Lara Zaya Drake
„Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.“


Věk: 21 let
Rasa: Vlkodlak
Bydliště: Vila u lesa
Zaměstnání: Zpěvačka, Tanečnice
Výška: 173 cm
Váha: 57 kg

Výcvik: 3

Úrověn: 3

Zbraně/Schopnosti/Zvláštnosti:

  • dobře střílí, černý pásek v karate
  • mrštná, ohebná, rychlá regenerace
  • zlaté tetování pírka, z kterého vylétávají ptáci pod klíční kostí
  • piercing v pupíku
  • mluví anglicky, rusky, německy, japonsky

Charakter:

Všechno se snaží řešit v klidu. Když už zvýší hlas, tak je opravdu zle a nejede přes to, co řekne, vlak. Není to typ, který by vyhledával společnost a toužil být středem pozornosti. Přesto se z ní díky její lásce k hudbě a tanci stala celebrita a na společnost a pozornost si musela zvyknout. Rodina, i přes to že není ideální, je u ní na prvním místě. Získat si její důvěru je hodně těžké za což může prostředí, ve kterém vyrůstala. Když jí ale na vás začne záležet a věří vám, tak by za vás dala i hlavu na špalek. Vždy bojuje za ostatní, ale za sebe skoro nikdy. Je milá, usměvavá a obětavá. Co se týče ostatních, tak je strašný optimista a snaží se každému ukázat, že není tak zle, ale vůči sobě je hrozný pesimista. Má velkou trpělivost. I přes to, že navenek se snaží vystupovat nebojácně, tak je to trochu strašpytel a citlivka. Je to romantička, i když o sobě tvrdí, že není. A je opravdu strašně moc zvědavá.

Minulost:

Lara se narodila architektce a profláklému mafiánskému bossovi. Kvůli její vlastní bezpečnosti se od dětství učila střílet a chodila na karate. Už od tří let se učila jazyky, které byly jejímu otci prospěšné pro jeho obchody. Dokud jí ty šli, tak jí otec dával pokoj s přírodními vědami, v kterých byla totálně podprůměrná. Skoro v šestnácti se jí ozval jeden hudební producent, který viděl její skladby na Youtube, čímž začala její hudební kariéra. Díky ní zbylo méně času na její milovaný sport, ale i tak si basketbal, běhání , plavání a jízdu na skateboardu nenechávala ujít v každém možném okamžiku.
Několik let se držela na vrcholu žebříčků, ale zhruba před rokem jí pokousal jeden vlkodlak. Nevěděla, co se děje a díky těm změnám upustila úplně od velkých živých koncertů a zpívala jen v malých sálech přes den. Normálně dál vydávala desky, přidávala příspěvky na Youtube, ale na noční akce si netroufala. Nikdo jí nevysvětlil, o co jde, co je s tím spojeno. Jediné, co díky své zvědavosti zjistila, bylo to, že se mění ve vlka. Vyděsilo jí to a po dohodě s rodiči jí koupily vilu v Twinbrooku, kam se přestěhovala. Rodičům nakukala, že si potřebuje odpočinout od fotografů, ale pravda byla úplně jiná.