Stanice

Jade Wolf

Chcete-li čínské jídlo, toto je jediné místo, kde se vám ho i opravdu dostane. Dále se ale nedostane. Recepce je oranžové barvy, obložená tmavým dřevem. Může působit mírně zanedbaným dojmem, ale o to však jde. 

Kuchyně

Místo přípravy číny a místo, kde snad každý vlkodlak ukojí svůj hlad. Nerez převládá v celé místnosti, máte chuť na čínu? Ta nejlepší je zde. Toto je snad jediné místo, které není poničené proměněnými vlkodlaky.

Vězeňské cely

Vězeňské cely jsou snad tou nejdůležitější součástí stanice. Jednoduchá nepohodlná postel a zničená omítka. Jsou upraveny tak, aby odolaly síle vlkodlaka. Mříže jsou provedeny ze směsi oceli a trochy stříbra. 

9b06e42070856add89eb5c0c580b823c

V pravém křídle budovy, tedy co nejvíce z dohledu nevítaných čumilů, se nachází nově vybudovaná posilovna poskládaná vlastníma rukama členů smečky. Náčiní je po domácku svařované – zkrátka každý přinesl, co dům zrovna dal. Trénují se zde přeměny a souboje.

df0a1aa38a234e3a175c539f9e429cbe

Tento byt vlastní Alfa New Yorské smečky. K bytu se dá dostat zadním vchodem, ale i přes Jade Wolf. Bývaly to kdysi kanceláře, ale jsou předělány na obytné místnosti 2+kk. Nenachází se zde moc zbytečnosti, ale jen opravdu funkční a obyčejné věci, které sehnal majitel všude různě. 

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu