Grace Lengthornonline

 • 60

  Views

 • Grace Lengthorn před 1 rokem, 5 měsíci

  Rychlým krokem, jehož zvuk protíná vzduch v chodbě, přicházím ke svému pokoji a prudce beru za kliku dveří. Další mizerná hlídka a znovu zničené oblečení. Rozepínám si bundu s natrženým rukávem u ramene a odhazuji ji na podlahu. Démoní krev bude asi moje nová vůně. To je odporný. Svlékám ze sebe kalhoty, jejichž pravá část je kompletně zmáčená a všechno oblečení házím na jednu hromadu. Stejně je to na odpis, po nějaké zkušenosti už to vím. Měla bych si hlídky domlouvat s někým. Jenže to bych nesměla být tak tvrdohlavá, že všechno vládnu sama. S Jessem by to nebyl dobrý nápad, když si vzpomenu na to ostří v Pandemoniu. A nejen to. Určitě by mi zas kupu věcí vyčetl, co dělám špatně a jaká mám být. Sebastian je v Idris nebo kde, Caleb to samé, plus ten mě úplně ignoruje. Jak jsem mohla být tak blbá a poslat ho do háje? Měla bych si aspoň zachovat trochu důstojnosti a nechat ho plavat. S Ianem je to podobné, neměla bych ho pořád otravovat s hlídkami a tréninky. Musím prokázat, že už jsem samostatnější, i když to pak dopadá podobně zpackanou hlídkou. A pak je tu Troy. Nebo spíš není?
  Nemůžu ho otravovat, sám toho má moc.
  Sedám si na postel a ruce skládám do klína. Kam jsem se to dostala? Lituju toho, že jsem se stala lovkyní stínů? Ne. Teď už se musím zarazit. Slíbila jsem si, že tohohle nikdy litovat nebudu. Zlepšila jsem se, patřím sem, pár přátel mám…
  Vstávám z postele a přecházím k oválnému starožitnému zrcadlu, které jsem nedávno našla, když jsem se toulala po Institutu. Stojím rovněji než dřív, ale posledních pár dnů je v mém postoji víc nejistoty. Lopatky stahuji k sobě a zvedám bradu výš. Prý si na své jizvy musí zvykat být hrdá. Za každou je prý znamení toho, čemu jsem měla čelit. Jenže když se na sebe podívám, jeden Drevak, naštvaný Caleb a několik upírů, jejichž tvář ani neznám. Opravdu hrdinský.
  Odkdy jsem se stala takovým skeptikem? Nevím. Jen začínám mít čím dál větší pocit, že mě institut uvězňuje. A taky že je dál, že se vzdaluje a já pomalu duchem mizím. Dívám se na sebe do zrcadla a přistihuji se, že se na svůj odraz vyčítavě mračím. Ani trochu nevypadám jak lovec stínů měl vypadat. A i když si hraju na to jak skvělá jsem, je to jen přetvářka, abych nebyla zavržená ostatními jako úplně neschopná. Cítila bych se o to hůř.
  Je možný že i přes můj původ, výcvik a šrámy tohle není místo pro mě?
  Chci něco nového. Chci nové začátky.

Grace Lengthorn

Štítonoška

,,If anyone can have it, I don't want it.''

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Dovednosti

Ruining relationships
60%
Killing demons
81%
Friendzoning
69%
Arguing
73%
Drinking
45%
Lord, I pray, today
For the hollow hearts that lost their way
For the fathers raising children
When their daddy never stayed

Push the hatred down the river
Don't stop till it fades away
I know other people hurt you,
But I'm here to say

Even though you feel your clouds
Are getting darker shades of grey
Just hold on a little longer
Tomorrow's a brighter day

Lord, may you carve your name
In their hearts of clay
And put a fire in their soul
That never dies nor goes away

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Sending

© 2016 - 2018 | Shadowhunters RPG 

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account