Profile Photo

Cameron Connoroffline

  • Vlkodlak
  • 69

    XP

  • 5

    Questů

  • 409

    Návštěv

Jméno

Cameron Connor

Celé jméno

Cameron Shyann Connor

Bigby – hloupá přezdívka od jednoho čaroděje.

Rasa
Status

Správce svěřeneckého fondu do něhož patří The Light

Bydliště

5th Avenue, byt Faye

Věk

38 let

Výška

180 cm

Váha

84 kg

Datum narození

5.12.1981

Charakteristika

Cameron je podivín, ale i přes to zvládá přežít na ulici i v podzemí. Často ho uvidíte se toulat ulicemi s doprovodem jeho psí smečky, nebo aspoň jeho Německého ovčáka, Plukovníka. V ulicích často sbírá různé věci a dává je do nákupního vozíku. Většina věcí jsou hadry, lana a podobné věci, z nichž vyrábí pro psy hračky. Celkově pro psi dělá víc jak pro sebe. Proto ho nikdy neuvidíte v útulku pro bezdomovce, ale spíše jak se toulá kolem luxusních loftů.
Kromě jeho lásky pro psy a podivných toulek je zde i zbytek jeho povahy, jež poznají ti, co se s ním chvíli baví nebo se s ním spřátelí. Cameron je občas dost upovídaný a rád rozebírá minulost a filozofické otázky. Pokud si někoho zalíbí, tak ukáže i svou věrnou a odvážnou povahu, která z něj dělá dobrého vojáka. Jenže je i dost pravdomluvný. Nerad lže, a když lhát musí, tak si radši vybere nic neříct nebo to nějak okecat.
Kdysi se mu špatně začleňovalo do společnosti, teď už mu to jde líp, ale i nadále některým lidem nesedne. Třeba Lovcům má stále problém důvěřovat, a když z nějakého cítí nepřátelství, tak se buď stáhne, nebo se postaví na odpor. Lovce sice dokáže snést, ale i tak jim dává za vinu to, že je vlkodlakem, ale nikdy by to nepřiznal. Proto mu občas nevědomky unikne nevrlé vrčení právě v přítomnosti Lovců.
Sice se umí dobře ovládat, ale když se vyděsí nebo probudí ze snu plných vzpomínek na válku, tak chvíli neví kde je a může i někoho napadnout. Proto se snaží nespat na ulici nebo v útulku pro bezdomovce. Má problémy i s hlasitými zvuky, které mu můžou připomenout něco z minulosti. Tehdy dokáže nevědomky i někomu ublížit, ale postupem času se to lepší.
S vlkodlaky to má trochu složitější, protože je kdysi zabíjel, takže se jim snaží vyhýbat a moc se s nimi nebaví. Přesto ví, že teď by je chránil před vším, co by je mohlo ohrozit. Stejně tak by chránil i některé lidi a hlavně jeho nemilejší, Faye. Právě kvůli bezpečí těch, na kterých mu záleží má po městě praporky na určení směru a síly větru, aby v případě střelby byl co nejpřesnější. Naštěstí však do pušky nemá náboje.
Cameron kdysi mýval záchvaty způsobené, s největší pravděpodobností, jeho ztrátou paměti. Tou už netrpí a nyní si vztek, frustraci a další podobné pocity vybíjí boxem nebo cvičením. Což mu pomáhá i v soustředění a lepším ovládání. Přesto se mu občas stane, že neví kde je a bloudí ulicemi. Jde o důsledek neléčení jeho PTSD.

Minulost

Narodil se v Kalifornii a žil ve vojenské rodině. Má sestru, která se jmenuje Lilith Mazekeen Connor, ta je nyní právničkou ve Washingtonu. Cameron se v sedmnácti přidal k armádě a v osmnácti už byl poslán do Afganistánu. Šlo o tajnou misi, kam ho vzali kvůli jeho střeleckým schopnostem. Oficiálně tam však byl jen do počtu. Než vůbec jejich úkol začal, tak jejich tábor napadli povstalci. Celá četa zemřela a Cameron byl zajat. Drželi do dlouho, ale pak se objevil muž se zvláštními runovými značkami vytetovanými na těle. Koupil ho a odvezl někam jinam. Tam ho zavřeli do cely. Vedle něj byl starší muž, který dost ošklivě kašlal a tělo měl samí šrám a zahnisanou ránu na boku. Cameron se bál, že ho budou mučit, ale čekalo ho něco horšího.
Během úplňku ho odvedli do velké klece, která sloužila k soubojům. Měl se utkat s nejlepším bojovníkem. Dostal stříbrnou dýku na obranu a pak do klece pustili vlka. Cameron netušil, co dělat, a tak se bránil, ale vlk na něj agresivně útočil. Nakonec ho i párkrát pokousal, ale Cameron ho při jednom jeho zakousnutí do ruky, bodl dýkou do břicha. Pak jen bodal a doufal, že ho pustí. Pustil ho, ale jen proto, že zemřel. Tehdy se dostal do světa, o kterém netušil, že vůbec existuje. Vlk se totiž změnil na onoho staršího nebožáka, co byl v cele vedle něj. Tak se dostal do světa stínů.
S následujícím úplňkem přišla i jeho proměna. Jenže s první proměnou přišlo i první pochopení a to takové, že nikdy už nebude stejný. Začali mu něčím mazat paměť a neustále mu dávali úkoly. Začal zabíjet lidi, které mu řekli. Netušil, že jde o Podsvěťany. Nakonec se však dostal zpátky k těm, co ho unesli poprvé.
Ti ho nabízeli jako nájemného zabijáka nebo bodyguarda. Posílali ho po světě a mazali mu paměť podobně jako ti předtím. Šlo totiž o snadný způsob jak ho někam bez otázek dostat. Po návratu z jednoho úkolu ho už nikam neposílali. Několik dní mezi nimi byl, ale při úplňku se zavřel do cely. Druhý den došlo k útoku. Americká armáda ho osvobodila a odvezla do Ameriky. Sice o záchranu nestál, ale to říct nemohl. Dostal medaili a kvalifikovali ho na veterána, neboť jeho duševní stav na tom podle lékařů nebyl nejlépe.
Pár dní byl v nemocnici, kde za ním přišla sestra. Cameron si jí však nepamatoval. Nepamatoval si nic. Jediná připomínka toho všeho je jen vytetovaný kruh na jeho zádech. Z dob, kdy byl uvězněn, se mu občas něco vybavilo. Lilith si ho vzala k sobě do Washingtonu, ale s blížícím se úplňkem se snažil dostat z její blízkosti. Ona však netušila, o co jde, a tak ho držela v domě.
Při úplňku se Cameron proměnil a pokusil se svou sestru zabít. Podařilo se jí zabarikádovat se v jednom pokoji, ale už bylo pozdě, neboť Cameron ji už pokousal. Druhý den se Lilith snažil pomoct, ale ona se na něj ani nepodívala a řekla mu, aby vypadnul. Cameron ji poslechl, vzal si své věci a odešel z jejího domu. Jenže se stále zdržoval v její blízkosti, aby ji za úplňku mohl pomoci. Když ten den přišel, tak se přemáhal a nakonec se mu podařilo zůstat člověkem dost dlouho, aby svou sestru dostal dál od lidí. Proměnili se společně a druhý den ji Cameron řekl o vlkodlacích a pár těch vzpomínek, které mu zůstaly. Lilith se ho snažila přesvědčit, aby se společně přidali ke smečce. Jenže on to odmítal. Lilith se ho snažila obměkčit i tím, že mu koupila anglického buldoka. Nakonec se jednou v noci sebral a odešel. Vzal si všechny své věci a nechal sestru, ať vstoupí do smečky sama a žije život, který by jí vyhovoval.
Cameron vyrazil pěšky do New Yorku. Cestou se několikrát musel schovat a přeměnit kvůli úplňku. Dokonce ukradl i dalšího psa. Šlo o štěně černého německého ovčáka. Toho jeho majitel týral, a tak mu ho vzal. Během své cesty se dostal do Levittownu, kde se usídlil v opuštěné budově. Jenže se dostal do problému se zákonem a byl poslán do Trenton Psychiatric Hospital. Strávil tam několik dní, ale s blížícím se úplňkem se pokoušel dostat ven, až se mu to podařilo. Na nic nečekal a spolu se psi zmizel do New Yorku.
Cestou do New Yorku se proměnil a do města se dostal v podobě vlka. Po proměně zpátky na člověka ukradl několika bezdomovcům jejich oblečení, ale některé vyhrabal i v popelnici. Cameron i se psi si začal hledat nový domov a ten našel v opuštěné budově v Hell’s Kitchen u 12th Avenue. Během dvou dnů se tam zabydlel a měl tam spoustu opuštěných psů a štěňat. Ta se rozhodl nabízet lidem za jídlo nebo peníze.
Právě takto poznal Faye a hned od první chvíle si ji oblíbil. Chtěla mu pomoct a neustále mu dávala peníze, hledala pomoc nebo dávala oblečení. Jednou při své obchůzce dokonce narazil na Lovce, co ho seznámili s čarodějem, který mu pomohl s návratem jeho vzpomínek. Jenže spolu s nimi přišli i potíže.
Právě v New Yorku kdysi pro někoho pracoval a ten se rozhodl využít jeho služeb znova. Jenže Cameron odmítl. To vyústilo v to, že mu zabili několik psů, mezi nimiž byl i Generál, jeho anglický buldok. Sám Cameron byl postřelen a od té doby má potíže s ovládáním proměny. Po tomto incidentu se rozhodl Faye vyhýbat, ale nakonec na ni narazil znovu v metru. Jenže tam byla i mladá Lovkyně.

Faceclaim

Hugh Dancy

Cameron S. Connor

Vlkodlak

If they stand behind you, protect them. If they stand beside you, respect them. If they stand against you, defeat them.

stav uživatele 69 / XP
Nováček
Psi
99%
Faye
100%
BeDaddy
100%
Stopování
70%
PC,Phone
15%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

Vytvořené

Večer na pláži

Setkání smečky

2016 - 2020 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu