Profile Photo

Davina Brekkeroffline

  • Civil
  • 62

    XP

  • 0

    Questů

  • 147

    Návštěv

Jméno

Davina Brekker

Celé jméno

Davina Maxim Brekker

Rasa
Status

Majtelka baru + nějaké bokovky

Bydliště

Bronx

Věk

28 let

Výška

182 cm

Váha

68 kg

Datum narození

1.5.1991

Charakteristika

Davina už od pohledu není žádné ořezávátko. To jde vidět i díky tomu, že její tělo pokrývá mnoho tetování, to je jejím hlavním znakem. Vlasy nosí hlavně střižené nakrátko. Ráda se obléká hlavně do pánského oblečení, je podle ní mnohem pohodlnější než to dámské. Je to svým způsobem její vyjádření.  Patří k lidem, kteří se nebojí říct svůj názor opravdu hlasitě. Sice s velkou pravděpodobností na vás bude koukat s ledovým, vražedným výrazem jako kdyby jste jí právě zabili psa, ale to z ní ještě nedělá špatného člověka. Je fakt, že se někdy chová chladně a až nepřátelsky, ale to jen když nemá náladu. Jinak je docela i přátelská. Svým způsobem je docela odměřená, co se týče jejího soukromí a dalších věcí o ní. V tom moc sdílná není. Naopak je zase skvělý posluchač. Ráda si každého vyslechne nebo mu poradí. Sama by to nahlas nepřiznala, ale je šíleně zvědavá. Ráda se dozvídá nové věci a nové informace, hlavě ty které by se jí mohly v budoucnu hodit. Někdy je však…trochu víc upřímná než by bylo vhodné. A její humor taky není zrovna plný jednorožců a duh. Pro někoho je možná až moc drsná, ale ona se jen naučila že se bez drsné skořápky prostě neobejde. Je tvrdohlavá, příšerně tvrdohlavá. Někdy záměrně působí že není tak bystrá jako doopravdy je, ale nenechte se tím zmást. Tahle ženská má pravděpodobně větší IQ než vy Hlavně je dost odvážná, někteří by její odvahu možná i záviděli. Ale když se člověku podaří ji poznat trochu hlouběji, tak zjistí, že není taková jak se dělá. Pod skořápkou drsňáka se někde hluboko nachází člověk, co se rozbrečí když ve filmu umře zvíře, co rád pije horkou čokoládu a zabalí se do velké, chlupaté duhové deky a nosí ponožky s koťaty. Ale na to ji vážně musíte poznat vážně dobře. Je to člověk se zlomenou důvěrou a proto tyhle věci odkryje jen tak někomu.
Co se týče jej práce…Aktuálně vlastní jeden bar v Bronxu, vlastně nad ním má i svůj byt. Ale barmanství není jediné co dělá. Je to ten typ člověka, co hodně pozoruje a poslouchá, takže ví dost věcí. Nebo vám sehnat věci co potřebujete. Od drog, přes zbraně až k cenným papírům a dokladům, vše samozřejmě za nějaký “menší” přípletek. Dělá i tetování, ale to jen když jí řeknete. Tohle všechno jsou však jen bokovky, které schovává za bar.
Ráda se baví jakýmkoliv způsobem a využívá na to všechny dostupné i nedostupné možnosti. Od alkoholu přes cigarety až po trávu, občas i něco silnějšího, ráda hraje karty někdy i videohry. Má svého psa, rotvajlera jménem Lucius. (zmínil někdo její lehkou posedlost Harry Potterem?)
Sama dokonce o světě stínů ví, jen něco málo. Je to jen díky tomu, že se docela dost orientuje na černém trhu a mezi různými individui. A hlavně díky její bývalé přítelkyni, která byla vlkodlak, ale o tom nerada mluví. Ví, že svět stínů je něco v čem by se neměla vrtat. Je spíše tichý pozorovatel, který se nechce do nějakých věcí moc zamotat, protože ví že je to docela nebezpečné…A ona má svůj zadek docela ráda.

Minulost

Tak kde začít? Davina se narodila do docela dobře zabezpečené rodiny, jako poslední dítě. Od dětství měla vlastně všechno na co si vzpomněla a prošlo jí technicky všechno. A to byl pravděpodobně ten problém.  Okolo svých čtrnácti se začala vídat s docela pochybnou skupinkou lidí. Začalo to prvně s cigaretami a alkoholem a později to přešlo i na drogy, ale dál než k trávě a pak crack a kokain, závislou se nestala, naštěstí. Ale když přišla v sedmnácti sjetá domů, rodičům to radost moc neudělalo. To však ještě docela snesli. Vlastně to snášeli tyhle její stavy docela dlouho. Dokud tedy Davina nepřišla na důležitou večeři s obchodními partnery rodičů zhulená. To byla poslední kapka a proces byl rychlý. Než se stihla vůbec nadechnout, aby něco vůbec řekla, měla sbalené věci a stála před barákem svých rodičů s patnácti dolary v peněžence.
Rozhodla se jít ke svým “přátelům”, ale většina z nich jí práskla dveřmi před nosem nebo byli na odvykačce nebo rovnou pod kytičkami. Jeden člověk se nad ní slitoval. Jednalo se o pár let staršího mladíka Maxence. Ne že by byla do něj Davina nějaká zamilovaná, to vůbec, ale měla ho ráda a byla vděčná že ji přijal. Sice to byl docela grázlík s trestním rejstříkem jako z nějaké dobré detektivky, ale to Davině nevadilo.  Naučil ji všechno co uměl, prodávat drogy, vařit je, dělat falešné doklady a tak dále. Bez něj by pravděpodobně byla úplně ztracená. Jenže jednoho dne se Max vypařil z povrchu zemského, Davina nikdy po něm nepátrala, protože se nechtěla dostat do nějakých problémů, věděla že lidé nezmizí jen tak. Peníze měla, tak se rozhodla cestovat. Procestovala hodně míst, celou severní i jižní ameriku, většinu států evopy, asii. Stejně se vždycky ráda vracela do USA. Za tu dobu měla pár vztahů, některé byly dobré, jiné nestojí ani za zmíňku.
Však Evanna byla člověk, který jí docela změnil život. No nebyla to žádná osudová láska, kterou by si Davina vzala, ale i tak ji považuje za důležitého člověka. Díky ní objevila svět stínů, to tajemno, co bylo vždycky kolem ní, ale nikdy to neviděla. Evanna byla totiž vlkodlak. Prasklo to tak nějak po roku a půl jejich randění.  Nebyl to důvod k rozchodu, ne ten hlavní. Ale byla věc, kterou Davina slíbila, že se nebude moc štourat ve věcech světa stínů. A to se jí docela poslední čtyři roky daří. Ví o tom, že něco takového existuje, dává si pozor a nechce se do ničeho namočit.
Je to asi rok a půl, co se Davina přestěhovala do Bronxu, kde si otevřela bar, který celkem vynáší.

Faceclaim

Ruby Rose

Davina Brekker

Civil

It’s always better in black.

stav uživatele 62 / XP
Nováček

Přátelé

Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu