Profile Photo

Alice Hamiltonoffline

  • 162

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Alice
  příjmení
  Hamilton

  Profil

  Jméno

  Alice Hamilton

  Rasa
  Status

  Zdravotní sestra

  Bydliště

  Park Slope (New York)

  Věk

  22 let

  Výška

  170 cm

  Váha

  63 kg

  Datum narození

  11.11.1996

  Schopnosti

  – schopnost spálit vše, co se snaží uvařit (voda není výjimkou)

  – zrak

  – tančí na vražedně vysokých podpatcích

  Charakter

  Alice je celkem milá dívčina. Je přátelská a má ráda lidi. Ráda si vyjede na koních nebo si třeba jen číst ve skrytu knihovny. Na čtení nosí brýle, protože již od malička špatně vidí nablízko. Je hrozně tvrdohlavá. Vždy si stojí za tím, co řekne a uchovává si svůj názor. Jsou to její hlavní špatné vlastnosti, protož již mnohokrát se její názory nelíbili ostatním. Potom je tu také její nešikovnost. Jednou byla v kuchyni a dělala si ke snídani kaši. Nějak sej jí to nepovedlo a celá kuchyň byla najednou plná lepkavé hmoty.
  Ráda kreslí a maluje. Ale že by to nějak uměla se říct nedá. Spíš ji to jen baví a raději to nikomu neukazuje. Miluje horkou čokoládu, ale zase nepije kafe. I samotná chuť toho nápoje ji odrazuje. Vlastně horká čokoláda je jediné, co dokáže připravit.
  Má zakázané dělat náročné sporty a měla by omezit tanec, což ještě neudělala, protože v její rodině se již po generace objevuje slabé srdce. Její otec na to trpí a ona to zdědila po něm. Jako malá často omdlévala, ale postupem let je to lepší.
  Hrozně ráda mluví s lidmi a baví se. Jakmile její bratr uspořádal nějakou párty, tak tam nemohla chybět. Každou chvíli jste ji viděli na parketu s jiným klukem, který jí jen tak stačil. Jen tak se neopije a mnohokrát za to byla ráda.

  Minulost

  Zdědila po své matce zrzavé vlasy, na které je velice pyšná, protože málo koho zná, kdo má takovou barvu jako ona a díky tomu je také dost nepřehlédnutelná. Už ve škole kolem sebe měla vždy hromady přátel, jak pravých, tak falešných, i když o to moc nestála. Mohlo jí být tak osm, když si uvědomila, že vlastně vidí jiné věci než ostatní. Malé skřítky v parku, divně potetované lidi, lidi s různou barvou pleti a tak podobně. Svěřila se s tím doma rodičům, kteří jí ihned poslali za psycholožkou a následně za psychiatričkou. I přes všechna sezení a prášky se nic nezměnilo. Bylo to však pro ni těžké. Lidé se od ní odkloňovali a ona nechtěla být jiná. Chtěla, aby ji brali, jako normálního člověka. V patnácti letech se rozhodla, že toho všeho bylo už moc a končí s tím. Na dalších schůzkách začala tvrdit, že žádné divné věci nevidí a po roce se zbavila jak prášků, tak cvokařů. Samozřejmě, že ty věci občas pořád vídá, ale ignoruje to. Ví o sobě, že má nějakou poruchu, ale chce být jako každý jiný. Začala chodit na střední a na vysokou, kde si vystudovala zdravotní sestru. Teď se přestěhovala do NY, aby mohla začít znovu a aby pomáhala lidem, co to potřebují.

  Faceclaim

  Luca Hollestelle

  Dovednosti

  Neúmyslné vyhledávání problémů
  85%
  Umění udělat každé jídlo nepoživatelným
  99%

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu