Profilový obrázek

Beatrice Mergueoffline

  • Civil
  • 143

    XP

  • 0

    Questů

  • 321

    Návštěv

Profil

Jméno

Beatrice Mergue

Věk

23 let

Rasa
Status

Studentka

Bydliště

Manhattan

Výška

172 cm

Váha

54 kg

Datum narození

21.09.1996

Charakteristika

Se svou výškou Beatrice mezi ostatními ženami lehce vyčnívá, avšak vzrůst není tím, co z ní v davu činí takřka nepřehlédnutelnou. Po své matce zdědila nejen zlatavě lesklé vlasy a půvabnou tvář, ale především jisté osobní kouzlo, které alespoň částečně kompenzuje její nedostatky v umění komunikovat s lidmi. Dává si záležet na tom, aby vždy byla vkusně oblečená a upravená. Představa, že by se někdo negativně vyjádřil k jejímu vzhledu, ji kvůli jistým zkušenostem z minulosti vážně děsí. Může proto na první pohled působit až příliš sebejistě, ale když s ní poprvé promluvíte, zjistíte, že je v tomto ohledu docela normální.

Jedná se o ženu s povahou komplikovanou, ale zato pochopitelnou, protože většinu rozhodnutí dělá na základě racionálního uvažování. Věří jen tomu, co vidí. Ke všemu přistupuje až pragmaticky, nerada se nechává ovlivňovat emocemi, které mimochodem ani neumí dávat najevo tak dobře, jak by si někdy přála. V dětství neměla s otevřeností problém, ale okolnosti vyžadovaly, aby se vůči svému okolí uzavřela.  Je si vědoma své nešikovnosti v sociálních interakcích, takže aby nedělala špatný první dojem, snaží se chovat spíše rezervovaně. Dlouhodobější vztahy ale nejsou její parketa. Svým sobectvím a necitlivostí ve vyhraněných situacích od sebe doposud odehnala všechny, kteří stáli o místo v jejím životě. Smutek z osamělosti na ni ale doléhá jen málokdy, protože svůj mozek zaměstnává tak, že si na nějaké kamarády obvykle ani nevzpomene. Raději svůj čas investuje do sebe, než aby jej musela trávit s někým, pro koho nemá pochopení.

Výjimkou potvrzující toto pravidlo je její bratr Lucas, kterému posledních pár let sice vůbec nerozumí, ale i tak by se pro něj rozkrájela… kdyby to ovšem k něčemu bylo. Dříve se snažila o jeho nápravu, ale nyní je její vůle mluvit mu do života téměř na nule. I přes všechny neshody a nepochopení je stále nejdůležitějším mužem v jejím životě. Když už je řeč o mužích, je třeba zmínit, že už je něco přes tři roky sama. Nikdy by to nepřiznala, ale po ničem jiném netouží více než po lásce. Všichni potenciální partneři to s ní ale vzdají dříve, než ji stihnou poznat. Navíc je pro ni těžké na někoho natrefit, když většinu času tráví v práci nebo ve školní laboratoři.

Minulost

Narodila se v městečku Twinbrook, kde prožila jen prvních pár let svého života. Poté se s rodinou odstěhovali do New Yorku, neboť zde její rodiče měli lepší pracovní příležitosti. Odmalička vzhlížela ke svému staršímu bratrovi Lucasovi, kterého tehdy svýma dětskýma očima vnímala jako poloboha. Tehdy ještě dělal rodičům jenom radost. Snažila se mu vyrovnat tím, že se pečlivě připravovala do školy, což z ní brzy udělalo premiantku, jejíž úspěchy uvrhly Lucase do jejího stínu. Bratrova bouřlivá puberta z ní postupně udělala ještě větší snaživku. Zpočátku se velmi intenzivně pokoušela bratrovi pomoci v návratu na tu „správnou“ stranu, přihlašovala ho do různých anonymních protidrogových skupin či na léčení. Postupně se však odcizovali a s tím i pomalu opadala i vůle udělat z něj lepšího člověka. Nikdy to však úplně nevzdala. V posledních letech se Lucas trochu umoudřil, ale ani to nepomohlo k obnově blízkého vztahu, který měli dřív.

Když všichni kolem pozorovali, jak se Lucas pomalu, ale jistě řítí do záhuby, nikdo si nevšímal těžkostí, s nimiž se musela vypořádávat ona. Nebylo lehké tahat Lucase z problémů, čelit šikaně a zároveň se chovat jako hodná dceruška z dokonalé rodiny. I přes to všechno nepolevila a stále dělala vše pro to, aby se dostala na svou vysněnou univerzitu. Kdyby se jí to nepodařilo, rodiče by ji tam určitě dokázali protlačit skrze sponzorské dary, ale ona měla silnou touhu něco dokázat sama. Odstěhovala se od rodičů, úspěšně vystudovala lékařství a krátce poté ji oslovila jedna farmaceutická společnost, která jí zaměstnala v imunologické laboratoři, kde nyní pomáhá vědcům s vývojem vakcín. V budoucnosti zde má jisté místo, ale musí ještě dokončit studium imunologie.

Faceclaim

Caroline Corinth

BEATRICE MERGUE

Civil

silence & science

Přátelé

Profilový obrázek

Média

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu