Profile Photo

Grace Lengthornoffline

 • NEW YORK
 • 911

  Návštěv

 • Grace Lengthorn před 2 roky, 3 měsíci

  Když za mnou klaply dveře mého pokoje, cítila jsem se o kapku klidnější. Na rukou jsem měla stále zaschlou krev, stejně jako za nehty a o to děsivější obraz se mou naskytl, když jsem se postavila před zrcadlo. Bledá, zmáčená v krvi, zorničky roztažené po okraj a hlavně ten vyděšený výraz. To všechno křičelo, abych se konečně zavřela do sprchy a nechala to ze sebe smýt i se včerejším večerem.
  **

  Sedím na studeným dlaždičkách sprchy, hlavu na kolenou a nahá záda mi bičují provazce horké vody. Voda se pode mnou barví do červené a já tam tak sedím asi hodiny. Hodiny než je to ze mě pryč a stejně to nedostávám z hlavy. Ta krev, ten strach. Jak se to vůbec mohlo stát? Jak to, že jsem si nedala na nic pozor? Jedná věc jsou dobré reflexy, ale druhá, když vám vrazí nůž do břicha člověk, od kterého to čekáte nejméně. A na co víc jsem se zmohla? Seknout ho do nohy dýkou, ale to bylo nakonec k ničemu. Nezastavilo ho to.

  Nejhorší je ta slabost. Runa asi zahojí povrchové zranění, ale tu obrovskou ztrátu krve mi nevynahradí. Mohla bych tu sedět snad celou věčnost, dokud se nerozmočím jak oslabené se cítím. Voda je už čistá, pára mě kolébá a snadno bych tu usnula. To nesmím dopustit.
  Musím se dokopat k tomu, abych konečně začala něco dělat. Zakrvácená matrace na ošetřovně je sice otočená a překrytá prostěradlem, ale musím se jí nějak zbavit stejně jako jsem to udělala s tou krvavou stopou, která se táhla od haly k ošetřovně.
  Nebo je tu ta druhá možnost. Jesse vypadal naprosto mimo, než aby si něčeho všiml. Ty jeho příchody, kdy dostal od někoho nakládačku jsou tady časté. Kdybych jednoduše řekla, že je to od něj, že je to jeho krev, ulehčila bych si spoustu práce. To ale nepůjde. Na jednoho člověka to bylo až moc krve. Přeháněla bych, kdybych řekla hektolitry, ale pro někoho jako jsem já, holka, která se za osmnáct let setkala s krví tak akorát v případě, kdy se pořezala o papír? Ještě teď jsem z toho v šoku a budu si muset zvykat.
  Kolena mám přitažená stále k sobě a pravým spánkem se opírám o stěnu sprchy. Před očima má opět tu scénu jak se snažím dostat z Brooklynu s nožem zabodnutým v břiše. Sobecky, bez ohledu třeba na Adeline, která to nemusela přežít, jsem si snažila chránit vlastní krk.
  V tu chvíli člověka ani nenapadne, co by měl udělat správně. Ne jako ve filmech, kde se postřelený hlavní hrdina vrací pro své přátele a vyseká je i kdyby ho to mělo stát vlastní život. Ne, já se odtamtud potřebovala co nejrychleji dostat a pak už jsem nebyla schopná přemýšlet. Vlekla jsem se dál po Manhattanu dokud mě nezachytily něčí ruce. Sebastianovy ruce.

Grace ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Lengthorn

„𝒴𝑜𝓊⠀𝓌𝒾𝓁𝓁⠀𝓃𝑜𝓉⠀𝒸𝒽𝑜𝓀𝑒⠀𝓉𝒽𝑒⠀𝒹𝒾𝓋𝒾𝓃𝑒⠀𝒻𝓇𝑜𝓂⠀𝓂𝑒.“

Dovednosti

Ruining relationships
60%
Killing demons
81%
Friendzoning
89%
Arguing
65%
Drinking
30%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
When you are not fed love on a silver spoon,
You learn to lick it off knives.

-

Dear Optimist, Pessimist and Realist,

While you guys were busy arguing
about the glass of water, I drank it.

Sincerely,
the Opportunist

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Odesílám

© 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

Přihlásit se

nebo    

Zapomenuté heslo?

Vytvořit postavu