Profile Photo

Casworan Lengthornoffline

  • 386

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Casworan
  příjmení
  Lengthorn

  Profil

  Jméno

  Casworan Lengthorn

  Bydliště

  New York

  Věk

  26 let

  Výška

  188 cm

  Váha

  98 kg

  Datum narození

  5. 2.1992

  Schopnosti

  Zbraně: Dvouruční meč, andělská ostří, bojová sekyra
  Dovednosti: Zpěv
  Jazyky: latina, angličtina, španělština a kornština

  Charakter

  Casworan není typicky zlý, ale ani typicky dobrý člověk. Jako každý má v sobě kus dobra… a pořádnou dávku temnoty. Se svými vnitřními démony nebojuje, přijal je za své a dokáže je využít jako zbraň proti ostatním. Umí velmi umně použít svůj ďábelsky křivý úsměv a tak odzbrojit každou dívku. Oči má smaragdově zelené a vypadají upřímně, což také většinu času jsou… pokud se jim to hodí. Casworan snadno ztratí koncentraci, ale naučil se ji rychle získat zpět. Ač bojuje se svými emocemi, jednou za čas ho doženou a potom nechtějte stát poblíž. Lidé, kteří ho znají dobře mohou něco tušit z letmého pohybu hlavy do strany. Miluje výzvy a podlehne skoro každé sázce a udělá cokoli pro svoji výhru. Rychle si vytváří nepřátele a příliš pomalu přátele. Málokoho nechá proniknout pod tvrdou slupku. A když se někdo nenechá zastrašit, tak se mu vyhýbá on sám. Všechny kolem sebe si škatulkuje a řadí podle svého vlastního způsobu. Za léta stranou od Spolku a pod vlivem Lengthorn si vytvořil vlastní osobní morální kodex a nerad od něj uhýbá. Představuje jeho komfortní zónu. Jiné zákony ho nezajímají, ani ty Spolku. Dohody považuje za urážlivé pro svůj druh a nebojí se to říct nahlas. Sebejistota mu nikdy nechybí. Se svou závratnou výškou a více než sto kily je přehlédnutelný těžce.

  Minulost

  Při prvním povstáním Kruhu a podepsání Devátých Dohod byla už Morgana Outlawe, žena Arthura Lengthorn, těhotná. Říká se, že Arthur Lengthorn byl také přívržencem Valentýnova Kruhu, ale neexistují žádné důkazy kromě toho, že Laurencius a Augustus, jeho druzí bratranci měli na krku runu Kruhu vypálenou.
  Morgana s Arthurem uprchli do Austrálie, kde se jim pod rukou známého čaroděje podařilo ukrýt. Nakonec se usadili v Bunbury s rodem Truelove. Morgana porodila Casworana a o pár let později Cadora.
  Jméno, které Casworanovi s velkým nadšením vybrala, znamená v překladu “silný bojovník”. Odkazuje ke slavné historii rodu Lengthorn a vrací jej zpět do Cornwallu, ke kořenům. Stejně tradiční byla i výchova a výcvik, který u chlapce započal již ve velmi útlém věku. Casworan byl už jako malé dítě velmi ctižádostivý a nebojácný. V sedmi letech se rozhodl ohromit otce a vsedl na koně bez postroje. Hřebec se pod ním splašil a Casworan spadl ramenem na suchou větem stromu, která mu projela tělem skrz. Jeho otec mu musel vypálit runu Iratze, jinak by přišel o život. Přežil. Možná to mělo co dělat s jeho výchovou, nemilosrdnou a tvrdou. Casworan má však k runě Iratze zvláštní vztah a nerad ji používá. Zároveň je více citlivý při nanášení a trpí silnými bolestmi, nikdy nebo jen zřídkakdy runy nanáší před očima cizích lidí. Nikdy neodešel z rodné Austrálie, kam jeho rodina uprchla. Zde mu z mysli jeho otce, Arthura, bylo vtisknuto typické přemýšlení Lengthorn a také opovržení vůči Podsvěťanům a neúctě ke Spolku. Čím byl však starší, tím více toužil po odchodu a pověstném opuštění rodného hnízda. Nakonec se mu naskytuje záminka v podobě Grace, dcery Laurencia a Emmy, opuštěné a znovunalezé v New Yorku. Chce se okamžitě vydat na cestu, ale od toho je zrazován otcem, kdy v průběhu přemlouvání dojde i na tvrdší způsoby. Nakonec Casworan prchá z Bunbury sám. Staví se na odpor Spolku i svému otci. A je si jistý, že za svým bude stát, dokud jeho kosti nebudou hnít ve Městě kostí a jeho jméno nebude vepsáno do paměti všech, co kdy s ním přišli do křížku.

  V Institutu nějaký ten měsíc vydržel bez povšimnutí Spolku. Jak doufal, tak navázal přátelský, skoro sourozenecký, vztah s Grace. Přesto stále postrádá své bratry. Každým dnem více a více. Po příjezdu Inkvizitora byl, díky stigmatizaci svým přijmením, odeslán do Města z kostí. Zde čeká na svůj rozsudek.

  Faceclaim

  Christopher Mason Brown

  Casworan Lengthorn

  Lovec stínů

  After New York, Hell Should Be Easy.

  Dovednosti

  Znásilnění
  100%
  Předstírání civila
  56%
  Vzdělání na hlídkách
  43%
  Ovládání vzteku
  79%
  Boj
  100%

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  It's like pre-paid delivery. When it didn't come to me, I go for it personally.

  Grace Lengthorn

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu