Profile Photo

Elliot Denveroffline

  • Vlkodlak
  • 0

    XP

  • 0

    Questů

  • 215

    Návštěv

Jméno

Elliot Denver

Celé jméno

Elliot Benedict Denver

Status

Barman

Bydliště

Franklin st, New York

Věk

26 let

Výška

190 cm

Váha

95 kg

Datum narození

4.3.1993

Charakteristika

Sarkastický nihilista, který nestojí na žádné straně, ale milerád vám podřízne krk, když budete dělat něco, co se mu nelíbí. Rád vám pomůže, ale rozhodně to nebude chtít zadarmo. Jeho oči míří stále k zemi a pokud s ním budete chtít hovořit, často jej vytrhnete z usilovného uvažování. Přemluvit jej k debatě chce mnoho úsilí. Už jen jeho hrubý hlas vás nijak nepotěší. Takovým hlasem byl obdarován po nechtěném vysypáním si popelníku do krku. Moc spisovných slov z něj nevyjde, spíše využívá nadměrné množství slangu. Pokud jej neuvidíte s cigaretou v ústech, něco je špatně, ale neptejte se proč. Otázku: „Jak se máš?“ nenávidí. Je spíše introvertní typ, který je navíc ke všemu, pěkně tvrdohlavý, tudíž vás nejdříve přirazí ke zdi, aby vám hned potom kladl otázky. Moc se nestará o druhé. Pouze o ty ke kterým má opravdu blízko, ale jeho důvěru lze získat jen velmi těžko. Rád se prochází po městě, zdržuje se v temných uličkách, už jen proto, že své vlkodlačí já nedává moc na odiv. Nebo prostě jen sedí ve svém malém temném bytě se zataženými žaluziemi a popíjí Bourbon, jenž v jeho lednici najdete úplně vždy. Má slabost pro jazz, vlastní svůj oblíbený gramofon. Návštěvy ale ve svém domě nevítá. Pokud od něj něco chcete, nechte mu pod dveřmi vzkaz, protože vás bude mít o dost radši. Nesnažte se mu ani zvednout náladu, jestliže je vám život milý.
Původem je Brit, tudíž nepřeslechnete jeho výrazný akcent. Občas ho lze potkat v baru za pultem, ale to jen v určité dny, kdy musí mít nějakou náladu, aby do něj vůbec dorazil. Pokud je venku, skoro vždy nosí černý kabát, který dokonale ladí k jeho vlasům.

Minulost

Elliot se narodil do rodiny, u které se ze začátku rozhodně neměl nijak zle. Obklopovali jej dva milující rodiče a sestra. Nebyl moc nadané dítě. Spíše si dělal své věci o kterých mu ostatní tvrdili, že nemají absolutně žádný smysl. Trápili jej hyperaktivní chvilky, které začaly později trápit i jeho rodiče. Chtěli jej „vyléčit“ jak z hyperaktivity, tak z jeho samomluvy. Nerozuměli mu, ale stále jej milovali. Aspoň tak zdůrazňovali své rozhodnutí, když jej neustále vláčeli po různých odbornících. Elliot se uzavřel do sebe, nevycházel z pokoje a pokud s rodiči mluvil, vždy to skončilo hádkou. Jediný, kdo ho stále chápal, byla jeho sestra Emily. Když s ní mluvil, byl naprosto klidný a jakmile opět odjížděl na nějaké další vyšetření, plakal, protože nebyl s ní. Když Elliot dosáhl patnácti let, přemluvil rodiče k tomu, aby mohl jít na střední školu. Na tu kam chodila i jeho sestra. Kamarády si hledal vskutku těžko, ale nakonec našel pár vyvolených jedinců, kteří obdivovali jeho povahu. Uzavřel se s nimi do pomyslného kruhu a všechny ostatní pitomce se rozhodl ignorovat, což se mu dařilo poměrně dlouho, dokud si parta kluků nezačala dobírat Emily. I když mu to sestra nedovolila, do konfliktu se vložil, ale strhla se rvačka. Elliot se neuměl moc rvát, proto brzy ležel na zemi a těžkými modřinami na břichu. Elliot se zvedl opět na nohy, ale v naprosto jiné podobě, než bylo očekáváno. V jistém návalu vzteku jednoho z kluků naprosto zmrzačil, zbytek stihl utéct. Myslel si, že Emily zachránil, ale po jeho proměně zpět na člověka, utekla se slovy, že už ho nechce nikdy vidět. Elliota to zničilo, utekl z města a už nikdy se nevrátil domů. Rodina jej nikdy nehledala. Propadl alkoholismu a závislosti na cigaretách. Začaly se u něj projevovat známky nihilismu, který v sobě má doteď.

Faceclaim

Yannis Philippakis

stav uživatele 0 / XP
Nováček

Média

Fotky
Videa
Omlouváme se, žádné příspěvky nebyly nalezeny.

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, obtěžování, návrhy k dějové lince, převzetí postav, žádosti o vytvoření nových místností...

Odesílám

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu