Profile Photo

Christopher Jamesoffline

  • Civil
  • 1

    XP

  • 1

    Questů

  • 155

    Návštěv

Jméno

Christopher James

Celé jméno

Christopher Baylee James

Rasa
Status

Žije bohémským životem. Poslední dobou však fotí pro vědecké časopisy o přírodě.

Bydliště

Nemá

Věk

34

Výška

180 cm

Váha

80 kg

Datum narození

20. 10. 1984

Charakteristika

Chris je pohledný muž europoidního plemena. Má husté hnědé vlasy a zelenomodré oči, které mu magazíny často photoshopují do pomněnkově modré. Postavu má zpevněnou a lehce vyrýsovanou častým pohybem a cvičením, není to však žádný “superman”, ačkoliv už párkrát dělal modeling, kde jaksi nevlastnil žádnou pokrývku vrchní části těla. Jelikož hodně cestuje, tak má málo příležitostí se o sebe pořádně postarat, proto ho dost pravděpodobně potkáte se zastřihnutým plnovousem, delšími vlasy a okousanými nehty. Možná by se mohlo zdát, že takový člověk s takovým životním stylem musí příšerně zapáchat potem a jinými tělními tekutinami. Skutečnost je taková, že si Chris velice potrpí na osobní hygienu, takže je pravděpodobnější, že budete jeho pachem spíše omámeni než-li znechuceni.
Co se jeho povahy týče, tak se jedná o absolutního andílka. Ne fakt, rád pomáhá lidem, je zdvořilý a ví kdy je lepší držet jazyk za zuby. Jelikož se nezajímá o sociální média, popkulturu a podobné věci z materialistického světa, může kde komu přijít nudný, protože s ním nenajde to správné téma na rozhovor. Bohové, vždyť ten člověk nemá ani dotykáč!
Christopher je velký zastánce ekologického způsobu života a myšlenky starání se o Zemi jako o matku všeho. Je tedy možné, že ho najdete demonstrovat proti jednorázovým plastům či propagovat používání skleněných nádob a bambusových kartáčků na zuby.
Dále pak by bylo vhodné zmínit, že se Chris v pubertě hodně zajímal o Wiccu, druidství a podobná novopohanská náboženství, která značně ovlivnila jeho psychiku a pohled na svět. Drží se svatého pravidla “nedělej ostatním, co nechceš aby ostatní dělali tobě, neboť karma umí nehezky kousat do zadku”.

Minulost

Christopher Baylee James se narodil do rodiny bohatého podnikatele a majitele firmy, která vyráběla plastové figurky zvířat. Tudíž se mu naskytlo poměrně dobrého vzdělání a spoustu možností jak vynaložit se svým životem. Jeho otec Baylee James doufal, že firmu převezme on, jeho naděje však zmizely, když mu Chris vytknul, že viděl na pláži jednu z otcových hraček, kterou se snažil sníst racek. Navíc Chris nikdy neměl se svým otcem dobrý vztah, ačkoliv jím byl v podstatě rozmazlován, takže i tak převzetí firmy bylo nepravděpodobné. Christopher si celé své dětství připadal, jakože je nechtěné dítě, stvořené jen proto, aby jeho otec měl životní achievement, za založení rodiny nebo co. A když došlo na doopravdické rodinné vztahy, papánek byl pryč.
To silně zametlo s Chrisovou pubertou, kdy se snažil dělat to nekontroverznější a “to nejdál od normálu”, co mohl. Navíc byla devadesátá léta, která byla divoká sama o sobě. Místo, aby se však stal feťákem a budižkničemou, rozhodl se vydat zcela jinou cestou. Začal se zajímat o esoteriku, moderní čarodějnictví a podobné věci, které spousta lidí brala za nesmysly.
Ve stejnou dobu, kdy prožíval své “puberťácké osvícenství” studoval na přírodovědecké střední škole. Plánoval, že by se stal vědcem specializovaným na lidskou genetiku, ale na univerzitu se nakonec nikdy nedostal.
Přelom tisíciletí a pomalý nástup internetu v něm vyvolal jisté rozčarování, kdy vlastně nevěděl co od života chce. Fakt, že ho otec už nechtěl sponzorovat Chrise přiměl si konečně uvědomit jak málo samostatný je. Celou dobu měl za sebou bohatého tatíka, který se o vše postaral a přitom sám Chris si ani pořádně neuměl vyprat oblečení.
Následujících osmnáct let svobody začalo těžko. Naštěstí měl nějaké přátele na několika vlivných místech, takže nezačínal se svým novým životem hned na ulici. Práci měnil, každých pár měsíců a pokaždé na jiném místě. Díky tomu má teď zkušenosti se spoustou věcí. Nejdelší dobu, kdy někde strávil byl tělocvikář téměř dva roky na Floridě. Chris si už myslel, že konečně zakotvil neboť byl v dlouhodobém vztahu se svým spolužákem ze střední. Ve Spojených státech navíc zrovna povolili víc než registrované partnerství a tak měl i v plánu požádat dotyčnou osobu o ruku, jenom že, když to udělal, jeho přítel zpanikařil a řekl ne. To Chrisovi zlomilo srdce, přestěhoval se do jiného státu a změnil práci, tak jak měl ve zvyku. V té době ho dost zaujalo fotografování a začal se mu věnovat. Kvůli jeho nedávné záležitosti byla jeho tvorba zpočátku temná, ale dost zajímavá na to, aby upoutala pozornost několika agentur, které mu zaměstnáním mozku pomohly překonat jeho vážnější.
Poslední dva roky fotil pro různé vědecké časopisy. Sice mu to moc nevydělávalo, ale bylo to dost na malý byt, ve kterém bydlel. Nedávno se však dozvěděl, že jeho otec zemřel a že mu odkazuje nějaké peníze. Právníci mu také povolily přístup k listinám, které říkali něco o dědictví jeho údajného nevlastního bratra. Tahle informace Chrise šokovala více než, když se jeho otec Baylee pokoušel dostat do politiky. Zároveň se chtěl ale dozvědět, kdo je ten hoch. Proto opustil hornatou krajinu Montany a odjel do New Yorku.

Faceclaim

David Giuntoli

stav uživatele 1 / XP
Nováček

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2020 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu