Profile Photo

Asteropeoffline

  • Víla
  • 1

    Bodů

  • 245

    Návštěv

Jméno

Asterope

Celé jméno

Asterope Neas de Sláinteé

Rasa
Status

Služebná u podzimního dvoru, servírka u Cheri

Bydliště

Podzimní dvůr

Věk

27 let

Výška

157 cm

Váha

50 kg

Datum narození

19.11.1991

Druh víly

Unseelies: Itachi-Můza

Schopnosti

Proměna v lasičku
Kouzlo múz
Umění všeho druhu

Charakteristika

Asterope působí jako hodná a nevinná dívka. A v podstatě jí i je. Díky svému mladému věku není ještě schopná manipulovat s myslí lidí či nadpřirozených bytostí. Ale okouzlit rozhodně umí. Díky svým jasným zeleným očím a hnědo-zrzavým vlasům dokáže okouzlit a občas si i podmanit snad každého muže, ale i ženu. Samozřejmě jí k tomu velmi napomáhá kouzlo múz a ona se nebojí to využít. Pokud by ale někdo potřeboval inspiraci, ona je ta pravá. Měli byste před ní být však i na pozoru. Inspirace od ní bývá někdy i hodně děsivá, krutá a drahá.

Minulost

Narodila se v podzimním dvoře, kde také vyrůstala. Se svou matkou, která se řadí k múzám se setkávala pouze ojediněle. Ani to jí však nebránilo se na plno věnovat umění, ke kterému má jako múza blízko a tamější komunita ji v tom velmi pomáhala. Později se stala služebnou ve dvoře lady Olwen.  Díky svému drobnému kouzelnému vzhledu si brzy získala přízeň osobní stráže lady a stala se její milenkou. Olwen se díky tomu však o ní dozvěděla a oblíbila si jí, takže teď, i po ukončení vztahu se stráží, v ní má lady Olwen důvěru, aby ji dala na starost chod bistra Cheri.

Faceclaim

Emily Browning

stav uživatele 1 / XP
Nováček

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo

© 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Odesílám

Přihlásit se

nebo    

Zapomenuté heslo?

Vytvořit postavu