Profilový obrázek

Gema Shawoffline

  • Civil
  • 37

    XP

  • 0

    Questů

  • 97

    Návštěv

Profil

Jméno

Gema Shaw

Věk

25

Rasa
Status

asistentka produkce

Bydliště

Brooklyn

Výška

165 cm

Váha

50 kg

Datum narození

15.12.1994

Charakteristika

Gema je tvrdohlavá, inteligentní, sebestředná, drzá a sarkastická. Tím, že vyrůstala v rodině, která většinu času stála na špatné straně zákona, jí hned tak něco nebo někdo nerozhodí. Možná i díky tomu, že k šestnáctinám dostala od otce neoznačený Glock 43. Ne, že by někdy na někoho vystřelila, ale pokud by byla potřeba nejspíš by se nad tím moc dlouho nerozmýšlela. I když z veškerých konfliktů se radši snaží první vymluvit anebo zahraje blbou, naivní holku a všechno zapře.  

Je sebejistá víceméně ve všem, co dělá. Věří si a nenechá se jen tak někým rozhodit nebo od něčeho odradit.  Když je nervózní nebo nad něčím usilovně přemýšlí špulí rty, krčí nos a hraje si se snubním prstýnkem. Často má na obličeji usazený neutrální výraz a mírně zvedlé obočí, které je připravené si kdykoliv povyskočit ještě výš a společně s protočenýma očima vám tak dát vědět, co si o vás Gema myslí. Většinu času je ale klidná a nenechá se ničím moc rozhodit, miluje černý humor a když se směje opravdu od srdce chrochtá u toho. Velice ráda se opije, zobne do toho nějaké drogy a jde se bavit. Co naopak nesnáší, když z ní někdo dělá idiota, lže jí a snaží se jí podrazit. Dotyčnému pak bez mrknutí oka udělá ze života peklo. Jinak ale není prvoplánově zlá. Jenom jí nezajímají problémy ostatních. Pokud vás potká postřeleného na ulici, jednoduše vás obejde, protože nejste její starost. Pro svoji rodinu by se rozkrájela, ale ostatním lidem pomůže opravdu jenom když z toho něco má. Ale i tak se nad tím hodně dlouze zamyslí, od přírody je totiž strašně líná. Je ten typ člověka, co by si radši nechal upadnout ruce než jít dvakrát s nákupem. A běžet jí zahlédnete jenom když někam nestíhá, což se stává velice často. Gema je totiž čistý chaos. Věčně něco ztrácí, zapomíná na deadline a se 100% přesností dojde na každou schůzku vždy pozdě. V čem je ovšem naprosto spolehlivá je shánění různých drog kdekoliv a kdykoliv a absolutní nerespektování autorit, což nejspíš bude její záhuba, ale zatím si to odmítá připouštět.  

Po manželovi zdědila amerického buldoka LokihoPo Jamesově zmizení Lokimu dlouho trvalo, než přijal Gemu jako svého páníčka. Teď už jí ale důvěřuje a poslouchá jí na slovo.  

Minulost

Gema se narodila vBostonu jako třetí generace irských přistěhovalcůIrové v Bostonu jsou buďto policajti nebo zloději a v její rodině nikdy žádný policajt nebyl. Na to, že vyrůstala bez matky a s otcem zločincem, měla docela spokojené dětství. Bydlelobrovském domě společně s tetou a strýcem, a díky kupě bratranců nevnímala, že otcova zastavárna je jenom zástěrka pro prodej drog a zbraní. Když kluci dospěli byli zapojeni do prodeje drog. Její otec nechtěl, aby Gema byla součástí rodinného byznysu, nevyvíjel ovšem veliké úsilí jí v tom zabránit. Takže když jako puberťačka začala vypomáhat bratrancům, jenom jí upozornil ať si dá pozor na policajty, a to bylo vše. Sice jí párkrát zatkli, ale vždycky se z toho nějak vymotala, a tak si dál užívala života plnými doušky. Díky blízkosti Harvardu byla možnost chodit na party téměř denně. S kluky vzali sáčky drog na prodej, a když se všeho zbavili, dali si svůj příděl a bavili seNa jedné takové akci potkala Jamese. On byl tak trochu magor. Potetovaný od hlavy až po paty, agresivní, nebezpečný. Ze začátku ji jenom využíval, aby se dostal zadarmo k drogámGema to věděla, ale sama ho brala jenom jako nezávazný úlet. Jenomže jak šel čas, tak se do sebe bláznivě zamilovali tak moc, že se ani ne po roce vztahu vzaliJejich manželství ale bylo jako na houpačce. V jednu chvíli se milovali a v druhé zase nenáviděli a navzájem se podváděli. Když James zmizel, bylo to v období, kdy se nemohli vystát, takže to Gema brala jenom jako jeho odplatu za to, že ho podvedla s jeho kamarádem. Když se ani po měsíci neobjevil, začala mít starost. Po 3 letech ho úřady prohlásili za mrtvého. Gema do té doby pořád věřila, že se objevíAž tohle jí donutilo si přiznat to, co jí okolí říkalo už dávno. James je mrtvý už od prvního dne, co se neobjevil doma. V tu chvíli se jí zhroutil svět. Nedokázala chodit po městě s vědomím, že někde kolem ní je zakopáno tělo jejího mužeA tak se přestěhovala do NYC. Tady si našla práci jako asistentka asistentky produkceNosí kávu a obíhá celý NYC a hledá místa vhodná pro natáčení. Ne, že by jí takhle práce bavila, ale nějak ten nový život začít musí.  

Faceclaim

Jade Thirlwall

Gema Shaw (rozená O'Brien)

Prostě mi řekněte kdy a kde a já tam budu o 20 minut později a možná střízlivá.

Média

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu