Profile Photo

Cordelia Smithoffline

  • 224

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Cordelia
  příjmení
  Smith

  Profil

  Jméno

  Cordelia Smith

  Rasa
  Bydliště

  Black Street

  Věk

  19 let

  Výška

  170 cm

  Váha

  58 kg

  Datum narození

  25.10.1999

  Schopnosti

  Dobrý čich

  Rychlost

  Velmi dobrý sluch

  Charakter

  Cordelia nevypadá jako ostatní dívky v jejím vzhledu. Její modrozelené oči které jsou orámované né moc hustými řasy dokážou zaujmout kohokoliv, ale nezapomente, že vy nemusíte zaujmout ji. Má dlouhé vlnité vlasy, které jí dosahují skoro pod prsa. Většinou je nosí neučasené, a nebo v obyčejném neupraveném drdolu. Její plet není nějak extra opálená, ale není zase úplně bledá. Její rty jsou hezky tvarované a zbarvené do jemné růžové barvy. Velmi často na vás může působit jako zlobivé kotě, které ještě není vůbec ochočené. Na to kolik jí je, tak není ani nějak malá, ale naopak vysoká. Doktoři jí říkájí, že prý ještě o něco vyroste, ikdyž už né o moc. Je celkem milé a veselé povahy. Jestliže se s ní však budete chtít hádat, tak zažijete peklo. Většinou je dost nevrlá, a tak ji jen málokdy zastihnete veselou. Přímo nesnáší šaty a nákupy, když se někam jde nakupovat oblečení, tak je vždy vzteklá. Nemá ráda lháře, ale přesto sama lže. Když se jí chce tak dokáže dost odporovat a být drzá. Její proměna probíhá většinou, tak když jí něco hodně naštve. Občas se udrží, ale občas ne a nemůže se ovládat. Oblečení se jí při proměně roztrhne. Proměna pro ni není nějak bolestivá.

  Minulost

  Cordelia vyrostla v bohaté rodině. Žádný obyčejný člověk neví že Cordelia je vlkodlak. Její rodiče ji vždy vychovávali slušně, ale ona je skoro nikdy neposlechla. Dokonce jí rodiče v jejích čtrnácti letech hrozili tím že ji pošlou do internátu, a tak se také stalo. Cordelia odjela do internátu, ale tam ji pokousal jeden její spolužák, který byl samozřejmě vlkodlak, a tak se Cordelia poprvé proměnila. Když jí bylo patnáct, tak začala hrát na kytaru. Nikdy neměla nějak moc kamarádů. Většinou jí nestačí mít málo přátel. V šestnácti poznala Luka, se kterým jsou do ted nejlepší přátelé, ikdyž jen jeden rok. Na Luka byla ze začátku protivná, teda dokonce je i nadále na něj protivná. Většinou se nedokázala jen tak krotit. Když se jí něco řeklo, tak si to vždy udělala po svém. Momentálně studuje na střední škole.

  Faceclaim

  Taylor Hill

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu