Profile Photo

Caleb Hawkstoneonline

  • 645

   Návštěv

  • Caleb Hawkstone před 1 rokem, 2 měsíci

   Institut se mi zdá každým dnem prázdnější od chvíle, co mezi nás královna Zimního dvoru pronikla. Ačkoli jsem si to dlouhou dobu nechtěl přiznat, je tomu tak a velmi těžko s tím mohu pohnout, když je mezi Idrisem a Institutem bariéra. Zprávy se k nám dostávají pozdě a kdoví, jak mohou být přibarvené pomocí vílí magie nebo nedůvěryhodných a neověřených lidí. Předpokládám, že podobně to bude i na druhé straně.
   ,,Calebe,” slyším své jméno vyslovit tónem, který pozbyl své typické něžnosti, ,,tohle dál nejde. Zahubí nás to všechny,” přísně na mě apeluje hlas ženy, jež jsem ještě před rokem držel v náruči. Mlčím a tvářím se, že bych snad zvažoval nějaké možnosti. Bohužel nemohu dostat z hlavy ten zvláštní pocit z téhle situace. Možná vyhrocené? Jednáme tu jako dva lovci, kterým někdo vymazal paměť.
   Anebo jsme se o to zvládli postarat sami.
   ,,Myslíš, že to nevím?” obracím se zády a kráčím k oknu. Nemůžu pořádně přemýšlet, když ji mám na očích.
   ,,Vím, že víš. Ale nic se tady neděje. Lovci se bojí chodit na hlídky, je tu hromada mrtvých a Spolek to nezajímá!” zvyšuje mírně hlas v afektu a já se ani nemusím obracet, abych viděl, jak se na mě přísně mračí. Cítím ten pohled na sobě. Už to není ta neznalá holka, co sotva uzvedla ostří. Kybicuje mě tu dospělá žena, jeden z nejschopnějších lovců a já si na tu změnu nemohu zvyknout.
   Za zlé ji to mít nemohu, je to naše poslání.
   ,,Spolek dělá, co může, Grace,” zaříkám se věcem, kterým sám nevěřím, a přiměji se na ní obrátit, ,,co bych měl podle tebe dělat? Revoluci Spolku?” jakmile toto bez většího rozmyšlení nadhodím, hned bych vše vzal zpátky. Narážet na Kruh v přítomnosti dcery jeho tehdejších členů je zahrávání s ohněm. Doslova. Většinou nás dva podobné situace dostanou do sporu a já musím zachovat klid a ustoupit. Tentokrát mě překvapuje sama, když chladně pokračuje bez nakousnutí hádky.
   ,,Zbav se lovců, kteří se bojí. Nech si přidělit jen ty schopné, zbytek nech odejít do Idris. Nejsou tady nic platní. Hledej spojence mezi vůdci klanů a smeček i jen kvůli informacím. A pak se pusť do zavírání portálů. Vyšli vyjednávat lovce do Idris,” naléhá s napjatým pohledem, který rázem přitvrdí, ,,vyšli tam mě.”
   Musím uznat, že mě její břitká schopnost uvažování překvapila, až na tu poslední věc. Musím se uchechtnout.
   ,,Nebuď pitomá, s tebou by tam nikdo nejednal.”
   ,,A to jako proč?” skoro si odfrkne a já se ji ptám tázavým pohledem. Přesto mlčí a tak jsem nucen to říct přímo.
   ,,Nebudou jednat s dcerou zrádců, která ještě dva roky zpátky dělala servírku,” pohlédnu na ní a vidím potlačované emoce, ,,Grace, nechci tě vytočit. Tohle je prostě holý fakt.” Pokouším se o jakousi nápravu, ale Grace mi místo toho ukáže svá záda a pochoduje si mlčky po knihovně, načež já pokračuji: ,,S tím prvním souhlasím, čekali jsme dlouho a musíme přijmout radikální změny mezi lovci, ale v Idrisu nejsi vítan-”
   ,,Pomluvy a nenávist mi nevadí, to ty víš. Aspoň bych jim mohla ukázat, kdo skutečně jsem.”
   ,,Grace, tohle nebude předmětem vyjednávání o povolení nových akcí.”
   ,,Nebude? Tak proč by se zajímali o lovce, který o to požádá?” vyhrkne na mě a já sedám za stůl a rezignovaně si promnu kořen nosu, ,,to si trochu protiřečíš,” pokračuje a já se bráním pocitu, že jsem jako správce Institutu selhal.
   ,,Nevíš, jaké to tam je. Při vší úctě k tobě,” pozastavuji se a spínám ruce nad stolem, ,,nevyrostla jsi v tom.” znovu ji opakuji a místnost najednou opanuje trýznivé ticho. Konečně si oba uvědomujeme, že se stále motáme kolem věci, která nejde nijak ošálit.
   ,,Co tedy hodláš udělat,” pokládá mi tu zásadní otázku téměř v pozici mého soudce a sebevědomě se narovná. Vidím v ní potenciál, je ambiciózní a nenechá se zastrašit, jenže v Idrisu by ji nikdo neposlouchal, ačkoli, ano, zasloužila by si příležitost projevit své schopnosti.
   ,,Pojedu za Sebastianem,” procedím skrz zuby, ,,to on má na starosti informace od Spolku. Půjdu rovnou po zdroji.”
   ,,Odjedeš do Idris?” překvapeně se mě ptá a já u ní dnes poprvé slyším vlídnější tón. Kývám ji hlavou a při pohledu na ní mě napadá myšlenka, za kterou by mě Spolek nejspíš profackoval. Bráním se jí v dlouhém tichu a Grace mlčky žádá odpovědi. Skrývá tohle riziko? Určitě ano. Sice o ní nepochybuji ohledně oddanosti k nefilim, ale spíše mám starost ji naložit příliš. Což mi připomíná, že do toho pletu osobní věci, které jsou už dávno pryč. Tohle mě jako správce ani jako lovce nesmí ovlivňovat. A ona je tady ze všech nejodhodlanější situaci změnit.
   ,,Potřebuji zástupce, co se postará o přesun lovců a rozpisy hlídek,” zahledím se na ní, čímž ji nepřímo vyzývám. Možná je to jiskra, co jsem právě viděl se blýsknout v jejím oku, nebo odhodlaný postoj hodný zkušeného lovce. Čekám lavinu otázek typu proč, nebo jak a kdy. A možná proto mě její odpověď přesvědčí víc.
   ,,Já jsem připravená.”

   se toto líbí

  Caleb Hawkstone

  Správce Institutu

  ,,Ask me if I give a shit."

  Dovednosti

  Yin Fen
  40%
  Que sera, sera
  80%
  Vyhýbání Merise
  75%
  Kindjal
  95%
  Motivace
  50%

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  If you ever need nothing, I am here for you.

  Caleb Hawkstone

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu