Profile Photo

Adeline Clarkeoffline

  • 295

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Adeline
  příjmení
  Clarke

  Profil

  Jméno

  Adeline Clarke

  Rasa
  Bydliště

  Hotel Dumort

  Věk

  221

  Výška

  173

  Váha

  60

  Datum narození

  17.05.1797

  Schopnosti

  Rychlost
  Síla
  Encante
  Reflexy
  Rychlé hojení
  Chození na vysokých podpatcích

  Charakter

  Adeline je vcelku vysoká dívka. Zaujmout vás můžou její svůdné zelenomodré oči, které jsou v jejím obličeji dominantní. Poté si ovšem všimnete i její bledé pleti, která je typická pro její druh. Plné rty má většinou zbarvené do krvavě rudé, aby nebyla stopa po krvi moc vidět. Po většinu let byla sebevědomá, divoká a vypočítavá mrcha. Jediné na čem jí záleželo, byla krev a její dlouholetá kamarádka Delaney. Nikdy jí netrápilo, co se stane s jejími oběťmi, poté co splní svůj účel. Tohle všechno se změnilo, když se přistěhovala do New Yorku. Stalo se s ní něco, co sama neumí vysvětlit. Začala se chovat tak, jak by si to její staré já neumělo ani představit. Začalo jí záležet na více lidech a přestala se zajímat jen o sebe. Přestaly jí vytáčet různé maličkosti a nenechá se jen tak snadno vyvést z míry jako tehdy. Přesto všechno je stále upírka, a tak jí její ego někdy nedovolí nějaké věci přejít aspoň bez sarkastické poznámky. Potrpí si na vysokých podpatcích a elegantním oblečení, proto je dost nepravděpodobné, že ji potkáte třeba v teniskách.

  Minulost

  Před více jak 200 lety Adeline byla normální stydlivá dospívající dívka, žijící ve Washingtonu se svojí starší sestrou, která byla vždy trochu jiná. Její sestra bývala velice bledá a často za tmy někam mizela. Později jí ovšem došlo, že její sestra byla upírka. Jednou se seznámila s jedním mužem. Byl milý a galantní, takže pro naivní mladou dívku nebylo těžké se do něj zamilovat. Jenže to byl také upír, což tehdy nemohla Adeline vědět. Jednoho dne ji přeměnil a poté co jí zahrabal, se po něm a i její sestře slehla zem. Adeline se musela sama naučit ovládat hlad a získat potravu. Po nějaké době zjistila, že s jejím vzhledem a sílou to není těžké. Stala se hodně rychle sebevědomou a vypočítavou, v čemž jí možná ovlivnila i Delaney, která ji toho spoustu naučila. Poté se obě rozhodly, že navštíví New York. Adeline se zde přidala k místnímu klanu. V New Yorku se seznámila s pár lidmi a ti měli vliv na změnu jejího chování. Na začátku války byla objetí vílí královny. Podařilo se jí utéct a kdyby nebylo její přítelkyně Delaney a lovce stínů Caleba Hawkstona, nejspíš by umřela. Na Zimním dvoře jí vymazali paměť, ale nakonec si na vše vzpomněla. Nemohla však unést, že nefilim jménem Caleb Hawkstone jí chtěl najednou zabít. Proto zbaběle utekla do Evropy. Chvíli se dostávala z té hrůzy, ale nakonec jí přítomnost Italských a Španělských mužů pomohla rychle zapomenout na všechny její strasti. Ty city, které cítila k onomu lovci stínů jaksi zmizeli někam hodně hluboko do mysli a ona se znovu stala velice sebevědomou osobou. Dokonce si přišla silnější než kdykoliv jindy. Po nějaké době jí však začal New York chybět a proto je teď znovu zpět a to v celé své kráse.

  Faceclaim

  Emilia Clarke

  Adeline Clarke

  Vampire

  "I am not a woman. I am an Inferno. I am dead but still breathing, and I am hell in high heels."

  Dovednosti

  Be dead
  30%
  Fell in love with wrong person
  90%
  Wearing high heels
  100%
  Drinking fancy angel juice
  80%

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  "Eye contact is a dangerous, dangerous thing. But lovely. Oh, so lovely."

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu