Profile Photo

Fire Mychaelsonoffline

  • Vlkodlak
  • 23

    XP

  • 0

    Questů

  • 33

    Návštěv

Jméno

Fire Mychaelson

Celé jméno

Fire Honnor Mychaelson

Rasa
Status

Tatérka

Bydliště

Manhattan

Věk

21 let

Výška

183 cm

Váha

70 kg

Datum narození

24.1.1998

Schopnosti

Rychlá o ohebná, výjimečně pevné zuby, střelné zbraně
Jazyky: angličtina, francouzština, latina

Charakteristika

Velice rychlá o ohebná, dokáže proměnit i jen některé části těla ve vlčí formu, výjimečně pevné zuby. Její smrtící síla neustupuje ani v lidské podobě, jedna pěst by sundala i pořádného chlapa. Ovládá poměrně obstojně jak střelné zbraně, tak i nějaké to ostří. Zbraně jsou jeji velká vášeň a proto se jimi zabývá ve velkém měřítku. Co se jazyků týče : angličtina, francouzština, latina ji nedělají problém, snaží se ale naučit i některé severské jazyky a s tim trochu zápolí .
Je vždy laskavá, ale umí si stát za svým a hlídá si své místo. Drsňačka jak má být. Je obyčejná a přesto v mnoha věcech výjimečná. Obléká se jako rockerka s nádechem do punku a i jeji povaha dle toho vypada. Někdy má výkyvy nálad. Když miluje, tak doopravdy, má ráda svůj prostor a miluje zvířata a cestování. Je nespoutaná a chce ze světa co nejvíc vidět. Je odvážná. Záleží jí na rodině a přátelích. Každému se snaží pomáhat, ačkoli může na první pohled působit egoisticky. Od starosti utíká k práci, tetuje nejen na ostatních ale nekdy se pusti i do sebe, tetovani ma hned několik. Má dlouhé vlnité tmavě hnědé vlasy, které nosí téměř pořád rozpuštěné, což umí být nepraktické. Je vysoká a poměrně hubená, ale je vidět, že na sobě pracuje.

Minulost

Jako malá vyrůstala jen se starším bratrem, o kterém později zjistila, že je nevlastní, ale i tak ho miluje. Rodiče zemřeli při pádu letadla. Studuje na vysoké škole z domova a přitom se věnuje tatování.  Vlkodlakem se stala ve svých 14 letech, protože ji v záchvatu vzteku proměnila černá ovce rodiny , která po tom zmizela a už nikdy se nevrátila. Za všechno co se jako Vlkodlak naučila může děkovat svému bratrovy.

Faceclaim

Phoebe Tonkin

stav uživatele 23 / XP
Nováček

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, obtěžování, návrhy k dějové lince, žádosti o vytvoření nových místností...

Odesílám

Přihlásit se

nebo    

Zapomenuté heslo?

Vytvořit postavu