Profile Photo

Caleb Hawkstoneonline

  • 395

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Caleb
  příjmení
  Hawkstone

  Profil

  Jméno

  Caleb Hawkstone

  Status

  Správce Institutu

  Bydliště

  Institut, New York

  Věk

  25 let

  Výška

  183 cm

  Váha

  86 kg

  Datum narození

  27.11.1993

  Schopnosti

  Jazyky: Angličtina, latina, chtónština, lámaná němčina
  Zbraně: Kindjal, nože, kdysi i luk (všestrannost)
  Dovednosti: Vyřezávání blbostí ze dřeva, šachy, umí složit rubikovu kostku, vařit, ale je líný.

  Charakter

  Caleb se svým vzrůstem řadí mezi vyšší muže s poměrně osvalenou postavou, avšak ne natolik jako jeho bratr Sebastian. V tomto ohledu je spíše atletičtější a všestrannější. Jeho hlas je přirozeně hluboký s lehkým podtónem něčeho důvěrného. Možná za to může náznak jeho britského přízvuku. Často ho potkáte v obyčejných kapsáčích a kožené bundě, ale poslední dobou se více objevuje ve výstroji lovce stínů od Železných sester, kvůli reprezentování Institutu. Nosí u sebe spoustu zbraní, protože většinu stejně poztrácí. V jeho rysech je cosi uvolněného a zároveň tvrdého. Může za to patrně disciplína, kterou prošel skrz výcvik jak v rodině, tak na Akademii v Idris. Světle hnědé až tmavě blond vlasy – záleží na ročním období – má v typickém střihu pro lovce, ale vaši pozornost připoutají oči světle modré barvy a jeho ostřeji řezaná tvář. Mimo angličtinu má pokročilé schopnosti v latině a méně ve francouzštině a němčině, jež spíš odposlouchával v Idris. Na jazyky a úřadování zrovna buňky nemá. Říká se o něm, že má smysl pro humor, a když vyloženě nehoří, nechává věci na poslední chvíli. Vždy je kolem něj dav lidí. Budete si k němu muset proklestit cestu mezi těmi, kdo ho obklopují. Má rád všechny a každý je jeho přítel, dokonce tak nazve i svého úhlavního nepřítele. Když řekne, že někoho nemá rád, něco to znamená, ale není lehké zjistit přesně co, protože se v tom pravděpodobně sám nevyzná. Jeho láska k lidem je tak neosobní. Každému, s kým se setká, dává určitou hodnotu, zatímco my ostatní si to schováváme jenom pro lidi, kteří pro nás hodně znamenají. Ne že by se vyloženě vyžíval v tom být obklopen davy, spíše je to typ extroverta, kterému je jedno, kolik má kolem sebe lidí. Přirozeně se jeho nevinná nevázanost může trochu vymknout z ruky. Nespouští oči z oblohy, kde hledá nějaké vysoké cíle, o které nikdo jiný nemá odvahu usilovat – nebo nikomu jinému tolik nechybí zdravý rozum, aby se o to snažil. Důvěra je báječná, ale důvěřování nesprávným lidem, věcem, může zpomalit i závodního koně. Takový druh optimismu však může být nebezpečný. Je to jen jiný výraz pro slepou víru. Má obvykle takové štěstí, až je to nechutné a nezákonné. S jeho riskantním chováním by už jiní byli dávno mrtví nebo poučení, ale on vždy vyvázne ze všeho v suchu. Je to také důvod, proč na sebe strhává pozornost od svého staršího bratra, který se spíše drží zpátky. Někdy je bláznivě odvážný. Občas zakopne a upadne, ale vstane a pokusí se znovu. Odpustíte mu však skoro všechno, protože vaše přátelství, které mu za to stojí, posílí upřímnou starostlivostí a loajalitou.

  Minulost

  Druhorozený syn Michaela a Cornelie Hawkstone. Narodil se v prosinci 1993, tedy dva roky po podepsání Dohod, povstání Kruhu a dva roky po svém bratru Sebastianovi, se kterým absolvoval většinu výcviku a Akademii. Idris je jeho domovem, vyrůstal v sídle rodu Hawkstone a rád na něj vzpomíná. Jeho výcvik byl pojat přísně, neboť Calebův otec se velmi podílí ve věcech Spolku a je v jeho zájmu rod povznést, což se mu i částečně podařilo díky zásluhám v boji proti Valentýnu Morgensternovi. Jméno Hawkstone je známé především zastoupením v radě a širokým rozvětvením po Evropě. Tvrdá výchova na něm zanechala spíše tu stopu, že si moc věcí nebere vážně. Rozkazy sice plnil, ale s flegmatickým přístupem a bez stresu. Téměř v každé situaci se dokáže zasmát nebo vyvodit nějakou sarkastickou, či dvojsmyslnou poznámku. Dokonce když mu Sebastian a malý Maxwell přivezli k narozeninám fůru hnoje, neurazil se. Namísto toho se zasmál a zeptal, kde nechali koně.
  Přesto tento přístup byl vychováván, aby své jméno rodu ctil, tudíž někde hluboko cítí povinnost a možná touhu své předky předčit a nenechat jméno rodu upadnout. Jako dítě už věděl, jak na sebe strhnout pozornost, což v pozdějším věku ctižádostivého Sebastiana akorát popuzovalo. Caleb si rád si hrál na hrdinu a patrně v tomhle domnění stále pokračuje, což lichotí jeho mužskému egu a něžnému opačnému pohlaví. Okolo jeho dvanácti let se začalo proslýchat o Valentýnu Morgensternovi a jeho synovi. Později to vyvrcholilo k uzavření Akademie kvůli útokům na Idris. Během Temné války chtěl velmi bojovat s naivní představou, že spasí svět, ale Michael a Cornelia Hawkstoneovi své děti přespříliš chránili. Sebastian se sice zařadil mezi dospělé při útoku víl a temných lovců, ale čtrnáctiletý Caleb s malým Maxem byli zahnáni do Síně Dohod, přestože byla později prolomena. Z této bitvy si oba starší bratři berou první zkušenost se smrtí zapříčiněnou jejich vlastní rukou. Calebovi se v síni podařilo ochránit Maxe před temným lovcem, když se proboural zdí. Chvíle, na kterou čekal, nastala a dovolila mu pozvednout ostří. Maxe vzal do náručí a nalezl úkryt. Po skončení války se zařadil mezi první lovce, kteří se vrátili na Akademii. Učili se a bojovali mezi ruinami budovy, několikrát absolvovali výcviky v Broceliádském lese, který je znám jako nebezpečný. Rivalita mezi Calebem a Sebastianem každý dnem na Akademii vzrůstala a méně často končila poplácáním po zádech, či gentlemanským soubojem. Během těchto let si Caleb kolem sebe stačil vytvořit přátele, se kterými trávil čas a hlavně odklízení ruin jako trest za menší přestupky proti školské etiketě. Patří mezi dobré tanečníky, ale to spíše díky své improvizaci a předvádění na plesech. Mnoho času strávil se svou kamarádkou Caroline Glanester, která aspirovala na pozici jeho Párabatai. Vše se ale otočilo, když tento vztah-nevztah nabral jiný směr. Tento románek postupně vyhasl kvůli povinnostem a hlavně Calebovým a Sebastianovým odvoláním do newyorského Institutu, města s největší démonskou aktivitou, což si na jednu stranu velmi přál a bral jako výzvu. Pod taktovkou Thomase Markwella a Avy Greenhawk obývá Institut od roku 2012. Možná doufal, že se Caroline nechá přeložit do stejného Institutu, ale i tahle vzpomínka ho časem opustila vlivem života a lovu ve velkoměstě. Své povinnosti si vedle popíjení U Měsíce, či v Pandemoniu vždy plnil. Nikdy nechoval odpor k podsvěťanům, sice se možná cítí být nadřazený, ale nikdy to nedal najevo. Má mezi nimi své přátelé, informátory a spousta podsvěťanů jeho přítomnost vyhledává, protože se od lovců podobného zacházení dočkají zřídka. V roce 2016 se Cornelia Hawkstone, znechucená Markwellovým vedením Institutu, nechala odvolat z Rady a převzala velení, tudíž byl nucen sekat latinu.
  Snad jednou byl na hranici, kdy se skutečně zamiloval, ale hned vedle toho si začal s novou tvářičkou Institutu, Grace Lengthorn, která byla pro celou věc spíše záplatou. Mezitím byl hostem na Zimním dvoře, kde jeho city pod vlivem královny Carminy změnily póly. K upírce Adeline Clarke, která ho okouzlila, začal pociťovat nenávist. Nedorozumění mezi Grace a Jessem Woodwinterem vyvrcholilo v souboj na nože a Caleb mladého Woodwintera trefil dýkou mezi žebra. Společně s Grace se mu podařilo uprchnout zpět do Central Parku, kde již čekal o všem informovaný Sebastian a došlo opět k výměně názorů a souboji. Zmatený, očarovaný a podvedený utekl a několik dní Institut nenavštívil. Kouzlo časem povolovalo a s ním se i ztratila Adeline, když ji tehdy napadl na brooklynském mostě stejně tak jako Grace, která se svou kamarádku snažila chránit. Vyjma románku s vlkodlačicí Cordeliou se zaměřuje na svou práci. Převzal velení nad Institutem po odvolání Avy Greenhawk a snaží se bezúčelně dotlačit Institut k jednání. Dokonce ani příjezd zapomenuté Caroline ho nepřiměl povolit kamennou masku, ačkoli má silné sklony ji chránit a musí je potlačovat. Uvědomuje si, že je dospělá. Jeho rodiče jsou v Idrisu, kam se navrátil malý Maxwell i se Sebastianem, jehož ctižádost mu nedovolila obývat stejný Institut, který vede jeho úspěšnější a mladší bratr.

  Faceclaim

  Dominic Sherwood

  Caleb Hawkstone

  Správce Institutu

  ,,Ask me if I give a shit."

  Dovednosti

  Yin Fen
  40%
  Que sera, sera
  80%
  Vyhýbání Merise
  75%
  Kindjal
  95%
  Motivace
  50%

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  If you ever need nothing, I am here for you.

  Caleb Hawkstone

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu