Profilový obrázek

Charlotte GullyOffline

  • Čaroděj
  • 105

    XP

  • 0

    Questů

  • 170

    Návštěv

Profil

Jméno

Charlotte Arwen Narcissa Gully

Věk

90

Rasa
Status

Malířka

Bydliště

Brooklyn, NYC

Výška

158

Váha

49

Datum narození

13.6.1930

Čarodějné znamení

Rohy

Charakteristika

Jazyky:

Plynule mluví Anglicky, Latinsky, Rusky, Španělsky, Portugalsky, Norsky a Arabsky. Nicméně se dorozumí taky Francouzsky, Německy, Rumunsky, Japonsky, Maďarsky, Nizozemsky a Indonésky.

Charlotte své hnědé kudrnaté vlasy často přebarvuje na různé barvy, které  tvoří kontrast s jejíma hnědýma očima. Vlasy byly přebarveny kromě červené a zrzavé také na zeleno, modro, fialovo, růžovo nebo žluto.

Miluje pozornost. Často navštěvuje kluby a sama pořádá soukromé párty ne jen své přátelé, ale taky pro známé a bohaté obyvatele celé Ameriky.

Charlotte má ráda luxus, což vyplývá i z jejího luxusního a jednoho z nejdražších apartmá v Brooklynu. Je doslova magor na pořádek, je velký perfekcionista, takže všechno vždy musí mít své místo a taky na něm být. Kromě pořádku si také hodně zakládá na svém soukromí a obdivuje krásu, umění a má velký smysl pro detail.

Ráda pomáhá lidem a nejednou se kvůli tomu málem dostala do problémů. Záleží jí na jejich spokojenosti.

Svou extravagantnost vkládá taky do obrazů, které jsou malovány pestrými a netypickými barvami. Na které se nikdy nepodepisovala pravým jménem.

Minulost

Dne 13.6.1930 se v hlavním městě Kuby těsně po poledni narodila holčička jménem Charlotte Arwen Narcisa Gully. Narodila se s malými rohy místo vlasů.

Podle maminky její tatínek zemřel ještě před jejím narozením.

Její dětství tvořil jeden “průser” za druhým, protože nedokázala krotit své schopnosti. Až nakonec to maminka přestala zvládat a dala jí do dětského domova, kde pracoval jeden z čarodějů. Naučil jí ovládat schopnosti a časem se dostala do New Yorku.

Procestovala celou Ameriku a na začátku nového století se přestěhovala do Evropy. Kde si našla partnera, se kterým žila v nově vzniklém Norsku. Po jeho smrti se odstěhovala zpátky do New Yorku. Měla několik románků, díky kterým poznala i jiné části Ameriky.

Jednu dobu se často stěhovala do různých koutů světa. Nejdelší čas strávila v Austrálii a na Islandu a poznala čaroděje a čarodějky z celého světa. Oženila se se známým cestovatelem a procestovala s ním celý svět.

Všechny její cesty však končily v New Yorku

Faceclaim

Alisha Wainwright

Charlotte Gully

“Impossible just means try again.”

-Alec Lightwood

Magie
99%
Boj
64%
(Ne)smrtelné lektvary
78%
Blázen
86%
UmProhry
14%

Přátelé

Profilový obrázek

Média