Profilový obrázek

Donovan ReedOffline

 • Vlkodlak
 • 1.1K

  XP

 • 6

  Questů

 • 829

  Návštěv

Profil

Jméno

Donovan Reed

Věk

24 let

Rasa
Status

Brigádník

Bydliště

Opuštěná policejní stanice

Výška

190 cm

Váha

86 kg

Datum narození

17.1. 1996

Charakteristika

Schopnosti:

 • zapřísáhlý abstinent
 • hra na akustickou kytaru
 • surfování
 • perfektně zvládnuté přeměny
 • nešikovnost
 • vyjímečný čich- dobrý i na vlkodlaka

jazyky: španělština

Donovana pravděpodobně zastihnete jen málokdy bez atraktivního úsměvu, proto by nejspíš nebylo od věci začít u něj. Rovné bílé zuby a plné rty nejsou jedinými důvody, proč je jeho úsměv tak přitažlivý. Koutky mu přirozeně směřují vzhůru, takže nepatří mezi jedince s rovným úsměvem, ba naopak. Rozkošnost tohoto projevu štěstí spočívá též ve vráskách, které se mu tvoří kolem rtů. Neplatí to nejspíše na každého, ale pokud máte srdce na správném místě, bude pro vás sakra těžké udržet vážnou tvář, když se tento muž začne smát. Když postoupíte trochu výše, naskytne se vám pohled na rovný, jemně tvarovaný nos, poměrně úzké oči barvy hořké čokolády a hezky huňaté lomené obočí. Dále mu z ostře řezané tváře mírně vystupují uši, kvůli kterým si ve školce vysloužil přezdívku “plachťák.” A pyšní se dolíčkem na bradě, za který se přestal stydět až ve chvíli, kdy mu první dívka ve čtrnácti letech řekla, že jí nepřipomíná pozadí, ale přijde jí náramně sexy. Je dost možné, že tehdy také poprvé slyšel toto přídavné jméno. Jakmile se pokusíme mluvit o jeho vlasech, narazíme na oříšek. Mix belošské a černošské krve vytvořil jakýsi náznak afra, které však potřebuje hodně péče, a proto se raději Donovan stříhá na krátko (minimálně po stranách). Nikdy však není vyloučena možnost, že se vykašle na své pravidelné schůzky s holičem a uvidíte ho s kudrnami v plné kráse. Když už je řeč o “mixu” projevil se i na jeho barvě pleti. Dal by se pravděpodobně popsat jako kávový, jelikož bělošská maminka výrazně zředila tmavou barvu, kterou jeho pokožka mohla nabrat po afroamerickém otci. Stavba těla je o mnoho jednodušší, je svalnatý, přesto by se nedal popsat jako “obrovský” nebo kdybyste o něm chtěli referovat stylem “chlap jako hora” taky byste se dost sekli. Jelikož je velmi vysoký, jeho svaly jsou spíše podélnější a elegantějšího tvaru. Jistě, když dáte nad jeho biceps hlavu a on zatne, určitě dostanete řádnou ránu do brady. Ale nečekejte od něj ramena širší než oceán a větší velikost košíčků než máte vy. 

Vzhledem k tomu, že celý popis zevnějšku byl uveden úsměvem, je jasné, že se nebude jednat o morouse. Jakožto rodák z LA je zvyklý na nekonečné party na plážích a neustálý příjem endorfinů z pohybu. Ať už je to právě tanec do ranních hodin na těchto večírcích a nebo balanc na vlnách, když jde se svou početnou skupinkou přátel surfovat. Je tedy velmi sociálně založený, nesnáší dobře dlouhou samotu, protože se pak cítí jaksi vystrčený. Radši je vždycky u všeho a vždycky všechno zažil, aby byl schopný si s každým říci alespoň pár slov. Z toho docela pěkne vyplývá, že jeho noční můrou je trapné ticho. Znamená to pro něj, že se dostal do izolace s osobou, se kterou si vůbec nesedí a ani přes své neutuchající pokusy o konverzaci mu společník nijak nepomáhá. Večírky má také rád kvůli hudbě, jelikož sám hraje na akustickou kytaru a dobrých pár tonů s radostí ocení. Kytara také bývá jeho léčbou samoty. Když už se ocitne mimo rušnou společnost a je nucen trávit nějaký čas doma, zasedne ke strunnovému nástroji a skládá vlastní hudbu. Uklidňuje ho to a zároveň mu to dává příležitost předvést něco ze svého repertoáru, když ve skupině kolabuje konverzace.

Minulost

Donovan neměl moc lehké dětství. Možná za to může být vděčný, jelikož díky tomu je, jaký je. Ovšem to nic nemění na tom, že vždycky chtěl poznat svého otce. Matka mu o něm řekla jen pár základních informací a většinou ve velkých časových intervalech. Nikdy si spolu nesedli, aby si o něm vyprávěli, vypadalo to spíš nějak takhle: “V tom obleku vypadáš jako tvůj otec” “Přesně takhle stupidně koukal taky!” “Přestaň na mě koukat shora! Víš moc dobře, že tu výšku nemáš po mně.” Díky tomu občas Don nabýval dojmu, že si jeho maminka ani není jistá z koho vlastně vyšla spermie. A kdo by se mohl divit, když je hodně let závislá na drogách? Pravděpodobně byla sjetá i tehdy, kdy se to stalo a teď si jen vymýšlí, aby o ní nemohl mít její syn ještě horší mínění, než má teď. To však není úplně jednoduché dokázat, když kdykoliv kdy na to přivede řeč se jeho rodička začne vztekat a sestra na odvykačce ho vyhodí s tím, že nemá stresovat její pacienty. Možná by stálo za to trochu lépe osvětlit situaci. Donovanova maminka měla vždycky velmi slabou vůli, proto když jednou ochutnala drogu, nedokázala přestat. Nedokázala přestat ani ve chvíli, kdy se dozvěděla, že je těhotná, přestože v tu chvíli pro to měla ideální záminku. Donovan se tedy narodil o pár týdnů dříve, podviživený a s abstinenčním syndromem. Pro neznalce… narodil se jako závislý. Jako malý tedy dlouho trpěl abstinenčními bolestmi, potřeboval drogu, kterou si nikdy sám přímo nevzal a ani dobrovolně nevybral. V útlém věku pak nastal problém- povedla se mu otevřená zlomenina nohy a bylo jasné, že bude dlouho na lécích, jenž utlumí utrpení, které bylo pro mladého hocha- 15 let- naprosto nesnesitelné. A tak si vypěstoval svou první závislost. Díky mamince k tomu byl mnohem náchylnější, a proto v tom byl rychle až po uši. Kradl medikace proti bolesti, což mu zařídilo zápis v trestním rejstříku, ale vždycky se mu podařilo ze všeho vyvléknout. Až jednoho dne, tedy spíše večera, rok od zlomeniny byl serfovat se svými přáteli. Byl to frajírek, svítil měsíc a on měl rozepnutou havajskou košili, která odhalovala na šestnáctiletého chlapce docela slušné svalstvo. Najednou celé partě zavolali rodiče, ať jdou okamžitě domů, že už je pozdě. Jenže jemu neměl kdo zavolat, matka byla zavřená na odvykačce necelý týden a o svého syna se nijak nestarala, zůstal tedy. Nevěděl však, že jeho setrvání na pláži mu změní celý život. 
Šel ještě jednou do vody, a když se vracel… spatřil dva obrovské vlky jak se rvou v mokrém písku. (Později, když se přidal k LA smečce se dozvěděl, že se jednalo o alfa souboj. Souboj, kde jeden z vlků byl zdivočelý tyran, který zabíjel civily a chtěl se ujmout vedení smečky a druhý sám alfa, který si vzal za osobní misi ho zničit.) První se na něj vrhl a kousl ho do kotníku. Újma by byla určitě větší, kdyby tam nebyl alfa, který rozptýlenému útočníkovi ihned roztrhl hrdlo, ale na nákazu lykantropií to stačilo. Je to tedy sedm let stará historie. Sedm let, skrz které se Donovan dostal ze své závislosti a od té doby na žádnou návykovou látku nesáhne, protože se bojí fatálních důsledků. Sedm let, které nadále jeho matka tráví v léčebně.
Proč se vlastně nyní tak náhle přestěhoval do NY? Podvod a odmítnutí.- to jsou dvě slova, která vám to mohou hezky nastínit. Dozvěděl se totiž, že ho jeho přítelkyně podvádí s alfou a nemohl to nechat jen tak. Poprali se a on vyhrál, počemž mu byl samozřejmě nabídnut post vůdce smečky. Jenže on o něj nestál a odmítl. A jak by po tom všem mohl zůstat ve smečce?

Faceclaim

Reece King

Don

Vlkodlak

You got some extra food?

Alcohol/Drugs
1%
Hawaian shirt
99%
Smile
99%
Social skills
95%
Food
100%

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média