Profilový obrázek

Amelia Adairoffline

  • Čarodějka
  • 67

    XP

  • 0

    Questů

  • 169

    Návštěv

Profil

Jméno

Amelia Mephistovela Adair

Věk

47 (23)

Status

Překladatelka pro knižní nakladatelství

Bydliště

Brooklyn

Výška

170 cm

Váha

60 kg

Datum narození

13. 07. 1973

Čarodějné znamení

Nedostatek pigmentu ve vlasech. To znamená, že jsou její vlasy zcela bílé. Zčernalá kůže na pažích, vytvářející linie. Tato kůže je také hrubší a připomíná na dotek spíše jizvy,

Charakteristika

Amelia vypadá na první pohled jako relativně obyčejná průměrná dívky. Její bílé vlasy v dnešní době již zdaleka nepřitahují tolik pozornosti jako kdysi. Co se týká znamení na rukou v posledních letech jí stačilo jen pomocí iluze vyhladit povrch kůže a z deformace je najednou tetování.

Amelie je střední výšky. Někdo by mohl říct, že je oplácaná, ale podle jejího vlastního názoru má vše, co by pořádná žena měla mít. Rozhodně to není kost a kůže. Do levého ucha si nechala píchnout tolik piercingů kolik se jich tam vešlo.

Co se povahy týká, záleží jaké máte štěstí. U Amelie se emoce střídají jako noc a den. K lidem, kteří jí nepadnou do oka se umí chovat až pohrdavě. Těžko si odpustí uštěpačnou poznámku a sarkasmus je její denní chleba. Když nemá náladu zkrátka si nebere servítky.

Ovšem pokud má zrovna dobrou náladu můžete jí najít jak se usmívá jako měsíček na hnoji a překypuje vstřícností a je připravena ke každé špatnosti.

Obecně je ale velmi nedůvěřivá a v podstatě skeptická (i když sama bude vždy tvrdit, že je realista). Spálila se tolikrát, že k sobě nechce nikoho jen tak lehce připustit. Je ráda v kolektivu a má okolo sebe velký okruh lidí, ale nikoho s kým by si byla více blízká. Co se intimnějších vztahů týče, v posledních letech se soustřeďuje spíše na uspokojení fyzické potřeby než na hledání partnera. Podněty stimulující psychiku si dokáže najít jinde.

I když je to vlastně už dáma v letech rozhodně byste to nepoznali na jejím chování. Narozeniny už pár let neslaví, jelikož (i přes to že fyzicky nestárne) nesnáší, když si připadá staře. Nikdy se s ní nesnažte o ničem přít, pokud si jednou postaví hlavu nepohne s ní ani buldozer. Jen velmi těžko umí přiznat vlastní chybu. Během let si vypěstovala velkou lásku k jídlu. Dokáže ocenit dobré jídlo, miluje zkoušet nové věci a pokud ji pozvete na jídlo jen málokdy dokáže odolat.

Minulost

Ameliina matka byla Satanistka, takže nechat se oplodnit démonem pro ni znamenalo největší poctu. Porod byl však komplikovaný a vyčerpávající. Její matka nějakou dobu po porodu stonala, ale po pár týdnech umřela.

Do područí si ji vzali její prarodiče. Její zvláštní rysy je zvlášť nevyváděli z míry. Milovali svoji vnučku bezmezně a vzhledem k jejich stáří měli spoustu jiných problému, které potřebovali jejich pozornost. Amelia tak měla ve směs bezstarostné a krásné dětství.

Prarodiče bydleli na odlehlé usedlosti a do vesnice chodili jen zřídka takže nebývala často ani terčem posměchu ostatních dětí. O něco horší bylo, když začala konečně chodit do školy. Ale v té době si na barvu jejich zvláštní barvu už si lidé z vesnice zvykli a stačilo, když celoročně nosila dlouhé rukávy. Navíc se začali projevovat její magické schopnosti a často je využívala aby pobavila ostatní. Amelia vždycky věděla, že se od ostatních značně liší, ale vždy se to snažila využít ve svůj prospěch.

V pozdějších letech přemýšlela, jestli její prarodiče věděli o jejím zvráceném původu nebo dokonce jestli jeden z nich také nebyl obdarován jistými nevšedními schopnostmi. Vysvětlovalo by to mnoho nesrovnalostí z jejího dětství. Občas když se vracela ve vzpomínkách měla pocit že vzpomínky tak úplně nezapadaly jak by měly. Výjimečně ji dokonce připadalo, že to ani nemůžou být její vzpomínky. Tuto záhadu ji však nebylo souzeno rozluštit, jelikož její prarodiče zemřeli při požáru dříve než se mohla zeptat.

Velmi těžce nesla, když zjistila, že si nemůže dovolit studovat na Univerzitě. Rozhodla se tedy opustit své prarodiče. Několik let pracovala a cestovala, pak opět pracovala jen aby mohla odcestovat o kus dále. Když si začala všímat, že od 23 let již nestárne bylo stejně lepší udržovat se neustále v pohybu a nikde nezůstávat příliš dlouho.

Časem se jí podařilo konečně začít studovat i na Univerzitě. Postupem času přibývali další univerzity a další obory. Nikdy však žádnou z Univerzit, na kterou docházela nedokončila. Většinou studium ukončila v polovině 3. ročníku. Možná pro jistotu, možná ze strachu, možná kvůli obojímu. Nikdy nebyla v ničem příliš nadaná. Není nadaná malířka, hudební nástroje jsou jí cizí, počítačový mág z ní také nebude, atd..Umí od všeho tak akorát, aby ji to vystačilo do života. Jedinou výjimkou jsou snad jazyky. Studium jazyků ji vždy naplňovalo ze všeho nejvíce a umí také mluvit 9 světovými jazyky.

Nicméně za tu dobu co už je na světě si nevede nijak špatně. Je cílevědomá a když se k něčemu upne, tak nepovolí, dokud nedojde k cíli. Bohužel tato vlastnost není vždy k dobru. Její silná vůle jí však také pomáhá ovládat své schopnosti. Od určité doby se je ale snaží především krotit a zapírat než využívat.

Faceclaim

Claudia Sroka

Amelia Adair

When life gives you lemons squeeze them in peoples eyes.

Média

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu