Profile Photo

Wannabe Queenoffline

 • Víla
 • Gwyllion
 • 1.0K

  XP

 • 1

  Questů

 • 563

  Návštěv

Profil

Jméno

Ava Moar

Celé jméno

Ava Moar Ai Daegon
Pravé jméno:Armen
Jiné:Succuba,Apaté

Rasa
Status

Velvyslankyně (diplomatka)

Bydliště

Zimní dvůr

Věk

426 let

Výška

169 cm

Váha

58 kg

Datum narození

25.2.1592

Druh víly

Gwyllion

Charakteristika

Dovednosti:

 • Mnoho jazyků
 • diplomacie
 • odolnost
 • silný mentální štít
 • Iluze
 • Daemati a ledu

 

Žena jejíž smysly za léta života zcela vytříbené skoro dovedené k dokonalosti, ale i přes dlouhý život, některé životní události jsou pro ní zcela nové jako pro normálního smrtelníka, který nemá tolik času prožití věci, které viděla nebo slyšela. Ale díky svému dlouhému životu se naučila mnoho věcí, nedej najevo slabost a přežiješ, možná pro ní bylo lehčí jak pro většinu se přetvařovat. Dokáže být ženou mnoha tváří v jaký okamžik se jí hodí se zachovat, tak to udělá bez jakékoliv emoce. Co však nejvíce miluje „hra na kočku myš“ náramně se dokáže pobavit nad nevědomostí lidí, jež uzavřenou smlouvu, aniž by tušili k čemu se vlastně vážou. Možná je občas škodolibá, ale je to jen jedna z části jak chránit samu sebe. Nevěří nikomu, jen sama sobě proto je možná těžší si získat její přízeň a tak i důvěru, která dokáže být velká jako její srdce, když dovolí člověk jí poznat i trochu jinak, než té části, kterou ona sama vlastně chce. I přes ostrý jazyk dokáže být velkou diplomatkou a co víc, je výtečnou bojovnici, kdy se mluví o získání výhod nebo magii jako kdyby se pro narodila. Aspoň to si prvně myslela, ale je ambiciózní má mnohem vyšší cíle. Však i přesto vše dokáže přiznat svou chybu, ale tem se snaží co nejvíce vyvarovat.
I tahle víla má rány na duši jako každá existující bytost. V minulosti utrpěla vážné zranění, když ještě byla dítětem, byla napadeně ledovým vlkem, jíž jí způsobil jednu jizvu táhnoucí se před celou lopatku. Ale to nijak neovinuje její krásu, přesněji okouzlení jež získala po svých předcích Xanach a také nepatrně špičatější špičáky.
Stejně jako jizva jsou tu i její skryté stránky, kterou je vášeň pro poznání, ráda ve svým volným čase doplňuje nemálo vědomostí, jež dřímají v knihách nebo na jiných místech. Je něco jako drak, který střeží své poklady v jejím případě to jsou vědomosti a občas podle i nějakému tomu zářivému šperku, jako skutečný drak, jež si hromadí své cennosti. A jakož pravá dáma díky své rodině si osvojila dovednost, jež nepřijde vniveč a tou je hra na klavír a zpěv, sice nikdy se její zpěv nevyrovná múzám a jiným vílám, jejíž zpěv je omamující.

Minulost

Narození do vysoce postavené rodiny bylo požehání pro rod její rodičů, ale nikoliv snadný. Již při narození nebyl její osud nijak lehký. Narodila a totiž jako víla bez rodičů, ale všichni věděli, kdo jsou nebo spíš kým byli její rodiče, matka měla velice blízko ke královně skleněného dvora, byla její sestřenicí a otec byl, vysoce postavený šlechtic zimního dvora. Takže kořeny jsou velice pestré, jediný však, kdo byl schopen se malé víly ujat byla právě její teta, která byla jako jediná z rodiny ochotná se ji ujmout. Tvrdila, že děti jsou pokladem, kterého by si vily měli vážit. I když to zní jako velice líbezná žena, tak byla i velice přísnou a vzdělanou.
Ráda by pravila, že vyrostla na území skleněného dvora, ale to jen v útlém věku, dokud se teta Aithe nerozhodla se vrátit k Zimnímu dvoru, kde působila jako jedna z kněžek, takže svým způsobem vyrůstala v chrámu. Ale i přesto v nitru vždy tušila a i cítila, že Zimní dvůr je její skutečný domov je její domov, krev dvora ji proudila v žilách stejně jako každé jiné víle. A chrám bylo to velice poklidné místo pro tak živé dítě jako byla Ava. Kdysi zářivé a veselá víla se srdcem na dlani, ale po střetu s ledovým vlkem se její chovaní zcela změnilo, jako kdyby nikdy nebyla zářivé veselé dítě, nýbrž zamlklé a slušně vychované. Možná to bylo tím, že díky chrámu nikdy nepoznala krutost okolního světa vymstilo se jí to den, kdy i přes zákazy tohle místo opustila a setkala se s vlčím tvorem, což jí bylo osudné.
Očekávalo se od Avy mnoho, ale zklamala. Projevila neposlušnost už dřív předtím, ale tohle bylo konečné rozhodnutí hlavní kněžny nemohla tam déle pobývat, proto jako horký brambor byla přehozena ke svému dědovi z otcovi strany.
Žití na tom místě nebylo poklidné tak jako v chrámě, musela projevit sílu a odhodlaní, pokud na tom místě spolu se 4 bratranci chtěla přežít. Zde to bylo o rychlém budovaní dovedností, které víle jejího postavení se slušelo. A hlavně bez dovedností a rychlému učení se přežít jinak nedalo. Když byla dostatečně stará, rozhodla se sídlo svého dědy na Zimním dvoře opustit a jít vlastní cestou. I když svým bratrancům dosti záviděla, že narozdíl od ní mohou se učit boji i jinak než magii. Časem se s tím srovnala, ale její bojovný duch tam byl. Pamatuje si i dny, kde panoval pach: krve a vůně oceli tohle ji bude pronásledovat do konce svých dnů. Ráda by pravila, že měla z válek zle pocity nebo měla nutkání něco změnit, ale? Bez výčitků a bez jakékoliv emoce. Bez jakýkoliv nočních můr, jen pocit prázdnosti. Ta nicota byla jen další pocit, toho, že skutečně snažila popírat tím kým je, že i někdo jako ona může mít pocity, které se snaží tak marně ukrývat už léta.
A jak šel čas dál, přestala tyhle pocity popírat rozhodla se pro to něco udělat. Ale také se ji bylo optáno, zda je spokojená s tím, co doposud dělá nebo půjde dál a ukáže, že má na víc jak sedět v knihovně a hledat ve starých knihách pravdu a tak se rozhodla jít dál. A stát se velvyslankyni Zimního dvora, jež byl domovem jejího otce a teď i její. Přeci jen, bytost za svůj život nemůže stát na stejném místě a pořád to stejné dokola vykonávat. To jednoduše nejde nebo aspoň tak to cítila, že svůj potenciál ještě zcela nevyužila. Na život vás nepřipraví nic, nikdy nebudete znát vše, vždy se objeví něco neočekávaně nového. Stejně jak čas plyne tak přibývá mnoho možností.

Faceclaim

Kyra Nickel (Wennesrsten)

Memento.. Ego sum Fae

Diplomatka Zimního dvora

Cold comes..
Danger comes..
Ruse fairy comes..

stav uživatele 1,037 / XP
Hledač questů
Otravnost
100%
Diplomantka
100%
Pracovní nasazení
50%
Milenci
79%
Zvědavost
89%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Vytvořené

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu