Profile Photo

Alice Hamiltonoffline

 • Civil
 • 30

  XP

 • 2

  Questů

 • 216

  Návštěv

Jméno

Alice Hamilton

Rasa
Status

Zdravotní sestra

Bydliště

Park Slope (New York)

Věk

22 let

Výška

170 cm

Váha

63 kg

Datum narození

11.11.1996

Charakteristika

Schopnosti:

 • schopnost spálit vše, co se snaží uvařit (voda není výjimkou)
 • zrak
 • tančí na vražedně vysokých podpatcích

Alice je celkem milá dívčina. Je přátelská a má ráda lidi. Ráda si vyjede na koních nebo si třeba jen číst ve skrytu knihovny. Na čtení nosí brýle, protože již od malička špatně vidí nablízko. Je hrozně tvrdohlavá. Vždy si stojí za tím, co řekne a uchovává si svůj názor. Jsou to její hlavní špatné vlastnosti, protož již mnohokrát se její názory nelíbili ostatním. Potom je tu také její nešikovnost. Jednou byla v kuchyni a dělala si ke snídani kaši. Nějak sej jí to nepovedlo a celá kuchyň byla najednou plná lepkavé hmoty.
Ráda kreslí a maluje. Ale že by to nějak uměla se říct nedá. Spíš ji to jen baví a raději to nikomu neukazuje. Miluje horkou čokoládu, ale zase nepije kafe. I samotná chuť toho nápoje ji odrazuje. Vlastně horká čokoláda je jediné, co dokáže připravit.
Má zakázané dělat náročné sporty a měla by omezit tanec, což ještě neudělala, protože v její rodině se již po generace objevuje slabé srdce. Její otec na to trpí a ona to zdědila po něm. Jako malá často omdlévala, ale postupem let je to lepší.
Hrozně ráda mluví s lidmi a baví se. Jakmile její bratr uspořádal nějakou párty, tak tam nemohla chybět. Každou chvíli jste ji viděli na parketu s jiným klukem, který jí jen tak stačil. Jen tak se neopije a mnohokrát za to byla ráda.

Minulost

Zdědila po své matce zrzavé vlasy, na které je velice pyšná, protože málo koho zná, kdo má takovou barvu jako ona a díky tomu je také dost nepřehlédnutelná. Už ve škole kolem sebe měla vždy hromady přátel, jak pravých, tak falešných, i když o to moc nestála. Mohlo jí být tak osm, když si uvědomila, že vlastně vidí jiné věci než ostatní. Malé skřítky v parku, divně potetované lidi, lidi s různou barvou pleti a tak podobně. Svěřila se s tím doma rodičům, kteří jí ihned poslali za psycholožkou a následně za psychiatričkou. I přes všechna sezení a prášky se nic nezměnilo. Bylo to však pro ni těžké. Lidé se od ní odkloňovali a ona nechtěla být jiná. Chtěla, aby ji brali, jako normálního člověka. V patnácti letech se rozhodla, že toho všeho bylo už moc a končí s tím. Na dalších schůzkách začala tvrdit, že žádné divné věci nevidí a po roce se zbavila jak prášků, tak cvokařů. Samozřejmě, že ty věci občas pořád vídá, ale ignoruje to. Ví o sobě, že má nějakou poruchu, ale chce být jako každý jiný. Začala chodit na střední a na vysokou, kde si vystudovala zdravotní sestru. Teď se přestěhovala do NY, aby mohla začít znovu a aby pomáhala lidem, co to potřebují.

Faceclaim

Luca Hollestelle

stav uživatele 30 / XP
Nováček
Nevyhnutelnost nebezpečí
85%
Nepoživatelnost všech jejích jídel
99%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2020 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu