Profile Photo

Anabelle Litchfieldoffline

  • Vlkodlak
  • 16

    Bodů

  • 17

    Návštěv

Jméno

Anabelle Litchfield

Rasa
Status

Studentka

Bydliště

Manhattan

Věk

19 let

Výška

173 cm

Váha

64 kg

Datum narození

28.5. 1999

Schopnosti

Anglický jazyk, zpěv, tanec, běh, vaření, hraní na kytaru

Charakteristika

Je hodná, přátelská, laskavá, loajální, milá a přátelům vždy pomůže. Miluje hudbu, dobré jídlo, červenou a černou barvu, ale má ráda všechny barvy. Ráda cestuje a poznává nové věci. Je tvrdohlavá, výbušná a když má špatnou náladu, není moc dobré být okolo. Stejně tak když se špatně vyspí, je nevrlá. Obyčejně ale září energií a ráda se směje. Miluje zvířata, ale má fobii z pavouků, to nikdo neví, kromě jejich nejbližších. Má ráda ovoce. Má tendenci podceňovat se. Dalším jejím tajemstvím je, že neumí plavat.

Kromě motýlů nemá hmyz moc v oblibě. Ráda skládá písničky, ale sama si myslí, že se jí to moc nedaří a odmítá nějakou zahrát přátelům, ikdyž na ni naléhají. I těm nejhorším lidem se vždy snaží pomoct, což se jí často vymstí. Umí dobře skrývat svoje emoce a pocity. Má ráda společnost, ale někdy je ráda o samotě. Skvěle si rozumí s dětmi. Je zvědavá a občas má nutkání udělat něco proti pravidlům.

Minulost

Vyrůstala s matkou a mladší sestrou. Její otec odešel, když jí bylo 5 let.

Její matka byla civil, který věděl o světě stínů, díky otci Anabelle, který je vlkodlak. Nejdříve ho její matka podporovala, ale začal upředňostňovat svou smečku a proto jejich manželství skončilo. Anabellina sestra má tak stejnou matku, ale jiného otce a je civil, momentálně je jí 12 let.

Anabelle se stala vlkodlakem v jejích 17 letech, kdy se její otec hádal s její matkou, že chce aby žila s ním. Když Anabellina matka odmítla, naštval se a Anabelle se objevila v nevhodnou chvíli a otec jí pokousal pravou ruku. Otec ji tak zasvětil do Světa stínů a pomohl jí naučit se ovládat její schopnosti. Anabelle mu ale nikdy neodpustila a když začala kontrolovat své proměny, přestěhovala se do Manhattanu a snaží se žít normální život, ale začala přemýšlet o přidání se do smečky a o životě jako vlkodlak na plný úvazek.

Faceclaim

Camilla Luddington

stav uživatele 16 / XP
Nováček

© 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Odesílám

Vážení hráči a návštěvníci, dovolujeme si Vám oznámit, že všechny registrace a žádosti z podpory budou vyřešené v pátek 19.4. nebo nejpozději v sobotu 20.4.

Přihlásit se

nebo    

Zapomenuté heslo?

Vytvořit postavu