sk-Stalking?

20.11.2016

Nejspíš se děsíte toho názvu. Dle jednoho z administrátorů to nezní zrovna svobodně, ale Jepice a Zmije všechny přehlasovaly. 

Co vám ale tahle rubrika přinese? 
Jedná se spíše o RPG kroniku, původní název měl být něco jako: Shadowhunters Chronicles, ale Stalking nám přišel více originální a vzhledem k tomu, že jsme asi jediné RPG s pořádkovou službou, která vás hlídá na každém kroku a která se jmenuje FBI. :D No uznejte, že si to zasloužíme.

Velmi se vám zalíbily vaše Fanmade a abychom tuto tvorbu více posílili, tato kronika bude podávat minimálně každý měsíc náhled do situace v celém RPG, abyste měli přehled a mohli se zapojovat do dějových linek.
Samozřejmě velkou část toho nyní poskytovaly vaše nástěnky a doufáme, že nás nepřestanete obdarovávat svou tvorbou. Máme mezi vámi své oblíbené autory a vy jistě také.

Také vám přineseme aktuální dění z administrace, přivítáme nováčky, pokusíme se je nasměrovat a motivovat vás, abyste je přijali.
Sem tam hodíme i nějakou anketu, protože nás zajímá, co se líbí vám a jak bychom hru mohli ještě vylepšit. Různé RPG akce, které pořádáme my, a měsíční FAQ, kde zodpovíme několik otázek. 
Hlídejte si tuto rubriku, brzy vás čeká listopadové číslo. :)
Jen co se Chroust dostane z opice.