Opuštěná stanice

Sídlo vlkodlaků

Jade Wolf

Chcete-li čínské jídlo, toto je jediné místo, kde se vám ho i opravdu dostane. Dále se ale nedostane. Recepce je oranžové barvy, obložená tmavým dřevem. Může působit mírně zanedbaným dojmem, ale o to však jde. 

Kuchyně

Místo přípravy číny a místo kde snad každý vlkodlak ukojí svůj hlad. Nerez převládá v celé místnosti, máte chuť na čínu? Ta nejlepší je zde. Toto je snad jediné místo, které není poničené proměněnými vlkodlaky. 

Vězeňské cely

Vězeňské cely jsou snad tou nejdůležitější součástí stanice. Jednoduchá nepohodlná postel a zničená omítka. Jsou upraveny tak, aby odolaly síle vlkodlaka. Mříže jsou provedeny ze směsi oceli a trochy stříbra. 

9b06e42070856add89eb5c0c580b823c

V pravém křídle budovy, tedy co nejvíce z dohledu nevítaných čumilů, se v patře nachází nově vybudovaná posilovna poskládaná vlastníma rukama členů smečky. Náčiní je po domácku svařované – zkrátka každý přinesl, co dům zrovna dal. Trénují se zde pokročilejší přeměny a souboje.

df0a1aa38a234e3a175c539f9e429cbe

  • Doplní si majitel 

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, obtěžování, návrhy k dějové lince, převzetí postav, žádosti o vytvoření nových místností...

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account