé myšlenky.
Kam se tato upírka bude ubírat dál?

Dalším problémem je upír Nixon Arkwright, který slouží Brandonu Moorovi - oddanému rytíři královny Carminy. Zatím se jedná jen o podezřelý únos upírky, experimenty s démony a zastrašování nefilim. Kam až tohle zajde?

Čarodějové

Situace ohledně čarodějů je poměrně klidná. Mladá Rosie Wilson si o sobě myslí, že je Ifrit. Damian si užívá své party a společnosti ostatních Podsvěťanů. V poslední době se začal stýkat i s čarodějkami Arianne a Ameis.
Ismael Koivu začíná být čím dál více šílenější a spřádá si své plány. O tom, co chystá, se zatím toho moc neví. Můžeme zde ještě přivítat novou postavu -čaroděje Tarana Dreye, po kterém začíná pátrat Institut, kvůli vniknutí dovnitř.

Smečka a samotáři

Xander si přes své velké záležitosti okolo vlkodlaků Lyry všímá méně. Přesto si myslí, že ji nemůže opustit. Ona však nabila dojmu, že to, co ji dává, nestačí.
A jak je na tom smečka? 
Xanderovi se podařilo odchytit čtyři nové vlkodlaky. Ermu Sokolowsku, Rosemarie Brown, Jodi Lavender a Logana Campbella.
Jeho iniciativa však není taková, jakou by smečka očekávala. Každopádně tomu napomáhá částečný klid okolo vlkodlaků a malé problémy zastíní vraždy, které poslední dobou způsobují upíři.

Smečka drží při sobě, ale mělo by se dbát na větší spojenectví a provázanost. Společné překonávání úplňků, vítání nových členů a zasedání smečky by nebylo zrovna od věci. Smečka by byla více ucelená
a informovaná.

A jak se má situace s nováčky? Logan Campbell se svým přízvukem už okouzlil hned několik žen. Ulovit se mu podařilo civilku Mayu Ledwine.

Erma Sokolowska si žije poměrně poklidně. Dokonce si pořídila jako spolubydlíci štěňátko, které našla na ulici. 

Taissa s Dylanem mají už oficiální vztah a vypadá to, že se mezi nimi všechno vyřešilo. Ohledně Cordelie, která je zakoukaná do Dylana, je to složitější, protože Taissa ji sice nemá ráda, ale v určitém smyslu o ni má starost.  
Před nedávnem se Taissa seznámila s Mayou, která jí přišla milá a zdá se, že by to mohlo bát dobré kamarádství. I když jí přišlo divné, že se Maya chová jinak, když přišla řeč na rodinu, takže má v plánu pomalu zjistit to se stalo.
Taissa trochu změnila přístup ke smečkám. Seznámila se s Leslie a Jodi, takže by na stanici znala někoho, s kým se dá dobře povídat. Když pomineme Cordelii, je tam docela dobrý kolektiv, takže si uvědomila, že všechny smečky nemusí být stejné. Je za to ráda, protože tím udělala radost Dylanovi. 

Poslední novinkou mezi vlkodlaky je Kenzo Hastings, nedávno proměněný Blakem Harvey, který z něj cítil Kenzovu upíří přítelkyni Delaney a v afektu ho pokousal. Sami jsme zvědavý, jakou cetou se Kenzo bude unírat dál.

Twinbrook

Rianny se rozloučila s Rhagem a přestěhovala se do Twinbrooku. Rhage si odjel ucelit své myšlenky na sever Norska, kde pobyl jeden den a poběhoval svobodně po lese.
Rianny se ale dozvěděla nemilou věc. Pravděpodobně ji potihla neznámá "Hadí choroba", která její tělo přeměňuje v hadí kůži.
P.s.: Admi Zmije s tím nemá nic společného.

Pomalu se nám v Twinbrooku začínají rýsovat přátelské vztahy například mezi čarodějkou Camari Archer a vlkodlačicí Lily Cruz, která se též přátelí s lovkyní Tessou Whitewolf. To je nám trio. Co by řekl Spolek na to, že lovkyně učí vlkodlaka bojovat? Vztahy mezi lovci a podsvětany jsou sice lepší než před lety, ale přece jen je dobré zachovávat si odstup. Situace ve smečce je pod kontrolou, nikdo neběhá po čtyřech tam, kde nemá a hlavně kdy nemá, snad i díky schůzi, na niž se všichni dostavili. Provětrat kožich si může přece jeden i mimo úplněk. A co se týče setkání Rianny Blacksnare a Mika Sanderse? Vážně jsem viděli v tváři Rianny pohrdání? Notak, každé městečko přece potřebuje svého vlastního distributora drog! 

 A co Daniel Carter? Upír, jenž rád po nocích chodí po parku a děsí dívky, které vlastně ani vyděsit nechce, jako například plachou a tichou Angelu. Přestože neměl v plánu jí ublížit, komu by nepřišlo podezřelé, když si k vám v noci přisedne neznámý muž a vyptává se, zda jste sami? A to bez ohledu, či máte radši džus nebo krev skupiny AB. Angelin švýcarský nožích zůstal naštěstí v kapse počas tohoto rozhovoru, i poté co se s ní dal do řeči velice společenský a přátelský Ryan.
To si Angela té samoty v parku moc neužila. 

Několik podsvěťanů zavítalo na vyhlášenou Damianovu party v New Yorku, kde se seznámili s novým světěm. Mezi nimi byla i lovkyně Tessa.

Jak se ale má situace s civily? Bohatá dceruška Violet Atwell přivítala ve svém Wellnessu herce a modela Daniela Foxtera, který zřejmě už ví, co bude jeho cíl. Zrzka Will Calderon zavedla jakousi otužovací výzvu, neboť pár dní nato jsme viděli i ostatní skákat do vody okolo teploty 7°C. 

Dále vítáme postavu Aarona Morelliho, fanouška geologie a archeologie a především člověka, který se stará o svou matku na vozíčku.

Sadie je sestra alfy v Twinbrooku. Město miluje a nechce ho opustit, chybělo by jí. Je to takový smíšek, že udělá vážně cokoliv pro uvolnění atmosféry a zvednutí nálady. Většinu sobot je zvyklá trávit někde ve společnosti, přičemž miluje chodit na karaoke. Nejraději by byla se všemi za dobře, ale ví, že to nejde. Nemá v povaze vyvolávat konflikty, proto se raději baví a směje.  

Příště vám vylíčíme situaci okolo smečky.

Zprávy z administrace


Někdo Veledůležitý


Jako další jsme si pro vás přichystali takovou ochutnávku, co nám chodí na podporu za perly. Tato slečna si zjevně nepročetla pravidla kompletně a nezná a fakta. 

Protože my o vás víme. Známe vaše IP adresy, sledujeme váš pohyb na stránkách i na chatech. Sice máme BB chaty, ale známe jejich skripta a přes pohyb na stránkách vás lze snadno dohledat, stejně jako ji.
To byla jen taková vsuvka, abychom zodpověděli tento dotaz, když dáma neměla dost odvahy uvést email, abychom ji celou situaci objasnili.

Domlouvat se na hře můžete, ale jak uvadíme, v rámci určitých pravidel. Nebudeme zde tolerovat hromadné likvidování postav. To byste se zde všichni pozabíjeli a mohlo by vás to časem mrzet. 


FAQ

 1. Mohu napsat nástěnku, kde se vyskytuje cizí postava, s jejíž hráčem jsem na reáliích domluvený/á?
  Ano, ale nejdříve informujte administrátora, abychom věděli, že neovlivňujete postavu bez hráčova vědomí. Někdy nastávají situace, které se nedají odehrát a je nutno je sdělit prostřednictvím nástěnky. 
  Nebráníme vám, jen bychom rádi byli informováni předem.
 2. Jak se budou slavit Vánoce na RPG?
  Stejně jako v USA. Tzn, že hlavní den svátku spadá na 25. prosince,
  a to z toho důvodu, abychom mohli Vánoce oslavit i na RPG.
 3. Stárnutí
  Jak se to má se stárnutím? Můžete nám nahlásit, že vaše postava bude mít narozeniny a my ji připíšeme o rok navíc - samozřejmě pouze jednou v roce. Pokud je nenahlásíte, tak zhruba za rok při období čistky budeme věk zvyšovat u všech postav. Je důležitou povinností všech si tento údaj u své postavy hlídat.

Návrhy z administrace

 1. Napadlo nás založit skupinu na Facebooku pro lepší komunikace mezi administrátory a hráči mezi sebou. Mohlo by to pomoci i nováčkům. Dejte nám vědět, zda by byla po tom z vaší strany poptávka.
 2. Zakládáme vlastní YT kanál, kde budeme přidávat vaše videofanmade.
  Chystáme i trailer.
 3. Pokud se koná nějaká akce v Pandemoniu, u Damiana, nebo U Toma, nebojte se zavítat na náš RPG Plug, kde si můžete mixovat hudbu.
 4. Pravděpodobně budou vycházet noviny New York Times.
 5. Pro ty, co nevědí, chystáme válku mezi mezi vílami a Spolkem. Bude se jednat o prolomení Studeného míru a každá strana si bude přetahovat různé podsvěťany, ale i třeba nefilim. 
  Určitě vás zajímá, jak dlouho se válka potáhne, kdy vypukne, kdo vyhraje. Vše záleží na vašich postavách. Výsledek sami nevíme. 
  Možná se protáhne i na pár měsíců. Nečekejte však, že se sejdeme v Pandemoniu a tam se všichni pozabíjíme. To ne. Po ulicích bude několik démonů, vaše postavy mohou ohrozit záporáci a Vypravěč.
  Je nutno s tím počítat.

Černá listina

 • Michaella Bell:

  Stalkování: Nepíše příchodové a odchodové příspěvky.
 • Cordelia Smith:

  Nedodržování charakteru: Po bodnutí nožem přišla reakce typu:
  Sakra. /Tohle mi udělat nemusela./ *Rychle se zahojí a odchází.*
  - Vlkodlak s nedokončeným výcvikem by se rozhodně naštval už jen z instinktu ohrožení na životě!

Sklad

Phoenix Monaghan
Viktor Rodge
Myvanwe Vallace
Siena Wood
Elaine Brant
Evanjiel Ventrue
Rosalie Blake
Samuel Jackson
Theophilius Whispersun
Alyssa Greenmoon
Austin Gilham
Julian Rovigatti

Máte dotazy? Návrhy? Připomínky? Něco zde chybí?
Napište nám.