Profile Photo

Caroline Rougerenardoffline

  • 252

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Caroline
  příjmení
  Rougerenard

  Profil

  Jméno

  Caroline Rougerenard

  Bydliště

  Institut

  Věk

  24 let

  Výška

  173 cm

  Váha

  68 kg

  Datum narození

  24.7.1994

  Schopnosti

  Andělské ostří, shurikeny katana Racionální myšlení

  Charakter

  Svým původem a disciplínou patří mezi známé lovce. Je rychlá, silná a mazaná. Všechno si nejdřív dobře rozmyslí a snaží se najít řešení, které je pro ni a pro bezpečí dalších nejvýhodnější. Uvažuje rozumně a používá chladnou logiku. Nerada žádá někoho o pomoc, a když už, tak jen v krajních případech nouze. Nezkoušejte jí podceňovat, protože vás dříve nebo později přesvědčí o opaku a budete akorát za blbce. Nemá zapotřebí se však předvádět, povyšovat a rýpat do druhých, aby si dokazovala, že je něco víc. Konflikty s ostatními se snaží nejdříve řešit diplomatickou cestou a pak až pěstmi. Toho, co dokáže, si je velmi dobře vědoma a ostatním se s tím chlubit nemusí. Stačí, že to ví ona sama a stovky démonů, kteří už dávno nejsou na tomhle světě. K démonům je nemilosrdná a z počátku tak může působit i k ostatním. Pro ty, kteří jí neznají, je nevyzpytatelná a taky si drží svoje soukromí pěkně pod pokličkou. Pokud vám bude dostatečně důvěřovat, poznáte její smysl pro humor a rebelskou stránku, která je schovaná někde velmi hluboko a určená k poznání jen pár vybraným.

  Minulost

  Rod Glanester je především známý díky nedávné roztržce větví. Po té, co se Carolinina teta Emora Lengthorn (dříve Emma Glanester), přidala ke Kruhu a hájila manželovy názory, s čím její bratr silně nesouhlasil a protestoval proti jejímu rozhodnutí. Bral její výběr jako zneuctění jejich rodu a nakonec svou sestru zavrhl a snažil se ji a ostatní Lengthornovi nijak nespojovat se jménem Glanester. Chvíli se o této události šeptalo mezi lidmi, až to nakonec vyšumělo. Když se pak narodila Caroline, která neměla ani páru o tom, že její otec měl nějakou sestru. Pravdu se dozvěděla až na akademii, když si tehdy v rámci studia zjišťovala více o slavných rodech lovců stínů a také při historii a Temné válce. Otci se o tom později ani nezmínila, protože chápala jeho důvody k tomuto rozhodnutí a nechtěla otevírat staré rány. Na akademii se tedy soustředila hlavně na výcvik, díky kterému se pak stala jednou z nejlepších. Od boje s mečem až po střílení z luku jí nedělalo problém a tak si brzy vybudovala respekt mezi ostatními studenty. Bylo jich jen málo, co se jí mohli rovnat a jedni z nich byli sourozenci Hawkstoneovi. Staršího Sebastiana znala o něco déle, ale nikdy si nebyli nějak blízký. Naopak mladší Caleb, se pro ni stal velice významným a dalo by se říct, že se jí ”dostal pod kůži”. To vedlo k tomu, že v jednu chvíli uvažovali i o poutu parabatai. To se poté zvrtlo a nebylo to možné. Ještě pár ročníků spolu drželi, poté byl však Caleb poslán do New Yorku a oni se zase odcizili. Caroline proto zaskočilo, když byla pozvána do New Yorku, kvůli válce a zjistila, kolik známých jmen pobývá v tamějším Institutu. Po pár dnech se tu seznámila s okouzlujícím Ianem Rougerenardem. Chvíli to vypadalo jen na úlet, ale po pár strávených nocí to přerostlo v něco většího a Ian jí požádal o ruku. 9.11.2018 se uskutečnila na půdě New Yorkského Institutu svatba a Caroline se oficiálně stala jednou z Rougerenradů.

  Faceclaim

  Caroline SIlta

  Caroline Rougerenard

  Shadowhunter

  “If I can still breathe, I’m fine.”

  Dovednosti

  Overthinking
  75%
  Making coffee
  80%
  Killing demons
  97%
  Eating Caleb´s breakfast
  100%
  Be married
  40%

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  "In fight, they´re lethal. Around each other, they melt."

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu