Profilový obrázek

Garrett StrikeOffline

  • Vlkodlak
  • 212

    XP

  • 0

    Questů

  • 183

    Návštěv

Profil

Jméno

Garrett Strike

Věk

43 let

Rasa
Status

Soukromý detektiv

Bydliště

Bronx

Výška

178 cm

Váha

95 kg

Datum narození

01.01.1977

Charakteristika

Garrett Strike si prošel peklem a než aby přijal roli oběti, raději se rozhodl zmlátit všechny čerty, které po cestě potká. Nevinnost, vyrvaná následky toho osudného léta, po sobě zanechala ránu, kterou mohl zacelit jedině pěstí.
Během své rváčské kariéry se naučil údery jak rozdávat, tak přijímat. Zároveň ho okolnosti přinutily velmi důsledně hlídat projevy své kletby; kterou jako kletbu rozhodně nebere. Je vlkodlakem rád; je vlkodlakem tělem i duší.
V neozbrojeném boji sotva najde rovného soupeře. Kromě mnoha bojových stylů, určených lidem, si také vytvořil pokročilé techniky zohledňující možnosti částečné proměny, kterou hojně využívá. V násilí si libuje, neboť mu dovoluje zapomenout, a tuto obsesi dovedl na opravdu vysokou úroveň. Ať už v lidské, čistě vlčí, nebo smíšené podobě představuje Garrett nepříjemně tvrdý oříšek, který všechny pokusy o rozlousknutí náležitě pomstí.
Jeho detektivní schopnosti už na takové výši nejsou. Sice ví, jak se pohybovat mezi zločinci a dokáže rozeznat zkorumpované policisty, ale jenom zřídka má trpělivost vyjednávat. Výhružky snáší mizerně a pro ránu nejde daleko; obyčejně ani za nejbližší roh.
Garrett vychází velmi špatně s jinými vlkodlaky, ještě hůře s lovci a vůbec těžké to s ním mají zmrzlináři; vzpomínka na první návštěvu velkého města. Jeho životní cíle se v tuto chvíli smrskly na jediné: zjistit, kdo mu jde po krku a proč.

Minulost

Garrett Strike se narodil roku 1977 v nechvalně známé Greenwallské komunitě na úpatí Alleghenského pohoří, v západní Virginii. Statek, kde celá komunita přebývala, byl pro obyčejné lidi sídlem incestně orientované sekty. Podsvěťané však věděli, že doopravdy náleží poněkud alternativně založené smečce vlkodlaků.
Greenwallští vlkodlaci zřídka kontaktovali ostatní smečky a podsvěťany všeobecně. Žili svým vlastním způsobem, který zahrnoval mimo jiné důslednou kontrolu porodnosti, kdy akceptovali pouze děti zplozené spojením dvou proměněných lycanů, které disponovaly prokletím již od narození. Pěstovali si vlastní jídlo, vyráběli vlastní šaty a nijak nezasahovali do dění světa. Přesto jednoho dne velmi brutálním způsobem zanikli.
Známý požár Greenwallského statku, médii chybně označovaný za hromadnou sebevraždu sektářů, zakončil koordinovaný útok tří neznámých vlkodlačích smeček, které bez jasné příčiny během jednoho večera celou komunitu vyhladily. Jejich úporná snaha vymazat atypické příbuzné však vyšla nedopadla zcela úspěšně. Masakr totiž shodou náhod přežil sotva dvanáctiletý chlapec.
Garrett, ukrytý mezi stohy slámy, sledoval, jak celá jeho obrovská rodina umírá drápy tvorů totožných jeho druhu. Zmatený a vystrašený zůstal schovaný několik dní, než ho hlad přinutil opustit hasiči ledabyle prohledaný pozemek. Zbaven důvěry ve vlkodlaky a zcela sám neměl jinou možnost, než vyhledat lidi.
Život na ulici velkého města mu nadělil mnoho strašných lekcí. Jeho první pokusy získat peníze skončily způsobem, strašným pro jakékoliv dítě. Zneužíváním začala šikmá dráha, po které na vlně krve sjel až na samotné dno společnosti. Protože jeho jedinou výhodu představovaly vlkodlačí schopnosti, záhy je začal využívat.
Téměř do svých pětatřiceti let zápasil za peníze proti každému, koho organizátoři nelegálních masakrů vybrali. Žil mezi spodinou, vždy těsně pod vrcholem potravinového žebříčku. Měl známé, aležádné kamarády. Většinu času trávil pouze se špatnými lidmi a občas ještě horšími podsvěťany. Pochybnou idylu profesionálního zápasníka a příležitostného rváče mu překazil krátce před pětatřicátými narozeninami další útok.
Byli dva a rozhodně patřili k té samé skupině, která ho kdysi připravila o domov. Tentokrát ale místo vyděšeného dítěte nalezli obrovské, krvežíznivé monstrum, které svou zvířecí stránku přijímalo víc, než lidskou. Garrett oba zabil a nad chladnoucími mrtvolami pochopil, že pokud nepřijde celé záhadě na kloub, bude nadosmrti utíkat.
Zanechal svého pochybného řemesla a začal pátrat po identitě vrahů. Aby svému vyšetřování dodal legitimitu, zařídil si licenci soukromého detektiva. Stopy ho vedly napříč Spojenými státy, až skončil na místě jemu nejcizejším; v New Yorku.

Faceclaim

Josh Brolin

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média