Profile Photo

Asterope offline

  • 131

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Asterope

  Profil

  Jméno

  Asterope

  Celé jméno

  Asterope Neas de Sláinteé

  Rasa
  Status

  Služebná u podzimního dvoru, servírka u Cheri

  Bydliště

  Podzimní dvůr

  Věk

  27 let

  Výška

  157 cm

  Váha

  50 kg

  Datum narození

  19.11.1991

  Druh víly

  Unseelies: Itachi-Můza

  Schopnosti

  Proměna v lasičku
  Kouzlo múz
  Umění všeho druhu

  Charakter

  Asterope působí jako hodná a nevinná dívka. A v podstatě jí i je. Díky svému mladému věku není ještě schopná manipulovat s myslí lidí či nadpřirozených bytostí. Ale okouzlit rozhodně umí. Díky svým jasným zeleným očím a hnědo-zrzavým vlasům dokáže okouzlit a občas si i podmanit snad každého muže, ale i ženu. Samozřejmě jí k tomu velmi napomáhá kouzlo múz a ona se nebojí to využít. Pokud by ale někdo potřeboval inspiraci, ona je ta pravá. Měli byste před ní být však i na pozoru. Inspirace od ní bývá někdy i hodně děsivá, krutá a drahá.

  Minulost

  Narodila se v podzimním dvoře, kde také vyrůstala. Se svou matkou, která se řadí k múzám se setkávala pouze ojediněle. Ani to jí však nebránilo se na plno věnovat umění, ke kterému má jako múza blízko a tamější komunita ji v tom velmi pomáhala. Později se stala služebnou ve dvoře lady Olwen.  Díky svému drobnému kouzelnému vzhledu si brzy získala přízeň osobní stráže lady a stala se její milenkou. Olwen se díky tomu však o ní dozvěděla a oblíbila si jí, takže teď, i po ukončení vztahu se stráží, v ní má lady Olwen důvěru, aby ji dala na starost chod bistra Cheri.

  Faceclaim

  Emily Browning

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu