Profile Photo

Chaska Westwoodoffline

  • 3

    XP

  • 52

    Návštěv

Jméno

Chaska Westwood

Celé jméno

Chaska Mellody Westwood

Rasa
Status

Veterinářka

Bydliště

Queens

Věk

330 let

Výška

164 cm

Váha

54 kg

Datum narození

15.7.1689

Čarodějné znamení

Hadí šupiny místo kůže

Schopnosti

Jazyky: Latinsky, Německy, Španělsky, Finsky, Řecky

Magie: Dokáže se měnit na zvířata, čtení myšlenek jež nejvíce funguje právě u zvířat a u lidí velmi zřídka, učí se i telepatii, ale zatím je na hodně nízké úrovni. Co se týče elementární magie tak skvěle ovládá vodu a z malé části i led.  Vůbec však neumí otevírat portály nebo pomocí myšlenek donutit daného člověka dělat, co chce. Taky nějaká telekineze nebo ostatní živly jdou mimo ní.

Dovednosti: Malování, pečování o opuštěné zvířata, vaření, střílení z pistole na střelnici a záliba v historii a starých památkách.

Zbraně: Vyniká spíše v menších zbraní, má přesnou trefu, takže se hodně zaměřila na pistole a házení nožů a pro svoji obranu, nebo spíše aby se cítila bezpečně nosí pořád všude skalpel, který jí nahrazuje právě nůž. Jinak magii k boji moc nepoužívá, ale ví jak s ní má zacházet kdyby ji někdy využila.

Charakteristika

Rezavé vlasy a hnědozelenkavé oči s menší hubenou postavou. Takhle na pohled vypadá Chaska. Trochu kulatý obličej s lehce odstátými uši, které právě schovává pod rezavými vlasy, jež končí těsně u prsou. Kulatý nos a úzké rty, jež většinou zvýrazňuje rtěnkou. Což se její pokožky týče, pro civily a ostatní kromě čarodějů klame kůži, pod kterou pomocí magie schovává hadí šupiny, jež se na slunci lesknou do zelenomodrofialové.  Co se mody týče, není zrovna ten typ co musí nosit všechno podle poslední mody, ráda si na sebe někdy obleče šaty nebo sukně, ale pak jsou dny kdy má na sobě vytahané tričko a tepláky. Většinou přes den má však na sobě veterinární oblečení.

Kdybychom se zaměřili na její povahu není nějak extra zlá nebo naopak zase dobrá. Je velmi citlivá a emocionálně  založená, takže jí je někdy těžké porozumět, protože v jednu chvíli může být sluníčko a v druhou lítá vše co lítat neumí. Strašně ráda všem pomáhá a hlavně zvířatům v nouzi, avšak i tady má své hranice a velmi jí zahřeje u srdce, když může říct svůj názor, který je správný. Nezakládá si na logice a podložených faktech, spíše poslouchá svoji intuici a pomocí ní se prohrabává životem. Má celkem problém se sebedůvěrou a často musí od někoho slyšet, že je dobrá v tom co dělá.  Má velký smysl pro umění a líbí se jí staré věci, které dýchají historií. Těžce nese neoprávněnou kritiku na svoji osobnost a moc si nerozumí s citově chladnými lidmi, protože ona sama se většinou neustále usmívá a je to takové sluníčko pro všechny. Co se týče vztahů tak ráda s někým naváže přátelský vztah, ale není ta co první začne komunikaci, ohledně intimních vztahů tak patří k těm co randí, ale nikdy jejich vztah nevydrží déle jak měsíc.  Miluje všechno s čokoládou  a strašně ráda i v létě sedí na okenním parapetu s horkou čokoládou a knížkou o něčí historii. Čeho se však naopak bojí je podkopnutí její osoby a zrazení. Jinak se celkem bojí výšek a úzkých prostorů.

Minulost

Chaska. To jediné bylo napsané na lístečku připevněném u deky, ve které bylo zabalené děťátko. Jež se vymykalo kontrole a bylo zcela odlišné od dětí lidí. Matka, kterou holčička nikdy nepoznala se jí vzdala, přesto, že věděla co jí čeká, když počala s démonem. Ve staré vesnici na okraji Finska, která sčítala snad maximálně dvě-stě obyvatel a většina patřila ke starším. Ujaly se jí postarší pár, který o existenci všech ras vědělo, protože sami patřili k odslouženým lovcům stínu, kteří dítě nikdy mít nemohli.. Chask proto získala další jméno a to Mellody a přebrala si od nich její příjmení, tím začala zcela nový život. Chaska Mellody Westwood, měla život jako v bavlnce. Nežil nějak bohatým životem, ale měla vše co potřebovala.  Malý domek a rodiče, kteří jí milovali. Obyvatelé i přes její vzhled, vzaly pod svá křídla a málo komu vadilo, jak vypadá.  Vždyť byla malinká holčička, která se neustále usmívala.  Postupem času, jak však rostla začínala být pro okolí nebezpečnější a její rodiče museli přijmout fakt, že potřebují pomoc. Požádali o pomoc jejich přítele čaroděje, který desetiletou Chasku vzal k sobě do Kanady na osamělý statek, kde jí učil všemu, co uměl. Od něj získala přeměňování na zvířata a lásku k nim. Žila s ním pět let, kdy se věnovala naprosto všemu a naučila se svoje šupiny schovat pod iluzí lidské kůže. V patnácti, kdy se chtěla vrátit zpět do Finska a ukázat, jak vyrostla její srdce zasáhla smrt. Pár dnů před jejím návratem její rodiče zemřeli a ona byla zase sama. Po roce kdy žila ve starém domě sama se nakonec rozhodla vrátit pět do Kanady, kde se rozhodla studovat a stát se veterinářkou. Po dokončení školy a jejího výcviku, aby byla skvělým čarodějem a vydělání dostatečných peněz, chvilku cestovala a nakonec se usídlila v menším domě v Queensu, která je dvoupatrový a v prvním patře si otevřela ordinaci, kde každý den léčí zvířata. Po svých pravých rodičích se nikdy nepídila a ani to nemá v plánu.

Faceclaim

Sarah Drew

Chaska Mellody Westwood

Čaroděj

"If you don't admit the soul to the animals, why should people have it?"

stav uživatele 3 / XP
Nováček