Profile Photo

Kaleb Mikaelsonoffline

  • 40

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Kaleb
  příjmení
  Mikaelson

  Profil

  Jméno

  Kaleb Mikaelson

  Rasa
  Status

  Původní upír

  Bydliště

  New Orleans

  Věk

  1025 / 24 let

  Výška

  180 cm

  Váha

  70 kg

  Datum narození

  12.10.944

  Schopnosti

  Ovlivní každého i upíra

  Charakter

  Kaleb je atraktivní člověk. Kaleb má zakřivené vlasy se špinavými vlasy a tmavomodré oči, které kontrastují s jeho perlou-bílou kůží. Jeho fyzický vzhled je člověk mezi 19-25 let, přestože je starší než 1000 let. Jako upír a válečník (z 10. století) je dobře postaven. Kaleb má jemnou a přesto mužskou tvář, možná kvůli tomu, že byl mezi šestnáctým a osmnáctým centrem šlechticem. Kalebův styl oblečení je poměrně neformální, obvykle vidí nosit košile, džíny a bundy, ačkoli on může také použít klasičtější a rafinovaný outfit, pokud to situace vyžaduje (např. Rituál měsíčního kamene, Původní míč hodil Ester). Používá doplňky, jako jsou kožené náramky nebo náhrdelníky, jak je vidět ve většině scén na obou přehlídkách.

  Minulost

  Kaleb Mikaelson, jeden z největších zlosynů na Zemi a vůbec. Kaleb pochází z rodiny Mikaelsonů, ale není jejich přímím členem. Po matce je sice Mikaelson, ale po otci ne, ten je nám velkou neznámou. Jediné, co víme, je, že byl vlkodlak.Na začátku 10. století měla matka Esther o bezpečí své rodiny starosti, proto na všechny uvrhla kouzlo, kterým rodinu proměnila v upíry, čímž získali dar nesmrtelnosti. Nejvíce to odnesl Kaleb, který začal pociťovat divnou změnu uvnitř sebe – stal se z něj vůbec první hybrid, který vznikl mixem upíra a vlkodlaka. Tím získal veškeré výhody obou ras, což z něj dělá velmi silné stvoření.Od svého narození jej jeho nevlastní otec nenáviděl, protože byl potomkem jiného muže. Kaleb to od svého otce neustále schytával, proto před otcem uprchl a ten jej velmi dlouhou dobu pronásledoval. Kalebovým snem je vládnout městu New Orleans, protože mu právem patří, kvůli tomu, že si jej získal pro sebe. Během jeho nepřítomnosti se vlády ujmul jeho upíří potomek Marcel, který se nově získané moci nechce zbavit. Tím se dostávají do konfliktu, protože jen jeden muž může vládnout tak velkému městu.Mezi Klausovy hlavní vlastnosti jednoznačně patří síla, hněv a touha po moci. Je to skvělý vůdce, touží po tom, získat armádu, se kterou by rozprášil všechny své nepřátele.

  Faceclaim

  Joseph Morgan

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu