Profile Photo

Cami Mendesoffline

  • 62

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Cami
  příjmení
  Mendes

  Profil

  Jméno

  Cami Mendes

  Rasa
  Status

  Středoškolačka

  Bydliště

  New York

  Věk

  17 let

  Výška

  173 cm

  Váha

  65 kg

  Datum narození

  5.12.2001

  Schopnosti

  Žádné, je to civil.

  Charakter

  Ve škole nepatří k nejlepším studentům. Škola ji nikdy moc nešla a ani nebavila. Je velmi výbušná. Pro své přátele by udělala cokoliv. Je to velice sarkastický člověk. Nikdy nikoho neposlouchá a jedná na vlastní pěst. Velmi miluje svou matku, kterou však moc často nevídá. Několikrát ji vyhodili ze školy za její agresivní chování. Hodně se zajímá o vlkodlaky, čaroděje a nadpřirozeno, hlavně po nehodě, která ji postihla.

  Minulost

  Narodila se v Brooklynu v malém domečku, skoro na konci města. Žila velmi obyčejný život. Když jí bylo pět let procházela se po parku, společně se svým otcem. Byla tma a nebylo toho moc vidět, ale zřetelně zahlédla postavu blížící se k jejimu otci. Než stačila cokoliv říct, silueta svalila otce k zemi. Netušila co to bylo. Až do té doby než zahlédla ty lesknoucí se špičaté zuby. Po té nehodě se přestěhovali se do New Yorku. Od malička se jí matka snažila namluvit že nic jak upír neexistuje, ale ona znala pravdu.

  Faceclaim

  Camila Mendes

  Camila Mendes

  Cami

  Když jsem byla malá, nikdy jsem nevěřila pohádkám o vílách, čarodějkách, upírech a podobně. Ale když něco zaútočilo v tom parku, můj pohled na nadpřirozeno se změnil..

  Dovednosti

  ovládat se
  45%
  pomáhat
  100%
  plést se do cizích věcí
  100%
  Ať už mému otci ublížilo před těmi lety cokoliv, jsem odhodlaná to zjistit. Ať mě to stojí i život.

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu