Profilový obrázek

Elena McCallOffline

  • Vlkodlak
  • 615

    XP

  • 0

    Questů

  • 424

    Návštěv

Profil

Jméno

Elizabeth (Elena) McCall

Věk

25

Rasa
Status

Barmanka a zpěvačka

Bydliště

Manhattan

Výška

165

Váha

65

Datum narození

5.6.1995

Charakteristika

Už od pohledu je tahle dívka velmi klidná, usměvavá a pohodová. I přes to že její minulost nebyla nejlepší, tak díky strýci, který se o ní staral, se z ní stala sebevědomá žena, která ctí rodinné tradice. Elena miluje kvalitní jídlo, alkohol, zpěv a tanec. Zpěv ji jde opravdu dobře, proto i celkem často vystupuje v rodinné opeře, ale dobře ji jde i tanec, který se naučila díky strýci. Elena se snaží vystupovat vždy klidně a mile. Nechce dělat zbytečné problémy, i když občas to jde samo. Díky tomu že má jiné příjmení, bohužel po svém otci, tak málo kdo by tušil že ona patří do rodiny mafianu. Její chování je vždy podle etiky, málo kdy ji uvidíte v obyčejných věcech. Ale i ona má takové ty stinné stránky. Největší strach co má, tak je z pavouků a výšek. I když létání letadlem ji zase tolik nevadí, tak skok padákem a další věci by nezvládla. No a co se jedná pavouků, tak kdyby nějakého uviděla ve své přítomnosti, tak by byla schopna podpalit barák, jelikož chytí strašný hysterický záchvat a občas se stane že se i složí. Jinak má popravdě ráda všechno.

Mezi její záliby patří i jízda na koni, zbraně a rychlá auta. Nejspíše má více než dost kladných vlastnosti než těch záporných.

I když to vezmeme kolem a kolem tak Elena nesnáší lež a faleš. Tyhle dvě věci se jí na lidech příčí strašně moc a sama se snaží být co nejvíce upřímná, i když občas malá lež neuškodí i tak je pro ni upřímnost na prvním místě.

Minulost

Začneme hezky od začátku než se tenhle anděl narodil. Její matka Veronica Doisneau, byla prvorozenou dcerou známé mafiánské rodiny. I když podle toho co se dozvěděla, tak její matka byla povahově stejná jako sama Elena, však do doby než ji padlo osmnáct let. Elenina matka si našla přítele a bohužel pro její neštěstí s Dominicem otěhotněla. Nejdřív se k tomu nechtěl přiznat, nechtěl mít dítě, ale nezbývalo mu nic jiného než si Veronica vzít. Někdo by řekl že se všechno změnilo a oni žili poklidný život, ale nebylo tomu tak. Veronica se snažila z Eleny vychovat milou dívku, to se jí z části i trochu povedlo, i když že strany otce to bylo jinak. Dominico se nebál stáhnout ruku na ni i její dceru. Proto Veronica litoval dne kdy tohodle může potkala. ​I přes to všechno co se dělo tak Elena rostla jako z vody, do chvilky, než její matka byla zabita právě jejím otcem, který právě hned po vraždě Veronica zmizel neznámo kam. Elene v té době bylo pouhých dvanáct let a sama nevěděla co ma od života očekávat. Nechtěla do dětského domova, proto první co jí napadlo bylo to že kontaktovala svého strýce. Bála se jak ji přijme, přeci jenom věděla jaké vztahy měla její matka s její rodinou, ale on byl poslední kdo by ji pomohl.

Chvilku to opravdu trvalo než se ještě malá Elena dostala do péče svého strýce, ale však poté pro ni bylo všechno jiné. Byl to pro ni dost nezvyk, ale i tak se o ní strýc staral velmi dobře. Dobře, z větší části to byly chůvy a nebo právě jeho muži kdo se o ní starali, ale i on v tom měl jistě zásluhy. Jelikož už odmalička milovala zpěv a tanec, tak strýc ji učil tancum a zasílal ji i na hodiny zpěvu. Milovala ty chvilky se strýcem, kdy s ním několik hodin tančila a bavili se u toho. Jeden čas ji i strýc zařídil soukromého učitele, ale to bylo jen na krátkou dobu. I Elena chtěla mezi lidi, chtěla být mezi dětmi a v tomhle možná byla i trochu tvrdohlava. Tvrdohlava po své matce. I když se to nejspíše z počátku jejímu strýci nelíbilo, tak Elena začala chodit na školu. Mezi dětmi si přišla velmi zvláštně a nějak ji trvalo si zde najít přátele. Vždy po škole na ni čekalo auto, které ji odvezlo domu. Bylo pravdou že strýc měl strach o to aby se jí něco nestalo a že na ni dával a dává pozor na každém kroku. Obcas je to otravné, ale je za to i velmi ráda. Pomalu šel čas, Elena rostla jako z vody, stala se z ní dáma se vším co k tomu potřebovala. Našla si i několik přátel a hlavně jednu nejlepší kamarádku, která věděla kdo je její rodina a co je samotná Elena zač. No a jak šel čas tak Elena nyní studuje vysokou a i čas od času zpívá právě v opeře. A jaký má vztah se strýcem? Stryce miluje! Přijala ho jako za svého otce, má k němu velmi kladný vztah a nikdy mu nepodporuje, protože to co on řekne je pro ni svaté. Při své škole, dělá i barmanku a v tom jistém baru i zpívá. Je to pro ní mnohem lepší, než se nechávat stále živit od strýce.

Faceclaim

Elena Gheorghe

Elizabeth (Elena) McCall

<3 Bílý vlk <3

🔪Smečka a nebo nepřátelé?! 🔪

 

🌸❤️ Dominic, Elena, Phillip, Lea ❤️🌸

 

🐺Konečně pravá rodina!🐺

 

⚰️💉Krev, výhra, začátek něčeho nového!💉⚰️

 

❔🧙‍♂️Jen jedno zvláštní tajemství, které jí trápí. Kdo je k sakru Jack, který ji udělal to tetování  a jednou jí zachránil? Proč si ho matně pamatuje, ale bojí se zeptat na to kdo to je! 🧙‍♂️❔

 

🔗Minulost🔗

 

❤️Victor Valterio ❤️

 

🌸Jack, Nate, Donovan, Lyria, Nuki, Rose, Darius,Melisa 🌸

 

❤️ Nová rodina! Smečka! ❤️

 

🌸Láska je divná věc, kort když s ní člověk dokáže tak trpět! 🌸

 

❤️DONELYR!❤️

 

🔗⚰️Jednoho dne přijde někdo a ten někdo zamíchá všechny karty na stole! ⚰️🔗

 

🐺 On ví co chce a on ví, že to dostane, i kdyby kvůli tomu ona musela umřít.🐺

 

Fotografování, sport, hudba
100%
Nenávist
90%
Alkohol
50%
Hledání pravdy
100%
vlkodlak
30%

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média