Profilový obrázek

Daemin AginumOffline

  • Upír
  • 207

    XP

  • 0

    Questů

  • 205

    Návštěv

Profil

Jméno

Daemin Aginum

Věk

18 (18) let

Rasa
Status

Neopeřená

Bydliště

Staten Island

Výška

169 cm

Váha

48 kg

Datum narození

6. 4.2002

Charakteristika

Vzhled:

Barva vlasů: Zrzavé, obvykle rovné, po lopatky

Barva očí: Šedozelené, v okolí panenky oříškové, občas působí modře

Postava: Štíhlá, vyvinutá

Daemin má k lopatkám dlouhé a rovné vlasy výrazné rusé barvy, jejichž barva odpovídá barvě obočí. Dlouhé řasy jsou překvapivě tmavé na to, že jde o zrzečku a oči má šedozelené v okolí panenky pak oříškově hnědé, ačkoliv někdy se zdají být i modré. Má rovný, menší nos a pod ním poměrně malé zato krásně vykrojené růžové ústa se spodním rtem o něco plnějším. Má ostře řezanou tvář, vystouplé lícní kosti a trochu špičatější bradu. Postavou je ze strany matky dosti vyvinutá a člověk by se nebál odhadnout její míry na 90, 60, 90. Vyvinutý hrudník, útlý pas a pěkně tvarované boky. Ramena má nepatrně širší než jiná děvčata, ruce pěkně štíhlé, dlouhé prsty a často okousané nehty. Má krásně tvarované pozadí, oblá stehna, kolena směřují lehce k sobě a chodidla jsou o něco širší než by si přála.

Min se dá popsat jako krásná žena. Má bezchybnou a po proměně bledou pleť, která si však zachovala zdravý odstín díky tomu, že jako člověk ji měla trošku tmavší (otec míšenec černocha a bělošky, matka běloška).

Co se týče jejího stylu oblékání, tak si nepotrpí na módu a mimo stejnokroj, který v její škole nosili, nosí nejraději tílka s výstřihy nebo krátké trička odhalující bříško v němž má piersing – obvykle jen stříbrný dole s větším čirým kamínkem v pupíku a nad ní tři další zmenšující se jako sněhulák. V levém uchu má tři náušničky – vždy stříbrné s čirým kamínkem, jen v tom nejbližším k čelisti má stříbrný kroužek posetý dvěma řadami čirých kamínků po svém obvodu. Mimo tílka a krátká trika s výstřihy má ráda volnější pánské trika, upnuté roláky, velké mikiny, flanelové košile a pletené svetry. Jako kalhoty na ní nejčastěji uvidíme tepláky, rifle s vysokým pasem, látkové minikraťásky nebo třeba legíny. Šaty nebo sukně u ní uvidíme méně často, ale když už tak jsou obvykle spíše jednoduší a buď obepínavé nebo s volnou sukní. Na délce nezáleží – od mini až k těm pod kolena, ale nebrání se ani těm ke kotníkům, jen žádné nikdy neměla, protože nechodí na plesy a neumí tančit. Barvy má raději tmavší a téměř žádné výrazné – černá, šedá, bílá, petrolejová, safírová, nebesky modrá, rudá či stříbrná. Jako boty nosí hlavně šněrovací tenisky ať už s klenbou nebo bez. Lodičky má raději se zaoblenou špičkou a v černé barvě a vysokým podpatkem který je široký alespoň centimetr na centimetr – nesnáší ty jehlové, protože v tom neumí chodit.

 

Povaha:

Min je celkem sebevědomá a chytrá dívka, která je však svéhlavá a nerada si nechává radit dokud neselže – přesto umí vycítit kdy je to třeba. Je poměrně urážlivé, flirtující povahy a před přáteli se předvádí. Na druhou stranu působí před novými lidmi nesmělá a je tichá, což jde proti její přirozenosti, jelikož je velmi ukecaná a tvrdohlavá. Je maličko pako, co rádo leze do opuštěných budov. Také umí být starostlivá, byť je lehce sadistická a agresivní (ráda šťouchá do lidí nebo je bouchá do soláru). Min miluje škrábání, masáže, tahání za vlasy a kousání a baví ji být submisivní, i když je vcelku dominantní a vůdčí typ – jen ještě neumí organizovat ostatní. Miluje kočky, dravé ptáky a hlodavce, takže v dřívějším životě měla kocoura jménem Rendy. Ráda si také četla fantasy romance a věřila v existenci nadpřirozena, aniž by někdy objevila nějaký důkaz, což vedlo k tomu, že už tolik nevěřila v reálnost těchto stvoření. Párkrát se jí samotné stalo něco zvláštního, jakoby měla věštecké sny, které si z 90% nepamatovala a z většiny to přisuzuje deja vu. Ráda a krásně zpívá a mluví často o sobě. Někdy si píše básničky, ale většina zůstane v jejím bločku nikdy neukázána světu. Mimo jiné hraje lehce přes 7 let na kytaru. Od malička se ráda protahovala a učila se obratné kousky jako jsou hvězdy, most, stojky, provaz, salta a podobně, ale nikdy nechodila do žádného kroužku gymnastiky nebo atletiky.

 

Momentálně jako upírské novorozeně:

Nedokáže se nijak ovládat a už zjistila, že slunce pálí, takže se přes den ukrývá v jedné opuštěné budově v docích a to konkrétně v masivní dřevěné skříni s falešnými zády za kterými se ukrývá. Zatím se orientuje v okolí doků u East River a z nějakého důvodu se dokáže před nasycením natolik ovládnout, aby oběť zatáhla do své budovy a poté ji narvala do břicha díky nabyté síle kamení do břicha a vhodila do vody – momentálně má na účtě sedm lidí, z toho první dva nijak neodklidila a zanechala je v kontejneru v temné uličce. Je velice popudlivá a agresivní…na druhou stranu se bojí toho, co se s ní děje, takže dokud se nikdo neocitne v blízkosti jejího úkrytu, tak neútočí i přes až neukojitelný hlad.

 

Schopnosti: 

Zpěv (má ráda od mala)

Hra na kytaru (7 let)

Jízda na skateboardu/kolečkových bruslích (dost dobrá)

Karate (4 roky, už skončila)

Naučila se mluvit mimo rodné jazyky (americký a český) trochu korejsky (samostudium)

Upíří síla a zostřené smysly, zuby a rychlost – což také ovlivnilo  rychlost reflexů

Co se týče upíří schopnosti ovládání mysli (encanto), tak to prakticky vůbec neovládá, pokud se nepočítají situace maximálního emočního vypětí, kdy je vše zaměřeno proti jedinci.

 

Závislosti:

Velké oblečení (košile, mikiny, trika, tepláky) nebo rifle s vysokým pasem/minikraťasy a croptopy/tílka

Kočky

Knihy

Lezení po stromech/do opuštěných domů/šplhání po tyči nebo laně

Krev

Pivo a tvrdší alkoholy (ale v životě ne Malibu)

Minulost

Min je jedináček, který se narodil polovičnímu černochovi z ameriky a bělošce z česka, kteří se jmenovali Chris a Emily. Bydleli nejprve v malém domku v Jesenících, ale poté se přestěhovali do New Yorku. Matka se stala prodavačkou a otec byl rozvodový právník. Min vyrůstala poklidně a měla přátele. Dá se i říci, že byla poměrně oblíbená a odmala se věnovala bruslení a poté i skateboardu. Asi v 11 letech se začala věnovat hře na kytaru a o rok později se na čtyři roky učila karate a byla dost dobrá – po čase ji to však přestalo bavit. Chvíli chodila do sólového zpěvu, ale nepohodla se s učitelkou, a tak i od toho brzy opustila. Svou první dětskou lásku si prožila ve 14ti letech a vydržela asi týden, protože zjistila že o tři roky starší chlapec ji chtěl jen na jedno. Druhá už byla vážnější a v 16ti letech, ale když se po půl roce neodvážila pokročit od tulení, tak to skončilo z jeho strany. Chviličku udržovala přátelství s výhodami se svou nejlepší kamarádkou díky které zjistila, že je bisexuální, avšak stále se více orientuje na muže. A tak by si žila svůj nudný studentský život s polovičním úvazkem ve skladu dál, kdyby nepotkala jedné noci docela mladého upíra.

Vracela se zrovna z večerní úterní směny a když procházela temnou, prakticky neosvícenou uličkou, která byla nejkratší zkratkou k jejich bytu, tak se ze stínu vynořila postava. Ani si ho nestihla prohlédnou, když ji nevybíravě zakryl ústa tak pevně, že jí praskla kost v čelisti, takže ani nevykřikla. Muž do ní zabořil tesáky a vysál ji skoro do prázdna. Pak se něco asi stalo a on se odtrhnul. V jediném záchvěvu vzdoru se po něm Min ohnala nožíkem, který nosila pro sebeobranu a skoro v bezvědomí ucítila protitlak, jak se zasekl nožík do měkkého masa. Doposud neví a ani nepřemýšlí nad tím proč, ale upír přitiskl své zápěstí k jejím rtům – snad si ho tam sama přitiskla, kdo ví. Moc si z toho nepamatuje, protože stále byla v euforii z jeho sání, ale ví, že jí do úst vtékala krev dobrých pět minut.

Pak si pamatuje až svůj šok, příliv energie a silný pach rozkládajícího se těla. A svůj křik když si uvědomila, že vidí obrys postavy a dotýká se jí! Ležela vedle mrtvoly. V rakvi. Okamžitě začala bušit do víka a to se prorazilo. Neměla zdání, co se děje ani, že se u ní objevila nevídaná síla. Na hruď, krk a obličej jí začala dopadat hlína a ona ji zběsile začala odhrnovat dolů, pryč od úst a nosu a očí. Nějak a snad si nevybavuje ani jak se zděšeně vyhrabala na povrch a zeminu v popudu lidskosti zahrabala. Poprvé sílu hladu pocítila, když těsně před úsvitem přišel mladík k hrobu – asi matky. Bezmyšlenkovitě, divoce, dravě a bezcitně se na něj vrhla a vysála ho. Pak ji znovu ale ovládla lidskost a znechucení nad sebou samotnou a odtáhla ho do kontejneru v blízké a vcelku tmavé uličce. Tam se objevila nebohá babička, která šla vynést smetí…i ta skončila v kontejneru. Min pak zděšeně zdrhla domů, kam se dostala oknem, které rozbila. Rány se rychle vyléčily, ale slyšeli ji její rodiče zrovna když se převlékla do velké černé mikiny s kapucí, která sahala do půlky stehen. Kromě spodního prádla a mikiny si nestihla nic obléct, když vešli nic netušící a rozespalí Chris a Emily. Než se jí vysunuly tesáky, tak viděla jejich zděšené výrazy, když se jim po týdnu vrátila domů. Pak otec dostal do spánku, protože si nejspíše uvědomil, že s Min není něco v pořádku a zastoupil jí cestu k Emily. Matka zemřela pomalu a vysátá jako sušená švestka, otec dopadl tak samo a ona po probrání se z touhy vyskočila jen tak, jak byla bez ničeho, oknem ven a zanechala pár krvavých otisků než se její nohy po odrazu od střepů vyléčily. Nějak si uvědomovala, že by měla uniknout jak daleko svede, což vedlo k tomu, aby skočila do vody a přeplavala z St. George, který je poblíž doků, kde bydlela, k Manhattanu – k nějakým dokům. Těžko uvěřit že těch necelých 7 mil zvládla uplout, ale možná za to mohl adrenalin, to že se najedla a také upíří síla a rychlost. A tak se ukryla v opuštěné budově hned u doků – na místě kde chodí minimum lidí. Právě včas, když jí slunce popálilo levou patu a trochu seškvařilo kůži. Ukryla se za falešnými zády staré, masivní skříně z dubu a prospala jeden den a jednu noc. Druhou noc zabila jeden nebohý pár a třetí den jednoho feťáka, z jehož krve byla notnou chvíli trochu utlumená, když se ukládala za falešnou zeď ke spánku. Od toho momentu se snaží přijít na to, co se s ní vlastně děje, co je zač a jak se toho zbavit. Bojí se sebe sama a nedokáže si spojit knížky a filmy o upírech s tím, co se s ní děje, protože je z toho lehce mimo a pořád cítí hlad.

Faceclaim

Rose Leslie

Min

Zrzavá krvesajka

“Mám zuby a nebojím se je použít. Kousnu tě. Jestli to je jak ve školce? Absolutně ne brouku. Ode mě to bolí.”

Karate
35%
Závislost na krvi
100%
Hra na kytaru
100%
Sebeovládání
15%

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média